Lexmark globalnym Liderem Bezpieczeństwa Druku 2022
Lexmark, globalny lider technologii przetwarzania obrazu, został ponownie uznany za lidera w dziedzinie globalnego bezpieczeństwa druku przez międzynarodową firmę badawczą Quocirca, specjalizującą się w analizie technologii druku i technologii cyfrowych.
W najnowszym raporcie Print Security Landscape 2022 Quocirca ponownie wskazała firmę Lexmark jako lidera branży w oparciu o jej silną wizję strategiczną i kompleksową ofertę produktów oraz usług z zakresu bezpieczeństwa druku. Dodatkowe kryteria wyboru obejmowały znaczące inwestycje w sprzęt, rozwiązania i usługi oraz infrastrukturę, jak również silną wizję przyszłości.
– Przyznanie po raz kolejny tytułu lidera w dziedzinie bezpieczeństwa druku świadczy o zaangażowaniu Lexmarka w sprawy bezpieczeństwa oraz o wartości naszego podejścia Secure by Design – mówi Mariusz Ożarowski, Managing Director Lexmark Central Europe. – Cieszymy się, że Quocirca potwierdziła, że zaufanie, jakim nasi klienci darzą urządzenia i rozwiązania Lexmarka, jest zasłużone.
Nominując Lexmarka na lidera w dziedzinie bezpieczeństwa druku, firma Quocirca podkreśla następujące zalety firmy:
- Podejście Secure-by-design, w którym kompleksowe funkcje bezpieczeństwa - w tym szyfrowane i podpisane cyfrowo oprogramowanie sprzętowe, technologia bezpiecznego uruchamiania, ciągła weryfikacja i oprogramowanie sprzętowe secure-by-default – są wbudowane we wszystkie urządzenia Lexmark;
- Szeroka oferta usług profesjonalnych, które pomagają klientom w zapewnieniu bezpieczeństwa całej infrastruktury druku;
- Solidna oferta zabezpieczeń druku w chmurze, zgodna z normami SOC2 Type II, ISO 27001 i SSAE 16;
- Szerokie portfolio produktów i usług z zakresu bezpieczeństwa, które obejmuje takie funkcje, jak wykrywanie włamań w czasie pracy, Lexmark Secure Document Monitor (LSDM), zapobieganie utracie danych i zabezpieczenia drukowania w chmurze.
– Lexmark zasłużył na miano lidera w dziedzinie bezpieczeństwa druku. Jego model "secure-by-design" jest dobrze ugruntowany w całej ofercie sprzętowej i uzupełniony szerokim zakresem usług konsultingowych w obszarze bezpieczeństwa oraz solidną ofertą usług drukowania w chmurze. Lexmark zaspokaja potrzeby firm różnej wielkości, od małych i średnich po wielkie korporacje w zakresie bezpieczeństwa druku. – mówi dyrektorka Quocirca Louella Fernandes.

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25

Polki najbardziej przedsiębiorczymi kobietami w Unii Europejskiej. Jak w biznesie może pomóc im AI?

Nowa motorola edge 60 fusion już w Polsce
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

Trwają prace nad szczegółowymi wytycznymi dla schronów. Prowadzona jest też inwentaryzacja i ocena stanu istniejących obiektów
W MSWiA trwają prace nad rozporządzeniem, które określi m.in., jakie warunki powinny spełniać miejsca schronienia, oraz wprowadzi spójne standardy dotyczące ich organizacji i wyposażenia. Ich opracowanie wymagane jest przez ustawę o ochronie ludności i obronie cywilnej, która weszła w życie 1 stycznia br. Trwa także inwentaryzacja istniejących obiektów zbiorowej ochrony, w tym schronów. Jak podkreślają eksperci, mamy w tym obszarze wiele zaległości do nadrobienia. Problemem jest niedobór specjalistów od budowli schronowych, którzy mogliby ten proces wesprzeć i przyspieszyć.
Handel
Nowy rozdział we współpracy Wielka Brytania – Unia Europejska. Bezpieczeństwo jedną z kluczowych kwestii

19 maja odbędzie się w Londynie pierwszy od brexitu na tak wysokim szczeblu szczyt brytyjskich i unijnych przywódców. Zdaniem polskich europosłów obydwie strony dojrzały do ponownego zacieśnienia stosunków i są dla siebie kluczowymi partnerami. Rozmowy dotyczyć mają przede wszystkim zagadnień związanych z obronnością, ale także możliwości swobodnego przemieszczania się młodych ludzi. Wyzwaniem we wzajemnych relacjach wciąż są kwestie handlowe.
Transport
W Amazon pracuje ponad 750 tys. robotów. Najnowszy jest wyposażony w „zmysł” dotyku

Pierwsze roboty wyposażone w „zmysł” dotyku wykorzystywane są przez Amazon do obsługi produktów w centrach realizacji zamówień w USA i Niemczech. Roboty potrafią precyzyjnie przeszukiwać nawet ciasne przestrzenie półek w poszukiwaniu konkretnych produktów i z wyczuciem przenosić je na taśmę. Dzięki nim pracownicy nie muszą się schylać ani wspinać po drabinie w poszukiwaniu towaru. Automatyzacja wspiera też pracę kurierów. Paczki, które mają być dostarczone pod wskazany adres, podświetlane są w furgonetce na zielono, co ułatwia znalezienie właściwej przesyłki i skraca czas dostawy.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.