KOMSA rusza z serią webinarów dla klientów B2B.
>> Do webinaru można dołączyć w aplikacji Microsoft Teams, klikając w przycisk "wiecej informacji" pod artykułem <<
Szkolenie poprowadzą Krzysztof Tomczyk – Trener Produktowy / Product Trainer w HUAWEI Polska oraz Kamil Pilis – Trener Produktowy / Product Trainer w HUAWEI Polska.
– Premierowy, otwarty webinar organizowany wspólnie
z HUAWEI Polska poszerza naszą ofertę działań edukacyjnych dla obecnych i potencjalnych klientów biznesowych. To jednocześnie kolejny krok we współpracy z azjatycką marką, którą rozwijamy nieprzerwanie od 2015 roku. Najbliższe spotkanie będzie niepowtarzalną okazją dla resellerów, integratorów oraz klientów końcowych B2B, aby w pełni poznać potencjał produktów i rozwiązań dostarczanych przez naszego partnera. – podkreśla Dagmara Cieślik, Product Sales Manager w KOMSA Polska, opiekunka marki HUAWEI.
W sieci konkretnych rozwiązań
W trakcie spotkania goście będą mieli okazję dowiedzieć się więcej o specyfikacjach
i możliwościach wykorzystania w organizacji takich kategorii produktowych, jak:
- Laptopy biznesowe (w tym laptopa HUAWEI MateBook B3-520, którego KOMSA Polska została pierwszym dystrybutorem na rodzimym rynku);
- Tablety;
- Desktopy;
- Monitory;
- Drukarki;
- Wearables.
Podczas webinaru nie zabraknie również części Q&A (Questions and Answers).
Jak dodaje Dagmara Cieślik: – Najbliższe szkolenie to jedynie wstęp do kolejnych inicjatyw, które mają wspomóc naszych klientów w wyborze rozwiązań i narzędzi najlepiej dopasowanych do ich potrzeb. Wnoszenie dodatkowej wartości w relacje to zresztą ten aspekt, na który mocno stawiamy w KOMSA Polska od samego początku. Już dziś planujemy z vendorami następne spotkania dla biznesu, nie tylko online, o których będziemy informować na bieżąco.
KOMSA Polska sp. z o.o. to jeden z krajowych liderów dystrybucji artykułów z branży ICT. Firma jest spółką córką niemieckiego koncernu KOMSA AG. Jej polski oddział, którego centrum logistyczne znajduje się we Wrocławiu, powstał
w 1999 roku.
Firma od początku działalności zajmuje się dystrybucją szerokiej gamy produktów czołowych na ryku producentów z branży ICT. Jej portfolio stanowią głównie telefony komórkowe, akcesoria, urządzenia nawigacyjne, elektronika użytkowa oraz sprzęt IT. W gamie dostępnych produktów znajdują się również urządzenia z dziedziny smart home, fitness i wearables.
Domeną KOMSA jest zaawansowana dystrybucja z wartością dodaną (VAD). Firma pomaga partnerom biznesowym
w rozwoju biznesu w szerszym aspekcie handlowym, zapewniając wsparcie na każdym etapie procesu. W ramach obsługi około-sprzedażowej oferuje m.in. dostawy centralne i bezpośrednio do POS, składowanie, brandowanie, bundlowanie, realizację projektów opracowanych pod niestandardowe zamówienia, serwis napraw czy współpracę z siecią sklepów partnerskich.
Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne?
Newline VEGA Pro – już w Polsce!
Zalman T4 Plus — nowa obudowa z podświetleniem Spectrum RGB
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Handel
UE uszczelnia ochronę konsumentów. Producenci i sprzedawcy będą ponosić większą odpowiedzialność za wadliwe i niebezpieczne produkty
W grudniu weszła w życie unijna dyrektywa, która wprowadza nowe przepisy dotyczące odpowiedzialności za wadliwe produkty. Zastąpi ona regulacje sprzed niemal czterech dekad i ma na celu dostosowanie norm prawnych do współczesnych realiów w handlu, czyli m.in. zakupów transgranicznych i online. Wśród najważniejszych zmian znalazły się nowe zasady dotyczące odpowiedzialności producentów i dystrybutorów, a także obowiązki dla sprzedawców internetowych. Państwa mają czas do 9 grudnia 2026 roku na wdrożenie dyrektywy do swoich porządków prawnych.
Problemy społeczne
Rośnie liczba cyberataków na infrastrukturę krytyczną. Skuteczna ochrona zależy nie tylko od nowych technologii, ale też odporności społecznej
W ciągu ostatnich dwóch lat doszło na świecie do ponad 800 cyberataków o wymiarze politycznym na infrastrukturę krytyczną – wylicza Europejskie Repozytorium Cyberincydentów. Ochrona tego typu infrastruktury staje się więc priorytetem. Rozwiązania, które będą to wspierać, muszą uwzględniać nowe technologie i wiedzę ekspercką, lecz również budowanie społeczeństwa odpornego na cyberzagrożenia.
Zagranica
Kolejne cztery lata kluczowe dla transatlantyckich relacji. Polityka administracji Donalda Trumpa może przynieść napięcia
USA i UE są dla siebie nawzajem kluczowymi partnerami handlowymi i inwestycyjnymi, ale obserwatorzy wskazują, że prezydentura Donalda Trumpa może być dla nich okresem próby. Zapowiadane przez prezydenta elekta wprowadzenie ceł na towary importowane z Europy oraz polityka nastawiona na ochronę amerykańskiego przemysłu mogą ograniczyć zakres tej współpracy i zwiększyć napięcia w relacjach transatlantyckich. Jednak wobec eskalacji napięć i globalnych wyzwań USA i UE są skazane są na dalszą, ścisłą współpracę i koordynację swoich polityk.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.