Komunikaty PR

Newline X - Jak działać skutecznie w nowych warunkach?

2020-03-26  |  11:30
Biuro prasowe

Dzięki rozwojowi technologicznemu świat skurczył się do rozmiarów globalnej wioski. Współpraca zespołów z dwóch różnych końców świata może być równie (albo nawet bardziej) skuteczna niż uczestników pracujących w tym samym pomieszczeniu. Poznaj system Newline X, który wnosi komunikację zdalną w firmie na nowy poziom. Oferta znajduje się na stronie AGRAF, polskiego dystrybutora produktów Newline: www.agraf-it.pl.

Kiedy odległość przestaje mieć znaczenie

Newline serii X to więcej niż „monitor interaktywny dla biznesu” - to kompleksowy system do współpracy zdalnej, łączący monitor dotykowy, platformę do wideokonferencji oraz oprogramowanie ułatwiające komunikację na odległość. Włączasz i działasz. Zestaw do wideokonferencji – 2 wbudowane szerokokątne kamery 1080p, zestaw 4 zaawansowanych mikrofonów oraz wysokiej jakości głośniki - zapewniają wrażenie bliskości, wzmacniają poczucie pracy zespołowej i umożliwiają każdemu uczestnikowi pełne uczestnictwo w spotkaniu.

Znajdcie wspólną przestrzeń do pracy

Newline X jest ucieleśnieniem idei Unified Collaboration – zaawansowany technologicznie sprzęt dopełnia oprogramowanie, które wnosi współpracę zdalną na nowy poziom. Newline Workspace zmienia monitor w wirtualną salę konferencyjną – w jednym oknie możesz prowadzić wideokonferencje, wymieniać się plikami i wspólnie pracować na wirtualnym flipcharcie – jakbyście znajdowali się w jednym pomieszczeniu. Zobacz, jak działa Newline Workspace.

Nie rezygnuj ze sprawdzonych rozwiązań

Wiemy, że macie już swoje sprawdzone rozwiązania – dzięki wbudowanemu komputerowi OPS z systemem Windows możecie nadal korzystać z dobrze znanych programów i platform do współpracy zdalnej, jak Skype czy Microsoft Teams.

Wszystko to w rozdzielczości 4K, z niespotykaną głębią obrazu i precyzją dotyku, dzięki technologii Optical Bonding. Model Newline X jest dostępny w trzech rozmiarach:65” (X6), 75” (X8) i 86” (X9). Pełna oferta: www.agraf-it.pl.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25 Biuro prasowe
2025-05-13 | 14:45

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25

Emitel ponownie został Partnerem Technologicznym konferencji Impact’25 – jednego z najważniejszych wydarzeń poświęconych nowoczesnym technologiom, gospodarce
IT i technologie Polki najbardziej przedsiębiorczymi kobietami w Unii Europejskiej. Jak w biznesie może pomóc im AI?
2025-04-29 | 10:00

Polki najbardziej przedsiębiorczymi kobietami w Unii Europejskiej. Jak w biznesie może pomóc im AI?

Udział kobiet na stanowiskach kierowniczych w Polsce wynosi 43 % i jest to drugi najwyższy wynik w Europie (wyżej jest jedynie Łotwa – 46%).* Polki od lat udowadniają,
IT i technologie Nowa motorola edge 60 fusion już w Polsce
2025-04-02 | 10:40

Nowa motorola edge 60 fusion już w Polsce

W Polsce zadebiutowała motorola edge 60 fusion – pierwszy tegoroczny model z rodziny edge. Łączy cechy smartfona klasy premium z wysoką odpornością, potwierdzoną

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Infrastruktura

Problemy społeczne

37 proc. Ukraińców nie wie, jak zaszczepić dziecko w Polsce. Potrzebna większa edukacja w tym zakresie

Choć trzech na czterech uchodźców z Ukrainy darzy polski system ochrony zdrowia dużym zaufaniem, to 21 proc. z nich ma problem z zaufaniem do samych szczepień. To dlatego wiele ukraińskich mam podejmuje decyzję o nieszczepieniu dziecka. Dużym wyzwaniem jest więc zwiększanie ich świadomości na temat korzyści płynących ze szczepień dla zdrowia jednostek i całej populacji, a także wyjaśnianie wątpliwości związanych z ewentualnymi skutkami ubocznymi. Tę rolę edukacyjną musi wziąć na siebie polski personel systemu ochrony zdrowia.

Telekomunikacja

Dyrektywa unijna zmienia podejście do cyberbezpieczeństwa. W Polsce trwają prace nad jej wdrożeniem

Według zapewnień rządu w tym kwartale zakończą się rządowe prace nad nowelizacją ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, która wdroży do polskiego prawa zapisy dyrektywy NIS2. Będzie to mieć istotne znaczenie dla kształtowania polityk cyberbezpieczeństwa przez duże i średnie podmioty zaliczane do kategorii kluczowych i ważnych. Choć pojawiają się głosy krytyczne, sugerujące, że regulacje są zbyt daleko idące, to eksperci od cyberbezpieczeństwa są przekonani, że akurat w tym obszarze mogą one przynieść szereg korzyści, zwłaszcza we współczesnych warunkach geopolitycznych.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.