Komunikaty PR

Polska premiera - monitor interaktywny Newline LYRA w Warszawie

2022-08-08  |  14:00
Biuro prasowe

Do Polski trafił pierwszy monitor interaktywny – Newline Lyra. Już dziś można go przetestować w warszawskim showroomie firmy.

Ten model łączy w sobie m.in. - Android 11, szybę antybakteryjną, oraz zestaw narzędzi i programów do efektywniejszego prowadzenia zajęć lekcyjnych i spotkań.  

Na prezentacje można umówić się korzystając z e-maila poland@newline-interactive.com. Showroom Newline mieści się w Warszawie w Al. Jerozolimskich.

 

Monitor Newline to nie tylko nowoczesne urządzenie do pracy i współpracy, ale połączenie sprzętu z dopracowanym, unikalnym zestawem oprogramowania, które warto poznać. Newline Lyra wyświetla obraz w rozdzielczości 4K, zaś częstotliwość odświeżania czyli liczba obrazów wyświetlanych w czasie jednej sekundy to 60Hz. Satysfakcjonujący jest też zestaw złączy – oprócz USB-Type C, także HDMI 2.0; USB 3.0 Type A, USB Type-B, a także DisplayPort 1.2. Istnieje możliwość podłączenia komputera OPS oraz kamery. Standard łączności bezprzewodowej to WiFi 6.0 oraz Bluetooth 5.0. Monitory są dostępne w formatach od 55” do 98”.  

 

Kluczowe cechy monitora:

  • Android 11 - najnowszy system wśród monitorów interaktywnych
  • Dwa procesory i 8 rdzeni - najszybszy monitor na rynku
  • Szyba antybakteryjna potwierdzona certyfikatem TUV
  • Sprzętowy filtr niebieskiego  światła bez wpływu na wyświetlane kolory (chroni oczy przed zmęczeniem)
  • USB-C thunderbolt, pełne Plug& Play - wideo, dźwięk, dotyk, dane i zasilanie - jednym kablem

 

 W zestawie jest oprogramowanie:

  • WHITEBOARD – biała tablica, która nigdy się nie kończy. Korzystając z dobrze znanych gestów można przesuwać palcem, powiększać i pomniejszać, zmazywać dłonią i oczywiście pisać bez żadnych ograniczeń.
  • CAST bezprzewodowe przesyłanie obrazu z dowolnego urządzenia na monitor. Jednocześnie na monitorze można zobaczyć treści z czterech urządzeń, które nie muszą korzystać z tej samej sieci WiFi co monitor. 
  • BROADCAST pozwala na przekazanie obrazu z monitora nawet na 200 innych urządzeń w dowolnych lokalizacjach na świecie - wystarczy przeglądarka. Nie trzeba instalować dodatkowych aplikacji na połączonych urządzeniach.
  • DISPLAY MANAGEMENT daje możliwość zdalnego zarządzania monitorami
  • ENGAGE oprogramowanie do nauczania wyposażone w ponad 130 narzędzi tematycznych.
  • CLASSROOM TOOLS to dziewięć narzędzi wspierających pracę podczas lekcji – takich jak stoper, kalendarz, podświetlenie czy kurtyna.

Do dyspozycji jest również sklep z aplikacjami m. in. Starfall, Kahoot, AP News czy Udemy.

Monitory Newline są objęte 3- letnią gwarancją producenta z możliwością bezpłatnego przedłużenia do lat 5. Monitory dla edukacji są dostępne z 0% stawką VAT. Żywotność monitora to 50 000 godzin.

Monitor Newline Lyra można przetestować w Showroomie Newline w Warszawie po wcześniejszym umówieniu terminu e-mail poland@newline-interactive.com


 

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Nowe życie Ogrodu Moneta z projektorami Panasonic Biuro prasowe
2024-07-23 | 12:00

Nowe życie Ogrodu Moneta z projektorami Panasonic

Kiedy FKP Scorpio i Temple Live Entertainment wpadli na pomysł przekształcenia impresjonistycznych arcydzieł Claude'a Moneta w wyjątkową, interaktywną wystawę w Szwecji, wiedzieli, że
IT i technologie SOFTSWISS wzmacnia swoją pozycję na polskim rynku i świętuje 15-lecie
2024-07-23 | 10:00

SOFTSWISS wzmacnia swoją pozycję na polskim rynku i świętuje 15-lecie

SOFTSWISS, międzynarodowa firma IT z biurami rozwoju w Warszawie i Poznaniu, obchodzi 21 lipca 15-lecie swojej działalności. Na przestrzeni tych lat firma osiągnęła znaczące sukcesy i nadal
IT i technologie realme 12 w promocyjnej cenie na start sprzedaży
2024-07-23 | 06:00

realme 12 w promocyjnej cenie na start sprzedaży

Główny aparat realme 12 o rozdzielczości 50MP oraz matryca SONY LYT-600 z optyczną stabilizacją obrazu (OIS) zapewnia doskonałą jakość zdjęć, zwłaszcza w warunkach słabego

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Polska wciąż bez strategii transformacji energetyczno-klimatycznej. Zaktualizowanie dokumentów mogłoby przyspieszyć i uporządkować ten proces

Prace nad nowym Krajowym planem w dziedzinie energii i klimatu powinny, zgodnie z unijnymi zobowiązaniami, zakończyć się w czerwcu br., ale do tej pory nie trafił on do konsultacji społecznych. Trzydzieści organizacji branżowych i społecznych zaapelowało do Ministerstwa Klimatu i Środowiska o przyspieszenie prac nad dokumentem i jego rzetelne konsultacje. Jak podkreśliły, nie powinien on być rozpatrywany tylko jako obowiązek do wypełnienia, lecz również jako szansa na przyspieszenie i uporządkowanie procesu transformacji energetyczno-klimatycznej w kraju. Polska pozostaje jedynym państwem w UE, który nie przedstawił długoterminowej strategii określającej nasz wkład w osiągnięcie neutralności klimatycznej UE do 2050 roku.

Bankowość

Firmy mogą się już ubiegać o fundusze z nowej perspektywy. Opcji finansowania jest wiele, ale nie wszystkie przedsiębiorstwa o tym wiedzą

Dla polskich firm środki UE są jedną z najchętniej wykorzystywanych form finansowania inwestycji i projektów rozwojowych. W bieżącej perspektywie finansowej na lata 2021–2027 Polska pozostanie jednym z największych beneficjentów funduszy z polityki spójności – otrzyma łącznie ok. 170 mld euro, z których duża część trafi właśnie do krajowych przedsiębiorstw. Na to nakładają się również środki z KPO i programów ramowych zarządzanych przez Komisję Europejską. Możliwości finansowania jest wiele, ale nie wszystkie firmy wiedzą, gdzie i jak ich szukać. Tutaj eksperci widzą zadanie dla banków.

Ochrona środowiska

Biznes chętnie inwestuje w OZE. Fotowoltaika na własnym gruncie najchętniej wybieranym rozwiązaniem

Możliwości związanych z inwestowaniem w zieloną energię jest bardzo dużo, jednak to fotowoltaika na własnych gruntach jest najchętniej wybieranym przez biznes rozwiązaniem OZE. Specjaliści zwracają uwagę, że wydłużył się okres zwrotu z takiej inwestycji, mimo tego nadal jest atrakcyjny, szczególnie w modelu PV-as-a-service. Dlatego też firm inwestujących w produkcję energii ze słońca może wciąż przybywać.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.