Nowy zasilacz UPS Schneider Electric Easy UPS 3-Phase Modular
- 3-fazowy modułowy UPS o mocy w zakresie 50-250 kW (400V) z funkcją Live Swap umożliwiającą wymianę modułów mocy oraz static switch podczas pracy urządzenia
- Najlepsza w swojej klasie ochrona zasilania i optymalizacja kosztów inwestycyjnych
- Skalowalność i redundancja w kompaktowej obudowie.
- Etykieta Green Premium stanowi potwierdzenie wiodącej roli Schneider Electric w zakresie zrównoważonego rozwoju\
Schneider Electric™, światowy lider w dziedzinie cyfrowej transformacji zarządzania energią i automatyki, prezentuje Easy UPS 3-Phase Modular. Ten niezawodny zasilacz bezprzerwowy (UPS) został zaprojektowany do ochrony krytycznych urządzeń, wykorzystując funkcję Live Swap. Easy UPS 3-Phase Modular jest dostępny w zakresie mocy 50-250 kW, w skalowalnej konfiguracji N+1 i obsługuje architekturę EcoStruxure™.
Zasilacz awaryjny Easy UPS 3-Phase Modular powstał w celu zapewnienia skalowalności, i tym samym umożliwienia użytkownikom optymalizacji kosztów inwestycyjnych w miarę rosnących potrzeb. Urządzenie posiada etykietę Green Premium Schneider Electric. To certyfikat, który potwierdza wydajność energetyczną, trwałość, możliwość recyklingu i przejrzystość, co pomaga ograniczyć wpływ na środowisko. Dodatkowo nowe rozwiązanie wykorzystuje zaawansowane technologie obejmujące wysoką sprawność, inteligentne zarządzanie bateriami, monitorowanie i sterowanie w czasie rzeczywistym, co czyni go jednym z najbardziej opłacalnych i energooszczędnych zasilaczy bezprzerwowych dostępnych na rynku.
– Z przyjemnością prezentujemy Easy UPS 3-Phase Modular. Produkt ten oferuje klientom funkcję Live Swap, modułową konstrukcję i niezawodność w optymalnym pakiecie inwestycyjnym. Możliwość zdalnego zarządzania zasilaczem jest gwarancją niezakłóconej eksploatacji, dzięki czemu jest to doskonały wybór dla centrów danych oraz zastosowań komercyjnych i przemysłowych – powiedział Mustafa Demirkol, wiceprezes ds. zarządzania ofertą i marketingu Data Center Solutions.
Zapewnienie ciągłości działania biznesu w prosty sposób
Easy UPS 3-Phase Modular od Schneider Electric umożliwia klientom optymalizację nakładów inwestycyjnych dzięki swojej modułowej architekturze. Ponadto planowany czas przestoju jest znacznie minimalizowany dzięki zastosowaniu samo-diagnozujących modułów mocy i static switch z funkcją Live Swap. Easy UPS 3-Phase Modular jest łatwy w konfiguracji, instalacji i eksploatacji.
Easy UPS 3-Phase Modular jest częścią portfolio produktów 3-fazowych serii Easy UPS Schneider Electric.

Polski biznes nie jest przygotowany na cyberzagrożenia

Cyberbezpieczeństwo dla firm – skuteczne rozwiązania iIT Distribution Polska

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

KE proponuje nowy Fundusz Konkurencyjności. Ma pobudzić inwestycje w strategiczne dla Europy technologie
W środę 16 lipca Komisja Europejska przedstawiła projekt budżetu na lata 2028–2034. Jedna z propozycji zakłada utworzenie Europejskiego Funduszu Konkurencyjności o wartości ponad 400 mld euro, który ma pobudzić inwestycje w technologie strategiczne dla jednolitego rynku. Wśród wspieranych obszarów znalazła się obronność i przestrzeń kosmiczna. Na ten cel ma trafić ponad 130 mld euro, pięciokrotnie więcej niż do tej pory.
Firma
Były prezes PGE: OZE potrzebuje wsparcia magazynów energii. To temat traktowany po macoszemu

Choć udział odnawialnych źródeł energii w miksie energetycznym Polski jest stosunkowo wysoki i rośnie, to ten przyrost jest chaotyczny i nierównomiernie rozłożony miedzy technologiami – wskazuje Forum Energii. Dodatkowo OZE potrzebują wsparcia magazynów energii, a zdaniem Wojciecha Dąbrowskiego, prezesa Fundacji SET, ten temat jest traktowany po macoszemu. Brak magazynów powoduje, że produkcja energii z OZE jest tymczasowo wyłączana, co oznacza marnowanie potencjału tych źródeł.
Infrastruktura
Wzrost wynagrodzeń ekip budowlanych najmocniej wpływa na koszty budowy domu. Zainteresowanie inwestorów mimo to nieznacznie wzrasta

Budowa metra kwadratowego domu w Polsce kosztuje od 5,55 do 6 tys. zł w zależności od województwa – wynika z najnowszych analiz firmy Sekocenbud. Najdrożej jest w Warszawie, gdzie cena za metr kwadratowy domu przekroczyła już 6,2 tys. zł. Na przyrosty kosztów budowy domu wpływają zarówno drożejące materiały budowlane, jak i wyższe wynagrodzenia pracowników. Inwestorzy nie rezygnują jednak z budowy domów jednorodzinnych, co ma związek m.in. z wciąż wysokimi cenami mieszkań czy też obniżką stóp procentowych.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.