Komunikaty PR

Mercusys Halo S12 – przystępny cenowo system WiFi Mesh

2020-05-12  |  08:30
Biuro prasowe
Do pobrania inf.pras. ( 0.23 MB )

Marka Mercusys poszerza swoje portfolio urządzeń sieciowych o atrakcyjnie wyceniony system mesh Halo S12. Urządzenia świetnie sprawdzą się w dużych mieszkaniach czy  domach jednorodzinnych, gdzie często występują problemy z zanikającym sygnałem sieci bezprzewodowej.

Wystarczy zestaw dwóch jednostek Halo S12, aby pokryć zasięgiem sieci WiFi lokal o powierzchni do 260m2, a w razie potrzeby system można w prosty sposób rozbudować o kolejne urządzenia z serii Mercusys Halo. Co ważne, Halo S12 pozwala na stworzenie jednolitej sieci WiFi z tą samą nazwą sieci i hasłem, a zaawansowana technologia Mercusys Mesh zapewnia stały dostęp do szybkich i stabilnych połączeń WiFi także podczas przemieszczania się po domu. Wszystkie urządzenia klienckie (telefony, laptopy, tablety) automatycznie przełączają się między jednostkami systemu, aby zawsze korzystać z Halo oferującego najlepszy sygnał i parametry połączenia. Użytkownicy nie muszą więc martwić się o utratę zasięgu czy buforowanie danych.

Dzięki zastosowaniu technologii 802.11ac Mercusys Halo S12 zapewnia wydajność pozwalającą bez problemu jednocześnie cieszyć się streamingiem wideo w rozdzielczości 4K, grać online czy korzystać z wideo komunikatorów. Nowy Mesh  pozwala na uzyskanie prędkości do 867Mb/s w paśmie 5Ghz i do 300Mb/s w paśmie 2,4 GHz. Ponadto, system Halo S12  wspiera technologię MU-MIMO, która zapewnia równoczesne przesyłanie danych do wielu urządzeń, co pozwala na znaczne zwiększenie wydajności sieci. Z kolei zasięg i stabilność połączeń WiFi wspiera technologia Beamforming. Do podłączenia urządzeń niewyposażonych w bezprzewodową kartę sieciową służą, wbudowane w każdą jednostkę Halo S12, dwa porty Ethernet.

Aby skonfigurować urządzenia, wystarczy kilka minut. Dzięki intuicyjnemu panelowi instalacja i zarządzanie systemem Halo S12 nie sprawią żadnych problemów nawet mało zaawansowanym użytkownikom.

Mesh Mercusys Halo S12 został wyposażony w funkcję ochrony rodzicielskiej, która pozwala na monitorowanie czasu spędzonego w sieci przez dzieci oraz kontrolowanie przeglądanych przez nie treści.

Ogromnym atutem Halo S12 jest jego cena. Opakowanie zawierające dwie jednostki Halo to koszt niespełna 180 zł.

Więcej informacji na temat systemu Halo S12 dostępnych jest na stronie. Wszystkie urządzenia marki Mercusys objęte są dwuletnią gwarancją.

***

Stworzona przez TP-Link marka Mercusys obecna jest na chińskim rynku od 2001 roku. W ciągu kilkunastu lat stała się drugą co do wielkości marką urządzeń sieciowych w Chinach, plasując się tuż za liderem rynku – TP-Link.

Korzystając z wieloletniego doświadczenia, Mercusys zdecydował się rozpocząć działalność sprzedażową na 45 rynkach zagranicznych, w tym także na rynku polskim. Decyzja ta związana jest z oczekiwaniami klientów, którzy potrzebują dobrej jakości, tanich i niezawodnych urządzeń. Bazując na doświadczeniach TP-Link w zakresie technologii produkcji, kontroli jakości oraz dystrybucji urządzeń sieciowych, marka Mercusys wprowadza urządzenia, które są doskonałym przykładem optymalizacji jakości i ceny.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne? Biuro prasowe
2025-01-02 | 09:50

Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne?

Jak zminimalizować ryzyko niepowodzenia przy tworzeniu strony internetowej? Odpowiedzią na to pytanie może być prototyping – przygotowanie wstępnej wersji pozwoli zidentyfikować
IT i technologie Newline VEGA Pro – już w Polsce!
2024-12-31 | 15:00

Newline VEGA Pro – już w Polsce!

VEGA Pro to wysokoefektywny monitor interaktywny przygotowany na każde korporacyjne wyzwanie – luksusowy i elegancki. Urządzenie jest już dostępne w warszawskim showroomie Newline
IT i technologie Zalman T4 Plus — nowa obudowa z podświetleniem Spectrum RGB
2024-12-31 | 12:20

Zalman T4 Plus — nowa obudowa z podświetleniem Spectrum RGB

Do oferty firmy Zalman trafiła właśnie nowa obudowa T4 Plus. To model dla oszczędnych konsumentów, którzy jednak cenią sobie porządne wykonanie oraz elegancki design. W

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Konsumenci w sieci narażeni na długą listę manipulacyjnych praktyk sprzedażowych. Zagraniczne platformy wymykają się unijnym regulacjom

Wraz z pojawieniem się na polskim i europejskim rynku platform sprzedażowych spoza UE rośnie też liczba przypadków stosowania tzw. dark patterns, czyli manipulacyjnych technik sprzedażowych. Nowe regulacje UE – w tym rozporządzenie w sprawie jednolitego rynku usług cyfrowych oraz akt o usługach cyfrowych – mają lepiej chronić przed nimi konsumentów, a podmiotom stosującym takie praktyki będą grozić wysokie kary finansowe. Problemem wciąż pozostaje jednak egzekwowanie tych przepisów od zagranicznych platform, które wymykają się europejskim regulacjom. – To jest w tej chwili bardzo duże wyzwanie dla całego rynku cyfrowego, że w praktyce regulacje nie dotyczą w takim samym stopniu wszystkich graczy – mówi Teresa Wierzbowska, prezeska Związku Pracodawców Prywatnych Mediów.

Fundusze unijne

Europejscy młodzi twórcy w centrum polskiej prezydencji w Radzie UE. Potrzebne nowe podejście do wsparcia ich karier

Wsparcie startu kariery młodych artystów i debata nad regulacjami dla sektora audiowizualnego, które będą odpowiadać zmieniającej się rzeczywistości technologicznej – to dwa priorytety polskiej prezydencji w Radzie UE z zakresu kultury. Najbliższe półrocze będzie także okazją do promocji polskich twórców w państwach członkowskich i kandydujących, a współpraca z artystami z innych krajów ma pokazać, że kultura może łączyć i być platformą dialogu międzynarodowego.

Ochrona środowiska

Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić

Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.