Komunikaty PR

Nozbe Teams – aplikacja do pracy zdalnej dostępna bezpłatnie do końca kwietnia

2020-04-20  |  13:36
Biuro prasowe

Rzeczywistość, w której wszyscy musieliśmy się odnaleźć na nowo, przysporzyła trudności wielu firmom. Praca zdalna może być uciążliwa dla zespołów, których specyfika pracy wymaga ciągłego kontaktu i konsultacji. Z pomocą przychodzi Nozbe Teams – aplikacja stworzona przez zespół, który od 13 lat pracuje zdalnie i którego członkowie ani dnia nie spędzili razem w biurze stacjonarnym, co nie przeszkodziło im w osiągnięciu sukcesu.

 


Prężnie działający zespół Nozbe ma wieloletnie doświadczenie w pracy zdalnej i chętnie dzieli się nim, ucząc, jak odnaleźć się w nowych warunkach, nie tracąc jednocześnie efektywności. Warto więc zainteresować się rozwiązaniami, które proponują, tym bardziej, że nowa aplikacja dla zespołów do końca kwietnia dostępna jest zupełnie bezpłatnie!

 

Produktywna praca zdalna? To możliwe!
Wyobraźcie sobie firmę, która prężnie działa od ponad 13 lat, i która nie ma biura. Nie ma fizycznej siedziby, do której codziennie przychodzą pracownicy. Nie ma głośnego “open- space’u” ani zabójczych dla produktywności zebrań w sali konferencyjnej. Wszyscy członkowie zespołu pracują zdalnie i sprawnie wypełniają swoje zadania.
Zalety są oczywiste! Pracując z domu, ludzie nie muszą tracić czasu na dojazdy. Są bardziej produktywni, ponieważ w biurze domowym łatwiej jest się skoncentrować niż w nowoczesnej, otwartej przestrzeni biurowej. Ktoś mógłby pomyśleć, że w takim zespole komunikacja musi być mocno utrudniona. W rzeczywistości jednak, komunikują się oni nawet skuteczniej niż tradycyjne zespoły.


W czym tkwi sekret?
Kluczem do sukcesu jest komunikacja poprzez zadania. Polega ona na tym, że dyskusje i poszukiwanie rozwiązań odbywa się w zadaniach umieszczonych w projektach w aplikacji do współpracy zespołowej, dostępnej na komputery i urządzenia mobilne. W zespole Nozbe najlepiej sprawdza się Nozbe Teams - aplikacja do zarządzania zadaniami i projektami dla małych i średnich organizacji.

Oto, jak działa Nozbe:
• Wszystko, co robią pracownicy firmy, uważają za projekt. Właśnie dlatego, gdy zaczynają pracować nad czymś nowym, w pierwszej kolejności tworzą nowy projekt w aplikacji Nozbe Teams.
• Następnym krokiem jest wypisanie wszystkiego, co należy wykonać w formie prostych zadań w ramach tego projektu. Zadania może dodawać każdy, nie tylko manager projektu.
• Zadania doprecyzowujemy w komentarzach, które stanowią fundament skutecznej komunikacji poprzez zadania.
• Aby utrzymać porządek w projektach, możliwe jest dodawanie sekcji. Ponadto, członkowie zespołu przydzielają zadania współpracownikom i przypisują terminy, aby każdy wiedział, co zrobić i na kiedy wykonać swoją pracę.
I ZACZYNAMY DZIAŁAĆ! Podczas pracy nad projektem zespół wymienia się opiniami i dyskutuje, dodając komentarze do zadań w Nozbe Teams. Jeżeli zaistnieje potrzeba sięgnięcia po opinię innej osoby, można ją oznaczyć @wspominając imię w komentarzu.


Wykonane już zadanie zostaje „odhaczone”, a zespół przechodzi do następnego i kolejnego i tak dalej, aż projekt zostanie w pełni zrealizowany!

Dzięki komunikacji poprzez zadania firma Nozbe jest przykładem superproduktywnego 25- osobowego zespołu. Inne firmy również mogą tak działać! Nozbe Teams to idealne narzędzie do współpracy w każdym zespole - nie tylko zdalnym! Aplikacja dostępna jest w wersji przeglądarkowej, na komputerach oraz na iPhone'ach, iPadach i urządzeniach mobilnych z Androidem.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Długoterminowa umowa TomTom i Microsoft Biuro prasowe
2024-07-16 | 07:50

Długoterminowa umowa TomTom i Microsoft

TomTom (TOM2), specjalista w dziedzinie technologii geolokalizacji, ogłosił, że umacnia i rozszerza swoją współpracę z firmą Microsoft. Mapy i dane o ruchu drogowym TomTom będą
IT i technologie TomTom i East View Geospatial łączą siły
2024-07-11 | 17:40

TomTom i East View Geospatial łączą siły

TomTom (TOM2), specjalista w dziedzinie technologii geolokalizacji, oraz East View Geospatial (EVG) ogłosili dziś współpracę w zakresie dostarczania globalnych danych mapowych dla
IT i technologie AUVIDIA, OBIECUJĄCY LIDER W DZIEDZINIE AI, WSPÓŁPRACUJE Z PANASONIC
2024-07-11 | 13:00

AUVIDIA, OBIECUJĄCY LIDER W DZIEDZINIE AI, WSPÓŁPRACUJE Z PANASONIC

Przenosząc produkcję swoich spersonalizowanych płytek nośnych AI do własnych zakładów, firma Auvidea potrzebowała zaufanego partnera, który mógłby dostarczyć

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Gospodarka

Sektor MŚP wyczekuje cofnięcia Polskiego Ładu. W 2025 roku mały biznes może liczyć na więcej korzystnych zmian

Obrona interesów MŚP w postępowaniach interwencyjno-procesowych oraz uruchomienie mediacji pomiędzy organami administracji i przedsiębiorcami będą priorytetami w nowej kadencji Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Od czerwca to stanowisko piastuje Agnieszka Majewska. Jak wskazuje, najpilniejszą potrzeba jest jednak reforma danin publicznych, przede wszystkim zmiana sposobu rozliczania składki zdrowotnej. – Przedsiębiorcom mocno zależy, żeby wrócić do tego, co było przed Polskim Ładem. W tej chwili niektórzy zgłaszają się do Biura Rzecznika MŚP, wskazując, że płacą składki w wysokości ok. 300 tys. zł, to są olbrzymie pieniądze – mówi Agnieszka Majewska. Koalicjanci w rządzie mają jednak różne pomysły na tę reformę.

Problemy społeczne

Pielęgniarki narzekają na przeciążenie pracą i braki kadrowe. Jest to odczuwalne zwłaszcza dla młodego personelu

Niemal 3/4 pielęgniarek pozytywnie ocenia swoją satysfakcję zawodową z pracy, przede wszystkim doceniając zróżnicowanie zajęć i dobre relacje ze współpracownikami – wynika z badania SGGW w Warszawie. Duża grupa, zwłaszcza młodych osób wchodzących do zawodu, narzeka jednak na przeciążenie pracą i niedobór personelu. Obecnie Polska jest jednym z krajów o najniższej liczbie pielęgniarek, a ich średnia wieku to ponad 54 lata. Liczba odejść z zawodu będzie więc rosła z roku na rok.

Prawo

Prace nad przepisami o asystencji osobistej na ostatniej prostej. Pomoże ona zaktywizować zawodowo osoby z niepełnosprawnościami i ich opiekunów

Osoby z niepełnosprawnościami czekają na ustawowe uregulowanie asystencji osobistej. Jak zapowiedział w czerwcu Łukasz Krasoń, pełnomocnik rządu ds. osób z niepełnosprawnościami, projekt przepisów jest już na ostatniej prostej. Upowszechnienie się asystencji osobistej pozwoliłoby sporej grupie osób z niepełnosprawnościami na bardziej aktywne życie, także pod względem zawodowym. Z danych GUS wynika, że tylko 19,6 proc. z nich jest aktywnych zawodowo. – Asystencja osobista jest jak tlen i zapewnia możliwości niezależnego życia – mówi prezeska Fundacji Centrum Edukacji Niewidzialna Małgorzata Szumowska.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.