Komunikaty PR

Panasonic prezentuje proste narzędzie do obliczeń urządzeń chłodniczych CO2

2020-04-24  |  01:00
Biuro prasowe

Panasonic Heating & Cooling przedstawia nowy, innowacyjny kalkulator online, CO2 Refrigeration Designer zawierający pełną gamę produktów chłodniczych CO2 Panasonic. To przyjazne dla użytkownika narzędzie ma na celu zwiększenie produktywności, maksymalizację wydajności oraz zapewnienie wsparcia dla inżynierów, instalatorów i techników przez uproszczenie obliczeń, co gwarantuje zoptymalizowane rozwiązania i osiągnięcie lepszych efektów pracy urządzeń.

Nowy CO2 Refrigeration Designer został podzielony na pięć sekcji, które mogą być wykorzystywane kolejno lub oddzielnie:

·       Wybór Temperatury Parowania,

·       Kalkulator Mocy Chłodzenia,

·       Kalkulator Przewodów Czynnika Chłodnieczego,

·       Kalkulator Ilości Czynnika Chłodniczego,

·       Szybki dobór EEV (elektroniczny zawór rozprężny).

Każdy dział jest sformatowany w sposób przejrzysty i łatwy w obsłudze, co pozwala na szybkie obliczenia za pomocą kilku kliknięć myszki.

 

Podczas pracy z różnymi produktami, rozwiązaniami o różnych wielkościach jednocześnie, dostępne narzędzia mogą okazać się skomplikowane i trudne w obsłudze. Nowy CO2 Refrigeration Designer Panasonic pozwala użytkownikowi na pełen zakres wyboru: od temperatury komory, poprzez wybór przewodów i zaworów rozprężnych, do poszczególnych obszarów, zgodnie z zapotrzebowaniem. 

 

Nowe narzędzie Panasonic to nie tylko oszczędność czasu, ale także ochrona przed błędami obliczeniowymi. Szacowany średni czas obliczenia z wykorzystaniem tego narzędzia to tylko dwie minuty, podczas gdy dostępne dotychczas na rynku narzędzia do obliczeń potrzebują na ich wykonanie nawet godziny. Dla zwiększenia wygody kalkulator można zainstalować na urządzeniach mobilnych takich, jak smartfony i tablety, a wyniki drukować na papierze lub zapisywać w formacie PDF.

 

CO2 Refrigeration Designer jest dostępny na witrynie Panasonic PRO Club https://www.panasonicproclub.com/.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Nowa motorola edge 60 fusion już w Polsce Biuro prasowe
2025-04-02 | 10:40

Nowa motorola edge 60 fusion już w Polsce

W Polsce zadebiutowała motorola edge 60 fusion – pierwszy tegoroczny model z rodziny edge. Łączy cechy smartfona klasy premium z wysoką odpornością, potwierdzoną
IT i technologie Emitel i Miasto Poznań zacieśniają współpracę na rzecz innowacji w Wielkopolsce
2025-03-18 | 10:00

Emitel i Miasto Poznań zacieśniają współpracę na rzecz innowacji w Wielkopolsce

Emitel S.A. intensyfikuje swoją działalność w Wielkopolsce. Spółka kontynuuje rozwój projektów na terenie całego kraju. Wśród ogólnopolskich,
IT i technologie Motorola na MWC 2025: kolejna generacja ekosystemu Smart Connect ze wsparciem moto ai
2025-03-03 | 12:05

Motorola na MWC 2025: kolejna generacja ekosystemu Smart Connect ze wsparciem moto ai

W zeszłym roku Motorola i Lenovo utworzyły ekosystem Smart Connect, aby umożliwić płynną współpracę smartfonów, tabletów oraz komputerów

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Szkolenie Online IMM

Prawo

Problemy społeczne

Duża zmiana w organizacji pracy w firmach. Elastyczność wśród najważniejszych oczekiwań pracowników

Dotychczasowe modele organizacji pracy w firmach nie zawsze odpowiadają na wyzwania przyszłości. Ostatnie lata zmieniły zasady gry na rynku pracy i teraz elastyczność liczy się na nim bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Elastyczny model pracy staje się jednym z bardziej oczekiwanych benefitów, a dla firm jest to sposób na przyciągnięcie talentów. Kolejnym jest wykorzystanie innowacyjnych narzędzi technologicznych. To jednak wymaga zarówno od pracowników, jak i od pracodawców zaangażowania w ciągłe podnoszenie kompetencji.

Motoryzacja

Pożary pojazdów elektrycznych są rzadsze niż spalinowych. W powszechnym przekonaniu jest odwrotnie, bo brakuje edukacji

Trzydzieści pożarów aut elektrycznych i niemal 9,5 tys. pożarów aut spalinowych – to statystyki za ubiegły rok. Jak podkreślają eksperci, statystycznie pojazdy elektryczne płoną rzadziej niż spalinowe. W przeliczeniu na tysiąc zarejestrowanych pojazdów wskaźnik pożarów w przypadku elektryków wynosi 0,372, a w przypadku aut spalinowych 0,424. Specjaliści są zgodni co do tego, że w powszechnym obiegu brakuje rzetelnej wiedzy na temat samochodów elektrycznych i ich bezpieczeństwa pożarowego.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.