Nowy, dwuzakresowy wzmacniacz sygnału AC2100 - Tenda A21

Barbara Trepka
2moro
Mazowiecka 125/1
30-023 Kraków
basia|2moro.pl| |basia|2moro.pl
503 119 029
2moro.pl
Szybkie, dwuzakresowe rozszerzenie Wi-Fi
Zgodny ze standardem IEEE 802.11ac Wave2, A21 osiąga dwuzakresową współbieżną prędkość do 2034 Mb/s, (2,4 GHz - 300 Mb/s i 5 GHz - 1734 Mb/s).
Technologia 4x4 MU-MIMO
Zasilany technologią 4x4 MU-MIMO, A2100 oferuje szybkość transmisji 5GHz o 1/3 wyższą niż urządzenia AC1750 i AC1900 zasilane technologią 3x3 MU-MIMO, co pozwala cieszyć się wyższą szybkością transmisji nawet z wieloma podłączonymi urządzeniami.
Połączenie za jednym dotknięciem dla łatwej konfiguracji
Po naciśnięciu przycisku WPS na routerze wystarczy nacisnąć przycisk WPS na wzmacniaczu w ciągu 2 minut, aby nawiązać połączenie.
Inteligentny wskaźnik LED
Po utworzeniu mostu inteligentne wskaźniki LED mogą pomóc w znalezieniu najlepszego miejsca dla zasięgu Wi-Fi i poprawić jakość połączenia.
Uniwersalny adapter
Jeśli ekstender jest sparowany i podłączony do Internetu, użytkownik może użyć portu Ethernet do podłączenia dowolnych urządzeń przewodowych, takich jak smart TV, odtwarzacz multimedialny, konsola do gier lub komputer.
Wbudowany tryb punktu dostępowego
Wystarczy podłączyć kabel sieciowy Ethernet do portu Ethernet A21 i łatwo przekonwertować przewodowe połączenie internetowe na dwupasmowy sygnał bezprzewodowy.
Sugerowana cena brutto repeatera Tenda A21 to 198 zł.

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25

Polki najbardziej przedsiębiorczymi kobietami w Unii Europejskiej. Jak w biznesie może pomóc im AI?

Nowa motorola edge 60 fusion już w Polsce
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Infrastruktura

Blackout w Hiszpanii i Portugalii ujawnił braki europejskiego systemu elektroenergetycznego. Niezbędna modernizacja sieci i połączeń między krajami
Komisja Europejska musi wyciągnąć wnioski z problemów z dostawami energii w Hiszpanii i Portugalii. Zapowiada też podjęcie działań, aby uniknąć takich poważnych blackoutów w przyszłości. Eksperci apelują przede wszystkim o inwestycje w modernizację sieci, by była ona gotowa na większą liczbę źródeł odnawialnych, a także w rozbudowę połączeń między państwami członkowskimi, dzięki czemu łatwiej będzie reagować na kryzysy.
Problemy społeczne
37 proc. Ukraińców nie wie, jak zaszczepić dziecko w Polsce. Potrzebna większa edukacja w tym zakresie

Choć trzech na czterech uchodźców z Ukrainy darzy polski system ochrony zdrowia dużym zaufaniem, to 21 proc. z nich ma problem z zaufaniem do samych szczepień. To dlatego wiele ukraińskich mam podejmuje decyzję o nieszczepieniu dziecka. Dużym wyzwaniem jest więc zwiększanie ich świadomości na temat korzyści płynących ze szczepień dla zdrowia jednostek i całej populacji, a także wyjaśnianie wątpliwości związanych z ewentualnymi skutkami ubocznymi. Tę rolę edukacyjną musi wziąć na siebie polski personel systemu ochrony zdrowia.
Telekomunikacja
Dyrektywa unijna zmienia podejście do cyberbezpieczeństwa. W Polsce trwają prace nad jej wdrożeniem

Według zapewnień rządu w tym kwartale zakończą się rządowe prace nad nowelizacją ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, która wdroży do polskiego prawa zapisy dyrektywy NIS2. Będzie to mieć istotne znaczenie dla kształtowania polityk cyberbezpieczeństwa przez duże i średnie podmioty zaliczane do kategorii kluczowych i ważnych. Choć pojawiają się głosy krytyczne, sugerujące, że regulacje są zbyt daleko idące, to eksperci od cyberbezpieczeństwa są przekonani, że akurat w tym obszarze mogą one przynieść szereg korzyści, zwłaszcza we współczesnych warunkach geopolitycznych.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.