Nowości LEDVANCE na targach Light+Building 2020
Ramka PR
Podczas tegorocznej edycji targówl Light + Building, LEDVANCE zaprezentuje szeroką gamę rozwiązań systemowych do profesjonalnych zastosowań oświetleniowych, w tym zintegrowane oświetlenie Human Centric Lighting.
Tegoroczna edycja targów technologii oświetlenia, elektrotechniki oraz automatyki obiektów odbędzie się w dniach 8-13 marca we Frankfurcie nad Menem. LEDVANCE, który znajdzie się wśród 2700 wystawców, zaprasza wszystkich odwiedzających na swoje stoisko A10 w hali 2,0 (Festhalle).
Targi Light+ Building odbywają się w Niemczech co dwa lata i są doskonałą okazją do pokazania nowości
z branży oświetlenia, inteligentnych technologii oraz aktualnych trendów projektowych. Firma LEDVANCE jako jeden ze światowych liderów w tej dziedzinie, zaprezentuje i tym razem szeroką ofertę najnowszych rozwiązań oświetleniowych zarówno dla specjalistów, jak i użytkowników końcowych. Jednym z nich będzie profesjonalny system sterowania oświetleniem zgodnie ze standardami wersji ZigBee 3.0 i DALI 2.0. LEDVANCE zaprezentuje też intuicyjny system BIOLUX Human CentricLighting, a także różnorodne rozwiązania oświetleniowe do przestrzeni przemysłowych, biurowych, sklepów, hoteli czy terenów zewnętrznych.
Po zakończeniu procesu wydzielenia spółki z firmy OSRAM w 2016 r. LEDVANCE już po raz drugi wystąpi na targach jako jedna z najprężniej działających niezależnych firm, rozwijająca segment oświetlenia ogólnego w Europie i na świecie – teraz już nie tylko producent opraw LED, lecz także dostawca najbardziej zaawansowanych systemów.
Osiągnęliśmy pozycję lidera w dziedzinie zrównoważonych rozwiązań oświetleniowych, co nas zobowiązuje do nieustającej pracy nad zwiększeniem produktywności, zdrowia i dobrego samopoczucia każdego człowieka – przyznaje dr Oliver Vogler, Dyrektor Zarządzający na Europę Zachodnią. Nasz system oświetleniowy BIOLUX Human CentricLightingłączy zarówno prostotę jak i inteligencję dotychczasowych systemów zarządzania, po to by zaoferować jeszcze większy komfort użytkownikom. Działanie tego systemu będzie można sprawdzić na stoisku A10 w hali 2.0 – najbardziej rozświetlonym punkcie na tegorocznych targach. Tym razem koncentrujemy się na pokazaniu naszych najbardziej innowacyjnych produktów, które łatwo adaptują się do oczekiwać najbardziej wymagających klientów.
Podczas targów LIGHT + BUILDING firma LEDVANCE zaprosi zwiedzających do jednego z największych stoisk na terenie targów, gdzie będzie można sprawdzić, w jaki sposób działają różnorodne prezentowane rozwiązania oświetleniowe. Znajdziemy na nim przestrzeń zaaranżowaną na biurową, gdzie zostanie zaprezentowany szeroki zakres różnorodnych świetlnych rozwiązań zgodnych z różnorodnymi standardami pracy – od przestronnych powierzchni typu open space, po biura z wysokiej jakości wyposażeniem. Poznamy system BIOLUX Human Centric Lighting, który pozwala dostosowywać oświetlenie do różnych warunków pracy, w miarę potrzeb użytkowników.
Będzie też okazja sprawdzenia nowoczesnych możliwości oświetlenia dedykowanego do przemysłu dzięki TruSys – systemowi opraw do montażu na ścianach i sufitach w pomieszczeniach magazynowych oraz halach produkcyjnych. Ponadto w tym obszarze stosuje się również specjalistyczne źródła światła odporne na wilgoć i do wysokich pomieszczeń, takie jak nowa, prezentowana na targach, lampa HQI LED, która zastępuje tradycyjne lampy wyładowcze HQI. W supermarketach i butikachoświetlenie sklepowe takie jak TracklightSpot i Downlight, gwarantują między innymi prezentację produktów we właściwym świetle.
Oprócz tego na wystawie w części poświęconej parkingom, hotelom i terenom zewnętrznym odwiedzający będą mogli zapoznać się z szeroką gamą nowych produktów do oświetlenia parkingów i oświetlenia zewnętrznego, w tym
z nowym rozwiązaniem oświetleniowym HQL LED PRO, które stosowane jest przede wszystkim do oświetlenia ulic. W wydzielonej części stoiska, przedstawiającej inteligentnądzielnicę mieszkaniową,cała uwaga skupi się na współdziałaniu nowych inteligentnych świateł w pomieszczeniach mieszkalnych, które można łatwo i wygodnie obsługiwać za pomocą sterowania głosowego, przy użyciu zwykłych inteligentnych głośników.
Warto także wspomnieć, iż firma LEDVANCE poszerza swoje już bogate portfolio o szereg komponentów elektronicznych, w tym o elastyczne paski świetlne LED w trzech kategoriach do różnych zastosowań,
dedykowane zwłaszcza dla sektora hotelarskiego. Produkty te również zostaną zaprezentowane na targach. Portfolio obejmuje również szeroką gamę zasilaczy LED, profili do montażu i instalacji powierzchniowej, osłon i innych akcesoriów. Idealnie dopasowane rozwiązania systemowe dla profesjonalistów oświetleniowych spełniają szeroki zakres wymogów dotyczących profesjonalnych zastosowań oświetleniowych. LEDVANCE pokaże bogatą gamę rozwiązań dedykowanych przede wszystkim dla elektryków i projektantów instalacji elektrycznych.
W tym roku firma LEDVANCE otrzymała nominację do prestiżowej nagrody German InnovationAward2020,
w kategorii „Rozwiązania Oświetleniowe” za produkt BIOLUX Human CentricLightingumożliwiający użytkownikom bieżące dostosowanie światła do zmieniających się warunków pracy. Zwycięzców tej niemieckiej nagrody Innovation Award 2020 poznamy 26 marca podczas gali finałowej w Muzeum Techniki w Berlinie.
Kontakt dla mediów: Karina Grygielska: karinagrygielska@ramkapr.pl; tel. +48 601 369 597
Jason Statham w World of Tanks
Motorola sypie prezentami. Kup smartfon i odbierz słuchawki lub voucher
Nowe partnerstwo DXC Technology i SAP dla szybszego wdrażania innowacji w Polsce
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Polityka
Konkurencyjność UE priorytetem nowej Komisji Europejskiej. Wśród barier do eliminacji nadmierna biurokracja
Komisja Europejska w nowym składzie, pod wodzą Ursuli von der Leyen, właśnie rozpoczyna swoją kadencję. Zgodnie z zapowiedziami ma się skupić na ożywieniu stojącej w miejscu gospodarki UE, zwiększeniu konkurencyjności, odblokowaniu inwestycji i zniwelowaniu luki innowacyjnej dzielącej ją od Stanów Zjednoczonych i Chin. Dużym wyzwaniem będzie także zmniejszenie uciążliwej biurokracji, również w dostępie do europejskich funduszy.
Infrastruktura
Stan budynków w Polsce poprawia się zbyt wolno. Ma to negatywny wpływ na klimat i zdrowie mieszkańców
W ciągu ostatnich ośmiu lat kluczowe statystyki dotyczące stanu budownictwa i zdrowia publicznego na poziomie UE się nie poprawiły. Budynki nadal zużywają zbyt dużo energii, emitują coraz więcej gazów cieplarnianych, a liczba inwestycji w poprawę efektywności energetycznej wręcz maleje, co skutkuje coraz niższym rocznym wskaźnikiem renowacji. Tym samym budynki w Europie nadal nie zapewniają ich użytkownikom zdrowych i komfortowych warunków, co przekłada się na gorsze samopoczucie i problemy zdrowotne – pokazuje najnowsza, ósma edycja raportu „Barometr zdrowych budynków”.
Problemy społeczne
40 proc. Polaków nie czuje się zabezpieczonych na wypadek poważnej choroby. Obawiają się problemów z dostępem do leczenia i jego finansowaniem
Większość Polaków obawia się chorób cywilizacyjnych, takich jak nowotwory i choroby sercowo-naczyniowe. Niemal 40 proc. nie czuje się w pełni zabezpieczonych na wypadek poważnej choroby – wynika z badania zleconego przez Nationale-Nederlanden. Badani obawiają się nie tylko braku zabezpieczenia finansowego, lecz także problemów z uzyskaniem pomocy lekarskiej i dostępem do badań. W odpowiedzi na te potrzeby Nationale-Nederlanden i Grupa LUX MED stworzyły we współpracy ofertę ubezpieczeniową łączącą pomoc finansową i usługi medyczne.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.