KOLEJNE WIRTUALNE PRZESTRZENIE W CYFROWYM ŚWIECIE AV PANASONIC
Cyfrowy Świat AV od Panasonic (AV Digital World) to platforma 3D, która umożliwia odwiedzającym poznawanie rozwiązań firmy bez opuszczania domowego zacisza. Dziś Panasonic dodaje do niej kolejne wirtualne przestrzenie – Live Events i Esports. Obok pomieszczeń Corporate and Education oraz TV and Broadcast, odwiedzający mają teraz dostęp poprzez swoje komputery do przestrzeni, w której mogą zobaczyć całkowite rozwiązania glass-to-glass dostępne dla tych szybko rozwijających się sektorów rozrywki oraz zbadać i wejść w interakcję z każdym z poszczególnych produktów.
Świat biznesu się zmienia. Osoby mniej skłonne do podróżowania i odwiedzania targó, mają teraz możliwość zobaczenia z bliska najnowszych rozwiązań Panasonic Broadcast i ProAV dla różnych sektorów przemysłu, ze swojego laptopa lub telefonu komórkowego, za pomocą jednego kliknięcia, wyjaśnia Andre Meterian, dyrektor ds. profesjonalnych systemów wideo w Panasonic Connect Europe.
W pokojach cyfrowych odwiedzający mogą z łatwością poruszać się po wirtualnej przestrzeni, aby zobaczyć najnowsze rozwiązania Panasonic dla branży Broadcast i ProAV. Należą do nich Kairos, Switchery, kamery studyjne, kamery i kontrolery PTZ, rozwiązania z zakresu robotyki oraz 3-chipowy projektor DLP PT-RQ35 o jasności 30.000 lm.
W wirtualnej przestrzeni odwiedzający mogą zobaczyć najnowsze systemy kamerowe i rozwiązania produkcyjne firmy Panasonic. W nowym pokoju Esports Panasonic pokazuje, w jaki sposób rozwiązania firmy mogą pomóc doświadczyć emocji związanych z najszybciej rozwijającym się sportem na świecie zarówno widzom oglądającym stream na żywo, jak i tym, którzy oglądają go na stadionie lub w studio. Z kolei w Sali Live Events zgromadzono przełomowe systemy kamer PTZ i kontrolery produkcji firmy Panasonic, które są obecnie wykorzystywane przez największe firmy przemysłu rozrywkowego na całym świecie. Odwiedzający mogą kliknąć na poszczególne produkty, aby uzyskać dodatkowe informacje oraz widok zbliżenia 3D produktu.
Oprócz nowych sal, Panasonic dodał również kolejne rozwiązania wizualne do przestrzeni Corporate. Obejmują one najnowsze projektory i technologie współpracy, takie jak bezprzewodowy systemy prezentacji PressIT czy przełomowe rozwiązanie do wideokonferencji PressIT 360 firmy Panasonic zaprojektowane tak, aby wyeliminować wszelkie niedogodności wynikające z prowadzenia spotkań hybrydowych.
Uzupełnieniem AV Digital World będzie również rozwój Virtual Demo Rooms firmy Panasonic, które umożliwią partnerom i klientom zdalne przejęcie kontroli i przetestowanie gamy rozwiązań ProAV firmy Panasonic. Pierwsze Virtual Demo Rooms zostaną uruchomione jeszcze w tym roku.
Poznaj cyfrowy świat AV firmy Panasonic już dziś.

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25

Polki najbardziej przedsiębiorczymi kobietami w Unii Europejskiej. Jak w biznesie może pomóc im AI?

Nowa motorola edge 60 fusion już w Polsce
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Infrastruktura

Blackout w Hiszpanii i Portugalii ujawnił braki europejskiego systemu elektroenergetycznego. Niezbędna modernizacja sieci i połączeń między krajami
Komisja Europejska musi wyciągnąć wnioski z problemów z dostawami energii w Hiszpanii i Portugalii. Zapowiada też podjęcie działań, aby uniknąć takich poważnych blackoutów w przyszłości. Eksperci apelują przede wszystkim o inwestycje w modernizację sieci, by była ona gotowa na większą liczbę źródeł odnawialnych, a także w rozbudowę połączeń między państwami członkowskimi, dzięki czemu łatwiej będzie reagować na kryzysy.
Problemy społeczne
37 proc. Ukraińców nie wie, jak zaszczepić dziecko w Polsce. Potrzebna większa edukacja w tym zakresie

Choć trzech na czterech uchodźców z Ukrainy darzy polski system ochrony zdrowia dużym zaufaniem, to 21 proc. z nich ma problem z zaufaniem do samych szczepień. To dlatego wiele ukraińskich mam podejmuje decyzję o nieszczepieniu dziecka. Dużym wyzwaniem jest więc zwiększanie ich świadomości na temat korzyści płynących ze szczepień dla zdrowia jednostek i całej populacji, a także wyjaśnianie wątpliwości związanych z ewentualnymi skutkami ubocznymi. Tę rolę edukacyjną musi wziąć na siebie polski personel systemu ochrony zdrowia.
Telekomunikacja
Dyrektywa unijna zmienia podejście do cyberbezpieczeństwa. W Polsce trwają prace nad jej wdrożeniem

Według zapewnień rządu w tym kwartale zakończą się rządowe prace nad nowelizacją ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, która wdroży do polskiego prawa zapisy dyrektywy NIS2. Będzie to mieć istotne znaczenie dla kształtowania polityk cyberbezpieczeństwa przez duże i średnie podmioty zaliczane do kategorii kluczowych i ważnych. Choć pojawiają się głosy krytyczne, sugerujące, że regulacje są zbyt daleko idące, to eksperci od cyberbezpieczeństwa są przekonani, że akurat w tym obszarze mogą one przynieść szereg korzyści, zwłaszcza we współczesnych warunkach geopolitycznych.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.