KOLEJNE WIRTUALNE PRZESTRZENIE W CYFROWYM ŚWIECIE AV PANASONIC
Cyfrowy Świat AV od Panasonic (AV Digital World) to platforma 3D, która umożliwia odwiedzającym poznawanie rozwiązań firmy bez opuszczania domowego zacisza. Dziś Panasonic dodaje do niej kolejne wirtualne przestrzenie – Live Events i Esports. Obok pomieszczeń Corporate and Education oraz TV and Broadcast, odwiedzający mają teraz dostęp poprzez swoje komputery do przestrzeni, w której mogą zobaczyć całkowite rozwiązania glass-to-glass dostępne dla tych szybko rozwijających się sektorów rozrywki oraz zbadać i wejść w interakcję z każdym z poszczególnych produktów.
Świat biznesu się zmienia. Osoby mniej skłonne do podróżowania i odwiedzania targó, mają teraz możliwość zobaczenia z bliska najnowszych rozwiązań Panasonic Broadcast i ProAV dla różnych sektorów przemysłu, ze swojego laptopa lub telefonu komórkowego, za pomocą jednego kliknięcia, wyjaśnia Andre Meterian, dyrektor ds. profesjonalnych systemów wideo w Panasonic Connect Europe.
W pokojach cyfrowych odwiedzający mogą z łatwością poruszać się po wirtualnej przestrzeni, aby zobaczyć najnowsze rozwiązania Panasonic dla branży Broadcast i ProAV. Należą do nich Kairos, Switchery, kamery studyjne, kamery i kontrolery PTZ, rozwiązania z zakresu robotyki oraz 3-chipowy projektor DLP PT-RQ35 o jasności 30.000 lm.
W wirtualnej przestrzeni odwiedzający mogą zobaczyć najnowsze systemy kamerowe i rozwiązania produkcyjne firmy Panasonic. W nowym pokoju Esports Panasonic pokazuje, w jaki sposób rozwiązania firmy mogą pomóc doświadczyć emocji związanych z najszybciej rozwijającym się sportem na świecie zarówno widzom oglądającym stream na żywo, jak i tym, którzy oglądają go na stadionie lub w studio. Z kolei w Sali Live Events zgromadzono przełomowe systemy kamer PTZ i kontrolery produkcji firmy Panasonic, które są obecnie wykorzystywane przez największe firmy przemysłu rozrywkowego na całym świecie. Odwiedzający mogą kliknąć na poszczególne produkty, aby uzyskać dodatkowe informacje oraz widok zbliżenia 3D produktu.
Oprócz nowych sal, Panasonic dodał również kolejne rozwiązania wizualne do przestrzeni Corporate. Obejmują one najnowsze projektory i technologie współpracy, takie jak bezprzewodowy systemy prezentacji PressIT czy przełomowe rozwiązanie do wideokonferencji PressIT 360 firmy Panasonic zaprojektowane tak, aby wyeliminować wszelkie niedogodności wynikające z prowadzenia spotkań hybrydowych.
Uzupełnieniem AV Digital World będzie również rozwój Virtual Demo Rooms firmy Panasonic, które umożliwią partnerom i klientom zdalne przejęcie kontroli i przetestowanie gamy rozwiązań ProAV firmy Panasonic. Pierwsze Virtual Demo Rooms zostaną uruchomione jeszcze w tym roku.
Poznaj cyfrowy świat AV firmy Panasonic już dziś.
Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne?
Newline VEGA Pro – już w Polsce!
Zalman T4 Plus — nowa obudowa z podświetleniem Spectrum RGB
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
NEWSERIA POLECA
Optegra otwiera dwunastą klinikę w Polsce i trzecią w Warszawie, dedykowaną specjalnie do korekcji wad wzroku
Sieć klinik okulistycznych Optegra, lider chirurgii korekcji wad wzroku w Polsce, otwiera nową, flagową klinikę w nowoczesnym biurowcu Warsaw Trade Tower w centrum Warszawy. Będzie to dwunasta placówka Optegra w Polsce oraz trzecia w Warszawie.
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Handel
UE uszczelnia ochronę konsumentów. Producenci i sprzedawcy będą ponosić większą odpowiedzialność za wadliwe i niebezpieczne produkty
W grudniu weszła w życie unijna dyrektywa, która wprowadza nowe przepisy dotyczące odpowiedzialności za wadliwe produkty. Zastąpi ona regulacje sprzed niemal czterech dekad i ma na celu dostosowanie norm prawnych do współczesnych realiów w handlu, czyli m.in. zakupów transgranicznych i online. Wśród najważniejszych zmian znalazły się nowe zasady dotyczące odpowiedzialności producentów i dystrybutorów, a także obowiązki dla sprzedawców internetowych. Państwa mają czas do 9 grudnia 2026 roku na wdrożenie dyrektywy do swoich porządków prawnych.
Problemy społeczne
Rośnie liczba cyberataków na infrastrukturę krytyczną. Skuteczna ochrona zależy nie tylko od nowych technologii, ale też odporności społecznej
W ciągu ostatnich dwóch lat doszło na świecie do ponad 800 cyberataków o wymiarze politycznym na infrastrukturę krytyczną – wylicza Europejskie Repozytorium Cyberincydentów. Ochrona tego typu infrastruktury staje się więc priorytetem. Rozwiązania, które będą to wspierać, muszą uwzględniać nowe technologie i wiedzę ekspercką, lecz również budowanie społeczeństwa odpornego na cyberzagrożenia.
Zagranica
Kolejne cztery lata kluczowe dla transatlantyckich relacji. Polityka administracji Donalda Trumpa może przynieść napięcia
USA i UE są dla siebie nawzajem kluczowymi partnerami handlowymi i inwestycyjnymi, ale obserwatorzy wskazują, że prezydentura Donalda Trumpa może być dla nich okresem próby. Zapowiadane przez prezydenta elekta wprowadzenie ceł na towary importowane z Europy oraz polityka nastawiona na ochronę amerykańskiego przemysłu mogą ograniczyć zakres tej współpracy i zwiększyć napięcia w relacjach transatlantyckich. Jednak wobec eskalacji napięć i globalnych wyzwań USA i UE są skazane są na dalszą, ścisłą współpracę i koordynację swoich polityk.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.