PANASONIC I GRUPA AED WPROWADZAJĄ NOWE ROZWIĄZANIA W ZINTEGROWANYM ŚWIECIE AV/IT
Grupa AED, wiodący europejski dostawca sprzętu dla profesjonalistów branży audiowizualnej, rozszerzyła swoją ofertę produktów Panasonic Visual i ProAV, aby wspierać swoich klientów w uelastycznianiu ich pracy i zwiększyć korzyści płynące z przejścia do zintegrowanego świata AV i IT.
Panasonic i AED są liderami w przechodzeniu z tradycyjnych systemów odtwarzania do zintegrowanych rozwiązań AV i IT, które zapewniają szybkie strumieniowe przesyłanie treści z dowolnego miejsca, umożliwiając tym samym korzystanie z treści wydarzeń transmitowanych na żywo w różnych miejscach i na rozmaitych platformach.
Dzięki zakupowi ponad stu projektorów RQ35K (30 000 lm) i RQ25K (20 000 lm) oraz ponad dwustu pięćdziesięciu płaskich monitorów 4K z najnowszej serii EQ2, klienci Rental & Staging mają zapewnione wszystkie produkty Panasonic od jednego, wiodącego dostawcy. Panasonic RQ35K i RQ25K to najmniejsze i najlżejsze na świecie projektory 3-Chip DLP™ w swojej klasie lumenów. Seria profesjonalnych wyświetlaczy LCD 4K EQ2 oferuje bardzo dobrą jakość obrazu, trwałą obudowę i szereg funkcji łączności, w tym Intel SDM, dodatkowo występuje aż siedem rozmiarów ekranów (98-43 cale).
Wraz z kamerami PTZ Panasonic i platformą KAIROS IP/IT do produkcji na żywo, AED Group prezentuje świetne rozwiązanie, szeroko wykorzystywane w produkcji IP typu glass-to-glass, które świetnie sprawdzi się w organizacjach poszukujących elastyczności i usprawnienia przepływu pracy IP. Włączenie platformy Intel SDM i połączenie jej z projektorami Panasonic RQ25K i wyświetlaczami EQ2 dodatkowo zwiększa łatwość konfiguracji i łączności urządzeń z systemami opartymi na protokole IP.
Inwestycja w AED Display potwierdza, że istniała ogromna potrzeba opracowania kompaktowych i cichych projektorów o najwyższej jakości, co pokazuje rozwój platformy Intel SDM, w celu wprowadzenia innowacyjnych rozwiązań w świecie IP. Konfigurowalna platforma IP/IT KAIROS oraz otwarty standard SDM zapewniają szybkie dostosowanie się do potrzeb klientów, umożliwiając łatwą migrację danych do przyszłych formatów i standardów IP, mówi Jan Markus Jahn, szef Media Entertainment Business Unit w Panasonic Connect Europe.
Panasonic nieustannie wprowadza na rynek nowe produkty AV, które charakteryzują się najwyższej jakości obrazem, przy prostej i sprawnej obsłudze, dzięki czemu profesjonaliści sektora audiowizualnego oszczędzają mnóstwo czasu i pieniędzy. Jako wiodąca firma AV w Europie, posiadająca biura w Belgii, Holandii, Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii i Dubaju, jesteśmy w stanie zaoferować pełną gamę produktów wizualnych i ProAV firmy Panasonic, aby pomóc naszym klientom w łatwym przejściu do nowego środowiska AV/IT, dodaje Thierry Heldenbegh, dyrektor zarządzający AED Display.
Więcej informacji o 3-chipowych projektorach DLP RQ35K i RQ25K oraz monitorach z serii EQ2 można znaleźć na stronie internetowej Panasonic Connect Europe.
Aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami z działu Visual System Solutions, warto odwiedzić i zaobserwować profil firmy na LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/panasonic-connect-europe/
Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne?
Newline VEGA Pro – już w Polsce!
Zalman T4 Plus — nowa obudowa z podświetleniem Spectrum RGB
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
NEWSERIA POLECA
Bezpieczeństwo najważniejsze dla pacjentów decydujących się na zabiegi korekty wad wzroku
Wady refrakcji, takie jak krótkowzroczność, astygmatyzm czy starczowzroczność, można skutecznie i trwale usunąć. Kwestii bezpieczeństwa zabiegów korekcji wad wzroku dotyczy najwięcej obaw pacjentów, którzy myślą o takim kroku. Tutaj z pomocą przychodzą certyfikaty spełnianych norm jakości, akredytacje poszczególnych placówek oraz potwierdzenie kwalifikacji lekarzy chirurgów.
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Handel
Producenci drobiu obawiają się liberalizacji handlu z Mercosurem i Ukrainą. Ostrzegają przed zagrożeniem dla bezpieczeństwa żywnościowego w UE
Umowa o wolnym handlu z krajami Mercosur może się okazać zagrożeniem dla polskich i europejskich producentów drobiu – ocenia Krajowa Rada Drobiarstwa – Izba Gospodarcza. Dziś 25 proc. mięsa z piersi kurczaka spożywanego w UE pochodzi z krajów spoza Wspólnoty – ocenia AVEC. Dodatkowy kontyngent z krajów Ameryki Południowej w wysokości 180 tys. t oznacza, że łącznie importowalibyśmy do UE 1,1 mln t mięsa drobiowego. Unijnych producentów niepokoją też stosunki handlowe z Ukrainą.
Prawo
Eksperci apelują o zmiany w konstrukcji podatków od nieruchomości. Danina od wartości byłaby bardziej sprawiedliwa i transparentna
Polska jest jednym z nielicznych unijnych państw, gdzie wysokość podatku od nieruchomości zależy od jej powierzchni, a nie wartości. Dyskusja nad zmianą systemu toczy się w Polsce od kilku dekad, ale hamują ją przede wszystkim obawy społeczne o wzrost daniny. Eksperci jednak przekonują, że podwyżki podatku od nieruchomości nie muszą iść w parze ze zmianą, a nowe rozwiązanie byłoby bardziej sprawiedliwe i z korzyścią dla transparentności rynku oraz samorządów.
Konsument
Polacy chcieliby głosować elektronicznie. Brakuje woli politycznej i technicznego zaplecza dla takiego rozwiązania
Ponad połowa Polaków chciałaby głosować przez internet – wynika z analizy CBOS. Już dziś niektóre państwa na świecie korzystają z głosowania elektronicznego, a wiele innych rozważa wprowadzenie takiego rozwiązania. Światowym liderem w tym zakresie jest Estonia, gdzie od 2005 roku działa e-voting. Także w Polsce po wyborach w 2023 roku pojawił się tego typu pomysł. Okazuje się jednak, że choć wola społeczna zdigitalizowania sposobu wyboru rządzących jest, to woli politycznej ciągle brakuje. Nie wiadomo też, która z platform mogłaby pełnić rolę bezpiecznej urny wyborczej.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.