Nowe partnerstwo DXC Technology i SAP dla szybszego wdrażania innowacji w Polsce
dfusion
Aleja Zjednoczenia 36
01-838 Warszawa
katarzyna.kuczynska@dfusion.pl
503987119
www.dfusion.pl
DXC Technology, wiodący globalny dostawca usług IT oraz SAP, globalny lider w dziedzinie aplikacji dla przedsiębiorstw i sztucznej inteligencji biznesowej, ogłosili nawiązanie nowego partnerstwa w Polsce. Jego celem jest wspieranie lokalnych firm w przyspieszeniu ich modernizacji i transformacji biznesowej.
W ramach współpracy, SAP i DXC pomogą klientom rozwijać się w dzisiejszej erze sztucznej inteligencji (AI). Dzięki rozwiązaniom takim, jak DXC Fast RISE dla SAP S/4HANA – pakietowi usług i narzędzi przyspieszających migrację do chmury – firmy będą mogły usprawnić złożone procesy biznesowe, zwiększając skuteczność zarządzania opartego o dokładniejszą informację i uwalniając większą wartości z danych i operacji.
„Polska jest ważnym centrum kompetencji, zarówno regionalnie, jak i globalnie. Zacieśniając lokalne partnerstwo z SAP, a jednocześnie wykorzystując wiedzę branżową ekspertów DXC z całego świata, jesteśmy gotowi pomagać lokalnym klientom w wykorzystaniu transformacyjnego potencjału AI i wspierać ich w realnym rozwoju biznesu” – powiedział Maciej Tomczyk, dyrektor zarządzający DXC Technology Poland.
Współpraca zakłada także wyszkolenie i certyfikację specjalistów, w obszarach kompetencji, dopasowanych do potrzeb organizacji, nakierowanych na odblokowanie pełnego potencjału sztucznej inteligencji oraz sprawniejsze zarządzanie kluczowymi operacjami, przy jednoczesnym zapewnieniu najwyższego poziomu bezpieczeństwa IT.
„Partnerstwo w Polsce nie tylko wzmacnia naszą dotychczasową współpracę, ale również gwarantuje, że lokalna pula talentów wzmocni się o kompetencje niezbędne do napędzania innowacji i dostarczania jeszcze większej wartości naszym klientom. Razem angażujemy się we wspieranie firm w osiąganiu sukcesów w erze sztucznej inteligencji” – powiedział Bartłomiej Wołoszyn, channel head SAP Polska.
Nowe partnerstwo opiera się na ponad trzydziestoletniej globalnej współpracy obu firm, która zaowocowała wdrożeniami u ponad 800 klientów na całym świecie w branżach, takich jak usługi finansowe, produkcja, opieka zdrowotna, usługi użyteczności publicznej i sektor publiczny. Inżynierowie i eksperci DXC Technology dostarczają szeroką gamę rozwiązań, które umożliwiają milionom użytkowników końcowych SAP przyspieszenie wdrażania innowacji cyfrowych przez uproszczenie systemów IT i modernizację aplikacji biznesowych. Z ponad 15 000 dedykowanych specjalistów SAP na całym świecie, DXC jest liderem w dostarczaniu rozwiązań SAP. W maju 2024 r. wprowadziła nową usługę DXC Fast RISE with SAP, która umożliwia klientom radykalne przyspieszenie projektów S/4HANA.
Motorola sypie prezentami. Kup smartfon i odbierz słuchawki lub voucher
AI w służbie analityki danych: nowe rozwiązania dla firm
Nie lada promocje na chłodzenia Corsair ! Kup AIO 50% taniej.
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Infrastruktura
Budowa sieci szybkiej łączności dla polskiej energetyki wchodzi w kolejny etap. Czas usuwania awarii będzie krótszy
Spółka PGE Dystrybucja podpisała z firmą Ericsson umowę na dostawę blisko 600 systemów zasilania dla radiowych stacji bazowych i transmisyjnych węzłów agregacyjnych w ramach Programu LTE450. Jest to już ostatni kontrakt na dostawę kluczowych składników sprzętu telekomunikacyjnego sieci LTE450. Jego realizacja ma umożliwić budowę sieci o kluczowym znaczeniu dla sektora energetycznego, co przyspieszy jego cyfryzację.
Ochrona środowiska
Wzmocniona ochrona ponad 1,2 mln ha lasów. Część zostanie wyłączona z pozyskiwania drewna
Lasy Państwowe przedstawiły plan zwiększenia ochrony dla 17 proc. terenów leśnych, którymi zarządzają. To w sumie ponad 1,2 mln hektarów, z których 0,5 mln ha ma być całkowicie wyłączone z pozyskania drewna. Dodatkowa ochrona obejmie najcenniejsze przyrodniczo lasy w Polsce, w tym m.in. nadleśnictwa Puszczy Białowieskiej i najstarsze lasy w Polsce. Przedstawiciele LP podkreślają, że propozycja jest bezpieczna gospodarczo, ponieważ uwzględnia potrzeby przemysłu drzewnego i lokalnych mieszkańców.
Telekomunikacja
M. Wąsik: Potrzeba twardej reakcji UE na uszkodzenie kabli na Bałtyku. To element wojny hybrydowej
– Nie pohukiwanie w Parlamencie Europejskim, ale twarde sankcje, które Komisja powinna jak najszybciej zaproponować – mówi Maciej Wąsik, europoseł z PiS, zapytany o potrzebną reakcję państw Unii Europejskiej na uszkodzenie kabli biegnących na dnie Morza Bałtyckiego. Jak podkreśla, nikt nie ma wątpliwości, że to element wojny hybrydowej prowadzonej przez Rosję. Dlatego potrzebna jest jednolita i silna odpowiedź UE oraz większe wsparcie dla Ukrainy.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.