KOMSA rusza z serią webinarów dla klientów B2B.
>> Do webinaru można dołączyć w aplikacji Microsoft Teams, klikając w przycisk "wiecej informacji" pod artykułem <<
Szkolenie poprowadzą Krzysztof Tomczyk – Trener Produktowy / Product Trainer w HUAWEI Polska oraz Kamil Pilis – Trener Produktowy / Product Trainer w HUAWEI Polska.
– Premierowy, otwarty webinar organizowany wspólnie
z HUAWEI Polska poszerza naszą ofertę działań edukacyjnych dla obecnych i potencjalnych klientów biznesowych. To jednocześnie kolejny krok we współpracy z azjatycką marką, którą rozwijamy nieprzerwanie od 2015 roku. Najbliższe spotkanie będzie niepowtarzalną okazją dla resellerów, integratorów oraz klientów końcowych B2B, aby w pełni poznać potencjał produktów i rozwiązań dostarczanych przez naszego partnera. – podkreśla Dagmara Cieślik, Product Sales Manager w KOMSA Polska, opiekunka marki HUAWEI.
W sieci konkretnych rozwiązań
W trakcie spotkania goście będą mieli okazję dowiedzieć się więcej o specyfikacjach
i możliwościach wykorzystania w organizacji takich kategorii produktowych, jak:
- Laptopy biznesowe (w tym laptopa HUAWEI MateBook B3-520, którego KOMSA Polska została pierwszym dystrybutorem na rodzimym rynku);
- Tablety;
- Desktopy;
- Monitory;
- Drukarki;
- Wearables.
Podczas webinaru nie zabraknie również części Q&A (Questions and Answers).
Jak dodaje Dagmara Cieślik: – Najbliższe szkolenie to jedynie wstęp do kolejnych inicjatyw, które mają wspomóc naszych klientów w wyborze rozwiązań i narzędzi najlepiej dopasowanych do ich potrzeb. Wnoszenie dodatkowej wartości w relacje to zresztą ten aspekt, na który mocno stawiamy w KOMSA Polska od samego początku. Już dziś planujemy z vendorami następne spotkania dla biznesu, nie tylko online, o których będziemy informować na bieżąco.
KOMSA Polska sp. z o.o. to jeden z krajowych liderów dystrybucji artykułów z branży ICT. Firma jest spółką córką niemieckiego koncernu KOMSA AG. Jej polski oddział, którego centrum logistyczne znajduje się we Wrocławiu, powstał
w 1999 roku.
Firma od początku działalności zajmuje się dystrybucją szerokiej gamy produktów czołowych na ryku producentów z branży ICT. Jej portfolio stanowią głównie telefony komórkowe, akcesoria, urządzenia nawigacyjne, elektronika użytkowa oraz sprzęt IT. W gamie dostępnych produktów znajdują się również urządzenia z dziedziny smart home, fitness i wearables.
Domeną KOMSA jest zaawansowana dystrybucja z wartością dodaną (VAD). Firma pomaga partnerom biznesowym
w rozwoju biznesu w szerszym aspekcie handlowym, zapewniając wsparcie na każdym etapie procesu. W ramach obsługi około-sprzedażowej oferuje m.in. dostawy centralne i bezpośrednio do POS, składowanie, brandowanie, bundlowanie, realizację projektów opracowanych pod niestandardowe zamówienia, serwis napraw czy współpracę z siecią sklepów partnerskich.

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25

Polki najbardziej przedsiębiorczymi kobietami w Unii Europejskiej. Jak w biznesie może pomóc im AI?

Nowa motorola edge 60 fusion już w Polsce
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Infrastruktura

Blackout w Hiszpanii i Portugalii ujawnił braki europejskiego systemu elektroenergetycznego. Niezbędna modernizacja sieci i połączeń między krajami
Komisja Europejska musi wyciągnąć wnioski z problemów z dostawami energii w Hiszpanii i Portugalii. Zapowiada też podjęcie działań, aby uniknąć takich poważnych blackoutów w przyszłości. Eksperci apelują przede wszystkim o inwestycje w modernizację sieci, by była ona gotowa na większą liczbę źródeł odnawialnych, a także w rozbudowę połączeń między państwami członkowskimi, dzięki czemu łatwiej będzie reagować na kryzysy.
Problemy społeczne
37 proc. Ukraińców nie wie, jak zaszczepić dziecko w Polsce. Potrzebna większa edukacja w tym zakresie

Choć trzech na czterech uchodźców z Ukrainy darzy polski system ochrony zdrowia dużym zaufaniem, to 21 proc. z nich ma problem z zaufaniem do samych szczepień. To dlatego wiele ukraińskich mam podejmuje decyzję o nieszczepieniu dziecka. Dużym wyzwaniem jest więc zwiększanie ich świadomości na temat korzyści płynących ze szczepień dla zdrowia jednostek i całej populacji, a także wyjaśnianie wątpliwości związanych z ewentualnymi skutkami ubocznymi. Tę rolę edukacyjną musi wziąć na siebie polski personel systemu ochrony zdrowia.
Telekomunikacja
Dyrektywa unijna zmienia podejście do cyberbezpieczeństwa. W Polsce trwają prace nad jej wdrożeniem

Według zapewnień rządu w tym kwartale zakończą się rządowe prace nad nowelizacją ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, która wdroży do polskiego prawa zapisy dyrektywy NIS2. Będzie to mieć istotne znaczenie dla kształtowania polityk cyberbezpieczeństwa przez duże i średnie podmioty zaliczane do kategorii kluczowych i ważnych. Choć pojawiają się głosy krytyczne, sugerujące, że regulacje są zbyt daleko idące, to eksperci od cyberbezpieczeństwa są przekonani, że akurat w tym obszarze mogą one przynieść szereg korzyści, zwłaszcza we współczesnych warunkach geopolitycznych.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.