Komunikaty PR

NZXT H1 - potężne możliwości w kompaktowej formie

2020-02-27  |  01:00
Biuro prasowe

NZXT H1 to więcej niż tylko miniaturowa obudowa typu SFF ze szklanym oknem. To cały zestaw, który zawiera dobrane i zainstalowane przez producenta bazowe komponenty. Dzięki temu użytkownik nie musi samodzielnie dobierać części podzespołów i ich poświęcać czasu na ich montaż. Jednocześnie powinny one spełnić oczekiwania większości osób, które zdecydują się na budowę niewielkiego, lecz wydajnego komputera.

 

 

Wraz z obudową NZXT H1 użytkownik otrzymuje zestaw chłodzenia wodnego AiO z dwukomorową chłodnicą o długości 140 mm. Producent zadbał o optymalne rozprowadzenie przewodów i o to, by kluczowe komponenty, takie jak karta graficzna i zasilacz, miały stały dostęp do świeżego powietrza. W komplecie znajduje się także modularny zasilacz o mocy 650 W i poświadczonej certyfikatem 80 Plus Gold wysokiej sprawności energetycznej.

 

 

 

Obudowa NZXT H1 pozwala na pionowy montaż kart graficznych o długości do 305 mm i wysokości do 2,5 slotu PCIe. Stosowny uchwyt znajduje się w zestawie. Instalacja dwóch nośników SSD 2,5” odbywa się bez konieczności użycia jakichkolwiek narzędzi. Producent wstępnie rozprowadził też podstawowe okablowanie (np. od panelu I/O i chłodzenia AiO), by ułatwić użytkownikom rozbudowę komputera i ograniczyć czas potrzebny na montaż.

 

 

 

Frontowy panel obudowy NZXT H1 zawiera gniazdo słuchawkowe oraz dwa porty USB 3.1 - jeden typu A i jeden typu C. Utrzymanie wnętrza w czystości ułatwiać mają filtry przeciwkurzowe, którymi zabezpieczono wszystkie otwory wlotowe powietrza. Obudowa NZXT H1 i dołączone chłodzenie AiO są objęte trzyletnią gwarancją producenta. Na preinstalowany zasilacz udzielana jest jeszcze dłuższa, dziesięcioletnia gwarancja.

 

 

Zainteresowani zakupem obudowy NZXT H1 powinni przygotować około 1400 zł. Produkt ma trafić do sprzedaży na  przełomie marca i kwietnia b.r. Użytkownicy będą mieli do wyboru dwie wersje - białą i czarną.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25 Biuro prasowe
2025-05-13 | 14:45

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25

Emitel ponownie został Partnerem Technologicznym konferencji Impact’25 – jednego z najważniejszych wydarzeń poświęconych nowoczesnym technologiom, gospodarce
IT i technologie Polki najbardziej przedsiębiorczymi kobietami w Unii Europejskiej. Jak w biznesie może pomóc im AI?
2025-04-29 | 10:00

Polki najbardziej przedsiębiorczymi kobietami w Unii Europejskiej. Jak w biznesie może pomóc im AI?

Udział kobiet na stanowiskach kierowniczych w Polsce wynosi 43 % i jest to drugi najwyższy wynik w Europie (wyżej jest jedynie Łotwa – 46%).* Polki od lat udowadniają,
IT i technologie Nowa motorola edge 60 fusion już w Polsce
2025-04-02 | 10:40

Nowa motorola edge 60 fusion już w Polsce

W Polsce zadebiutowała motorola edge 60 fusion – pierwszy tegoroczny model z rodziny edge. Łączy cechy smartfona klasy premium z wysoką odpornością, potwierdzoną

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Infrastruktura

Problemy społeczne

37 proc. Ukraińców nie wie, jak zaszczepić dziecko w Polsce. Potrzebna większa edukacja w tym zakresie

Choć trzech na czterech uchodźców z Ukrainy darzy polski system ochrony zdrowia dużym zaufaniem, to 21 proc. z nich ma problem z zaufaniem do samych szczepień. To dlatego wiele ukraińskich mam podejmuje decyzję o nieszczepieniu dziecka. Dużym wyzwaniem jest więc zwiększanie ich świadomości na temat korzyści płynących ze szczepień dla zdrowia jednostek i całej populacji, a także wyjaśnianie wątpliwości związanych z ewentualnymi skutkami ubocznymi. Tę rolę edukacyjną musi wziąć na siebie polski personel systemu ochrony zdrowia.

Telekomunikacja

Dyrektywa unijna zmienia podejście do cyberbezpieczeństwa. W Polsce trwają prace nad jej wdrożeniem

Według zapewnień rządu w tym kwartale zakończą się rządowe prace nad nowelizacją ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, która wdroży do polskiego prawa zapisy dyrektywy NIS2. Będzie to mieć istotne znaczenie dla kształtowania polityk cyberbezpieczeństwa przez duże i średnie podmioty zaliczane do kategorii kluczowych i ważnych. Choć pojawiają się głosy krytyczne, sugerujące, że regulacje są zbyt daleko idące, to eksperci od cyberbezpieczeństwa są przekonani, że akurat w tym obszarze mogą one przynieść szereg korzyści, zwłaszcza we współczesnych warunkach geopolitycznych.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.