Komunikaty PR

Newline promuje elastyczne metody pracy

2023-06-26  |  08:00
Biuro prasowe

Newline Interactive, producent monitorów interaktywnych, oferuje swoim użytkownikom pełną elastyczność w zakresie wyboru modelu pracy. Można po prostu korzystać z monitora interaktywnego z Androidem – bez podłączania dodatkowych źródeł – jak z elektronicznego flipcharta i uruchamiać potrzebne aplikacje. Można podłączyć własnego laptopa, albo pracować na monitorze z komputerem OPS. Dodatkową, bardzo wygodną formą jest np. bezprzewodowe udostępnianie treści z urządzenia mobilnego na monitor z wykorzystaniem Newline CAST. A producent oferuje też inne aplikacje podnoszące efektywność i atrakcyjność pracy.

Sięgając po nowe technologie często mamy wrażenie narzuconych rozwiązań, bez których coś nie zadziała, nie będzie dostępne czy się po prostu nie otworzy. Z monitorami interaktywnymi Newline jest inaczej. Istnieje duża dowolność w zakresie wyboru tego w jaki sposób będziemy korzystać z urządzenia. Daje to poczucie komfortu i świadczy o elastyczności rozwiązania.

Monitor interaktywny Newline z Androidem 11 jest samodzielnym urządzeniem, które działa od razu po wyjęciu z pudełka. Mamy dostęp do wielu przydatnych narzędzi takich jak tablica (Whiteboard) – czyli niczym nie ograniczona powierzchnia do pisania i rysowania. Nie trzeba rezygnować z żadnej notatki, a bogata galeria narzędzi daje duże pole do popisu w zakresie wyróżniania konkretnych treści. Można korzystać z przeglądarki internetowej oraz wielu użytecznych aplikacji dostępnych w sklepie Newline App Store. Zaletą tego rozwiązania jest intuicyjna, łatwa obsługa i wygoda oraz brak konieczności podłączania dodatkowych urządzeń.

Monitor interaktywny Newline w połączeniu z możliwością tworzenia profili użytkowników to bezcenne rozwiązanie przy pracach projektowych. Sześciu pracowników lub zespołów może zdefiniować własne profile i bezpiecznie z nich korzystać ilekroć pracują z danym monitorem. Żadna nieuprawniona osoba nie będzie miała dostępu do profilu, a efekty pracy i bieżące ustalenia pozostaną dostępne dla wszystkich zainteresowanych. Będzie można kontynuować pracę na kolejnych spotkaniach – dokładnie od momentu, w którym została przerwana.

Zestaw aplikacji podnoszących efektywność pracy

Newline CAST pozwala na bezprzewodowe przesyłanie obrazu z dowolnego urządzenia na monitor. To bardzo szybki i wygodny sposób na jednocześnie pokazanie na monitorze treści z czterech urządzeń, które nie muszą korzystać z tej samej sieci WiFi co monitor. 

Newline BROADCAST pozwala na przekazanie obrazu z monitora nawet na 200 innych urządzeń w dowolnych lokalizacjach na świecie - wystarczy przeglądarka. Nie trzeba instalować dodatkowych aplikacji na połączonych urządzeniach.

Newline LAUNCH CONTROL - za pomocą jednego kliknięcia daje dostęp do aplikacji, kalendarzy i połączeń wideo. W ten sposób – szybko i bezpiecznie można zyskać dostęp do swojego konta Office 365.

Newline REACTIV SUITE – fantastyczne narzędzie do współpracy. Nieograniczona, cyfrowa przestrzeń robocza pozwalająca bez ograniczeń udostępniać multimedia i dokumenty. Prezentować pomysły i efekty pracy, omawiać projekty i nanosić uwagi pracując równie łatwo, ale znacznie wygodniej i efektywniej niż na papierze.

Laptop w zasięgu ręki

Podłączenie własnego laptopa do monitora interaktywnego Newline to sposób na dostęp do wcześniej przygotowanych materiałów. Laptopa można podłączyć za pomocą jednego kabla USB-C, który zapewnia obraz, dźwięk, dostęp do internetu, obsługę dotykową oraz ładowanie komputera (power delivery o mocy od 65 do 100 W). A jeśli komputer nie dysponuje standardem USB-C oprócz kabla zasilającego konieczne stają się jeszcze dwa przewody – HDMI do przesyłania obrazu i dźwięku oraz USB-B (Touch) do przesyłania dotyku. Zaletą tego rozwiązania jest możliwość korzystania z oprogramowania z laptopa oraz dostęp do zasobów zgromadzonych na jego dysku.

Komputer OPS

Komputer OPS (Open Pluggable Specification) to niewielkie urządzenie podłączone na stałe do monitora interaktywnego, które czyni z niego system all-in-one. Zasadniczą zaletą tej opcji jest brak kabli i stały dostęp do systemu Windows oraz wszystkiego co się z tym wiąże. Czyli np. dostęp do pakietu MS Office i własnego konta Office365 z pełnym zestawem możliwości, które to oferuje.  Wszystko to bez konieczności każdorazowego podłączania zewnętrznego komputera. Wygodnie i bezpiecznie.

Bliższe informacje na temat monitorów interaktywnych Newline – są dostępne na stronie producenta

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie PROJEKTORY PANASONIC OŻYWIAJĄ STAROŻYTNY EFEZ W MUZEUM DOŚWIADCZEŃ IMMERSYJNYCH Biuro prasowe
2024-07-24 | 12:30

PROJEKTORY PANASONIC OŻYWIAJĄ STAROŻYTNY EFEZ W MUZEUM DOŚWIADCZEŃ IMMERSYJNYCH

Projektory laserowe DLP Panasonic zostały wybrane przez tureckie muzeum ze względu na swoją rozdzielczość 4K i wysoką jasność, które są niezbędne do projekcji na dużą skalę w
IT i technologie BRAK ZDJĘCIA
2024-07-24 | 01:00

Symfonia na rzecz edukacji MŚP: partnerstwo z Fundacją Digital Poland

Symfonia, producent i dostawca rozwiązań wspierających cyfryzację procesów biznesowych w MŚP, nawiązała współpracę z Fundacją Digital Poland. Partnerstwo to, podobnie jak uruchomione niedawno Symfonia Lab, wpisuje się w
IT i technologie Nowe życie Ogrodu Moneta z projektorami Panasonic
2024-07-23 | 12:00

Nowe życie Ogrodu Moneta z projektorami Panasonic

Kiedy FKP Scorpio i Temple Live Entertainment wpadli na pomysł przekształcenia impresjonistycznych arcydzieł Claude'a Moneta w wyjątkową, interaktywną wystawę w Szwecji, wiedzieli, że

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Od przyszłego roku akcyza na e-liquidy ma wzrosnąć o 75 proc. To trzy razy więcej niż na tradycyjne papierosy

 Na rynku e-liquidów mamy największą szarą strefę, z którą fiskus niezbyt dobrze sobie radzi. Gwałtowna podwyżka akcyzy nie pomoże w rozwiązaniu tego problemu, tylko go spotęguje – mówi Piotr Leonarski, ekspert Federacji Przedsiębiorców Polskich. Krajowi producenci płynów do e-papierosów zaapelowali już do ministra finansów o rewizję planowanych podwyżek akcyzy na wyroby tytoniowe. W przypadku e-liquidów ma być ona największa i w 2025 roku wyniesie 75 proc. Branża podkreśla, że to przyczyni się do jeszcze większego rozrostu szarej strefy, a ponadto będzie zachętą dla konsumentów, żeby zamiast korzystać z alternatyw, wrócili do palenia tradycyjnych papierosów.

Infrastruktura

Zielone zamówienia publiczne stanowią dziś zaledwie kilka procent rynku. Rządowy zespół ma opracować specjalne kryteria dla nich

Zielone zamówienia publiczne stają się w ostatnich latach coraz bardziej powszechną praktyką, choć w Polsce odpowiadają za kilka procent ogólnej liczby zamówień. Duży nacisk na ten aspekt, w postaci nowych regulacji i wytycznych, kładzie także Unia Europejska. Dlatego też w maju br. zarządzeniem prezesa Rady Ministrów został powołany specjalny rządowy zespół, którego zadaniem będzie uwzględnienie aspektów środowiskowych w polskim systemie zamówień publicznych oraz opracowanie wytycznych dla zamawiających. – Ważne, żeby te opracowywane kryteria były dostosowane do realiów polskiego rynku – wskazuje Barbara Dzieciuchowicz, prezes Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Drogownictwa.

IT i technologie

Boom na sztuczną inteligencję w ochronie zdrowia ma dopiero nastąpić. Wyzwaniem pozostają regulacje i zaufanie do tej technologii

Sztuczna inteligencja ma potencjał, żeby zrewolucjonizować podejście do profilaktyki, diagnostyki i leczenia pacjentów, jednocześnie redukując ich koszty. W globalnej skali wartość rynku rozwiązań opartych na AI w opiece zdrowotnej rośnie lawinowo – w ub.r. wynosiła ponad 32 mld dol., ale do 2030 roku ta kwota ma się zwiększyć ponad sześciokrotnie. Również w Polsce narzędzia bazujące na AI zaczynają być wdrażane coraz szerzej, choć – jak wynika z lipcowego raportu SGH – prawdziwy rozwój potencjału sztucznej inteligencji w polskiej branży ochrony zdrowia ma dopiero nastąpić. Warunkiem jest stworzenie stabilnego i bezpiecznego środowiska dla rozwoju tej technologii, opartego na regulacjach prawnych i zaufaniu wszystkich interesariuszy.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.