Nowa drukarka etykiet dla biur i użytkowników domowych – Brother PT-D460BTVP
Warszawa, 30 marca 2023 r. – Firma Brother wprowadziła do portfolio nowy zestaw do druku oznaczeń z serii P-Touch. Model PT-D460BTVP to profesjonalna mobilna drukarka etykiet z możliwością podłączenia do komputera. Urządzenie świetnie sprawdzi się w biurze, które wymaga wyraźnych i trwałych oznaczeń, oraz w środowisku domowym.
Drukarka etykiet PT-D460BTVP pozwala na intuicyjne tworzenie naklejek, dzięki zintegrowanej klawiaturze QWERTY, która znacznie usprawnia wprowadzanie tekstu. Duży wyświetlacz umożliwia podgląd oznaczenia przed wydrukiem, aby wyeliminować prawdopodobieństwo pojawienia się błędu. Urządzenie drukuje naklejki na taśmach o szerokości do 18 mm i zapisuje do 70 etykiet, aby móc je wydrukować ponownie. Drukarka może być zasilana bateriami AA lub zasilaczem sieciowym. Model jest kompatybilny z systemami operacyjnymi: Windows, macOS oraz Android i iOS.
Dzięki pobraniu aplikacji iPrint&Label lub podłączeniu drukarki do komputera za pomocą kabla USB, możliwe jest korzystanie z dodatkowych funkcji dostępnych w oprogramowaniu. Aplikacje poza podstawowymi funkcjami oferują rozszerzone możliwości, w tym specjalnie zaprojektowane, gotowe szablony oraz tworzenie w pełni spersonalizowanych etykiet z logo, symbolami czy kody kreskowe.
W zestawie PT-D460BTVP znajduje się kaseta z taśmą, zasilacz sieciowy, futerał i kabel USB. Więcej szczegółów na temat nowego modelu i specyfikacja techniczna dostępne są na stronie www.brother.pl.

Polski biznes nie jest przygotowany na cyberzagrożenia

Cyberbezpieczeństwo dla firm – skuteczne rozwiązania iIT Distribution Polska

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

KE proponuje nowy Fundusz Konkurencyjności. Ma pobudzić inwestycje w strategiczne dla Europy technologie
W środę 16 lipca Komisja Europejska przedstawiła projekt budżetu na lata 2028–2034. Jedna z propozycji zakłada utworzenie Europejskiego Funduszu Konkurencyjności o wartości ponad 400 mld euro, który ma pobudzić inwestycje w technologie strategiczne dla jednolitego rynku. Wśród wspieranych obszarów znalazła się obronność i przestrzeń kosmiczna. Na ten cel ma trafić ponad 130 mld euro, pięciokrotnie więcej niż do tej pory.
Firma
Były prezes PGE: OZE potrzebuje wsparcia magazynów energii. To temat traktowany po macoszemu

Choć udział odnawialnych źródeł energii w miksie energetycznym Polski jest stosunkowo wysoki i rośnie, to ten przyrost jest chaotyczny i nierównomiernie rozłożony miedzy technologiami – wskazuje Forum Energii. Dodatkowo OZE potrzebują wsparcia magazynów energii, a zdaniem Wojciecha Dąbrowskiego, prezesa Fundacji SET, ten temat jest traktowany po macoszemu. Brak magazynów powoduje, że produkcja energii z OZE jest tymczasowo wyłączana, co oznacza marnowanie potencjału tych źródeł.
Infrastruktura
Wzrost wynagrodzeń ekip budowlanych najmocniej wpływa na koszty budowy domu. Zainteresowanie inwestorów mimo to nieznacznie wzrasta

Budowa metra kwadratowego domu w Polsce kosztuje od 5,55 do 6 tys. zł w zależności od województwa – wynika z najnowszych analiz firmy Sekocenbud. Najdrożej jest w Warszawie, gdzie cena za metr kwadratowy domu przekroczyła już 6,2 tys. zł. Na przyrosty kosztów budowy domu wpływają zarówno drożejące materiały budowlane, jak i wyższe wynagrodzenia pracowników. Inwestorzy nie rezygnują jednak z budowy domów jednorodzinnych, co ma związek m.in. z wciąż wysokimi cenami mieszkań czy też obniżką stóp procentowych.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.