PANASONIC CONNECT NADAJE CERTYFIKATY URZĄDZENIOM TOUGHBOOK Z SYSTEMEM RED HAT EN
Nowy certyfikat przyspiesza innowacje dla pracowników w zadaniach krytycznych.
Dział Rozwiązań Mobilnych (TOUGHBOOK) firmy Panasonic Connect Europe ogłosiło dziś współpracę z Red Hat, światowym liderem w zakresie oprogramowania open source dla przedsiębiorstw, w celu certyfikacji urządzeń TOUGHBOOK w systemie Red Hat Enterprise Linux. Certyfikacja ta zapewnia elastyczność klientom potrzebującym bezpiecznych rozwiązań opartych na systemie Linux, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla agencji rządowych, wykonawców i integratorów systemów.
Wiele sektorów rządowych wymaga urządzeń mobilnych, które chronią wrażliwe dane i spełniają surowe standardy bezpieczeństwa. Dzięki wprowadzeniu certyfikowanych urządzeń TOUGHBOOK z systemem Red Hat Enterprise Linux, klienci zyskują większy wybór w zakresie bezpiecznego środowiska urządzeń. To pozwala agencjom dostosować swoje mobilne rozwiązania do konkretnych potrzeb w zakresie bezpieczeństwa, jednocześnie korzystając z odpornej trwałości i niezawodności urządzeń TOUGHBOOK.
„Współpraca z Red Hat w celu certyfikacji naszych urządzeń TOUGHBOOK z systemem Red Hat Enterprise Linux podkreśla nasze zaangażowanie w dostarczanie zaawansowanych, bezpiecznych i elastycznych rozwiązań technologicznych dla najważniejszych branż na świecie” – powiedział Steven Vindevogel, szef TOUGHBOOK EU. „Ta współpraca pokazuje, że nasze urządzenia spełniają najwyższe standardy niezawodności i wydajności, oferując naszym klientom elastyczność i wsparcie potrzebne do zastosowań o krytycznym znaczeniu”.
Przejmując wewnętrznie proces certyfikacji, Panasonic Connect minimalizuje potrzebę inwestowania dodatkowego czasu i zasobów przez zapracowane zespoły IT w samodzielną certyfikację i testowanie. W branży, w której szybkość i wydajność mają kluczowe znaczenie, takie podejście umożliwia agencjom szybkie ustanawianie, wdrażanie i utrzymywanie swoich rozwiązań obliczeniowych.
"Dodanie TOUGHBOOKA do naszej oferty certyfikowanego sprzętu umożliwia klientom z sektora rządowego bezproblemowe dostosowanie swojej technologii zarówno do ich potrzeb operacyjnych, jak i wymogów zgodności" – powiedział Julio Guijarro, CTO EMEA w Red Hat. "Stawiając na pierwszym miejscu wyjątkowe wymagania klientów, wspieramy kluczowych pracowników w napędzaniu innowacji, zwiększaniu wydajności i wspieraniu sukcesu bardzo ważnych misji".
Modele TOUGHBOOK 55mk3 i TOUGHBOOK 33mk4 mają teraz certyfikat Red Hat Enterprise Linux, a wkrótce dołączą do nich kolejne modele. Najnowsze informacje można znaleźć na stronie www.toughbook.eu.
AI w służbie analityki danych: nowe rozwiązania dla firm
Motorola Black Friday 2024 – kuszące rabaty na 16 modeli smartfonów
TOUGHBOOK G2 z wyróżnieniem w konkursie Best of Industry MM Poland Award 2024
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Przemysł
Historyczna polska akwizycja w USA sfinalizowana. Chemiczny koncern należący do Kulczyk Investments zyskuje mocną pozycję w Ameryce Północnej
Chemiczna grupa Qemetica, należąca do portfela Kulczyk Investments, sfinalizowała transakcję nabycia od koncernu PPG biznesu krzemionki strącanej za 1,2 mld zł, czyli ok. 310 mln dol. Tym samym przejmuje fabryki w Holandii i USA, stając się trzecim graczem w Europie i drugim w Ameryce Północnej na rynku tego surowca, kluczowego m.in. dla globalnej branży motoryzacyjnej.
Polityka
Parlament Europejski zatwierdził unijny budżet na 2025 rok. Wśród priorytetów ochrona granic i konkurencyjność
Parlament Europejski w tym tygodniu zaakceptował przyszłoroczny budżet Unii Europejskiej. Jest o 6 proc. wyższy niż tegoroczny i znalazły się w nim dodatkowe środki na skuteczniejsze wsparcie w zakresie ochrony zdrowia, pomocy humanitarnej, zarządzania granicami i zmian klimatu. – Wielkim zadaniem, które dzisiaj w budżecie nie ma swojego finansowania, jest pomaganie europejskiemu rynkowi zbrojeniowemu. Musimy znaleźć europejskie źródło finansowania tzw. militarnej strefy Schengen – ocenia europoseł Andrzej Halicki.
Infrastruktura
PGE: Na dniach zapadnie decyzja inwestycyjna dla Baltica 2. Ta morska farma wiatrowa ma zacząć działać od 2027 roku
Wyniki finansowe i operacyjne PGE Polskiej Grupy Energetycznej za III kwartał 2024 roku są stabilne i zgodne z wcześniejszymi szacunkami, co pozwala utrzymać kurs na wielkoskalowe inwestycje transformujące polską energetykę – podała spółka. Jednym z flagowych projektów jest budowa Morskiej Farmy Wiatrowej Baltica o łącznej mocy ok. 2,5 GW. W najbliższych dniach zapadnie decyzja inwestycyjna w sprawie jej pierwszego etapu, projektu Baltica 2.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.