Komunikaty PR

PowerWalker VI GX - seria zasilaczy UPS dla graczy

2020-04-15  |  01:00
Biuro prasowe

Zasilacze awaryjne to nie tylko nieodzowny element krytycznej infrastruktury IT w biurach. To także… niezbędnik zapalonych graczy. Tam, gdzie milisekundy przestoju mogą kosztować wygraną lub skutkować utratą postępu, z pomocą przychodzi firma PowerWalker z serią zasilaczy awaryjnych VI GX.

PowerWalker VI GX to adresowana do graczy seria zasilaczy awaryjnych o topologii line-interactive. Charakteryzują się one krótkim czasem przełączania w tryb podtrzymania, który typowo wynosi od dwóch do ośmiu milisekund, oraz szerokim zakresem dostępnych mocy. Najmocniejszy model z serii PowerWalker VI 2200 GX oferuje 1200 W, co powinno wystarczyć do zasilenia najwydajniejszych zestawów gamingowych.

 

 

 

Zasilacze awaryjne PowerWalker VI GX zostały wyposażone w port USB, który można wykorzystać do kontroli parametrów urządzeń. Podstawowe dane są prezentowane także na wbudowanych wyświetlaczach LCD. Dwa dodatkowe gniazda USB umiejscowiono na froncie, dając użytkownikom możliwość łatwego ładowania urządzeń, np. smartfonów czy myszek. Prezentowane UPS-y zapewniają również ochronę przeciwprzepięciową podłączonego sprzętu i przewodowych sieci LAN.

 

Producent zadbał także o to, aby UPS-y nie były uciążliwe dla użytkowników. Modele o mocy do 720 W włącznie mają całkowicie pasywne chłodzenie. Natomiast najmocniejsze urządzenia, dostarczające 960 W i 1200 W, wyposażono w wentylatory, które przy obciążeniu poniżej 50% pracują z minimalną prędkością obrotową. Dopiero powyżej tej wartości lub gdy napięcie w baterii znacząco spadnie aktywne chłodzenie przyspiesza.

 

Zasilacze awaryjne PowerWalker VI GX wyposażono w wydajne ładowarki, które uzupełniają energię do poziomu 90% w czasie od dwóch do czterech godzin. Producent przygotował wersje z gniazdkami typu F (Schuko), typu E (używane m.in. w Polsce) oraz IEC 13. Chętni na zakup bez problemu znajdą wybrane warianty w sklepach. Sugerowane ceny detaliczne prezentują się następująco:

 

  • PowerWalker VI 650 GX - 349 zł
  • PowerWalker VI 850 GX - 399 zł
  • PowerWalker VI 1200 GX -  649 zł
  • PowerWalker VI 1600 GX - 769 zł
  • PowerWalker VI 2200 GX - 849 zł


 

Dane techniczne:

 

  • Moc pozorna / moc czynna: 
    • PowerWalker VI 650 GX: 650 VA / 360 W;
    • PowerWalker VI 850 GX: 850 VA / 480 W;
    • PowerWalker VI 1200 GX: 1200 VA / 720 W;
    • PowerWalker VI 1600 GX: 1600 VA / 960 W;
    • PowerWalker VI 2200 GX: 2200 VA / 1200 W;
  • Czas przełączania w tryb podtrzymania: typowo 2 - 8 ms, nie więcej niż 10 ms
  • Zakres napięcia wejściowego: 172 - 280 VAC 
  • Napięcie wyjściowe: 230 V (+/- 10%), +/- 1 Hz
  • Porty komunikacyjne: USB ze wsparciem HID
  • Czas ładowania: 2-4 godz. do 90% (niezależnie od modelu)

 

 

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Nowa motorola edge 60 fusion już w Polsce Biuro prasowe
2025-04-02 | 10:40

Nowa motorola edge 60 fusion już w Polsce

W Polsce zadebiutowała motorola edge 60 fusion – pierwszy tegoroczny model z rodziny edge. Łączy cechy smartfona klasy premium z wysoką odpornością, potwierdzoną
IT i technologie Emitel i Miasto Poznań zacieśniają współpracę na rzecz innowacji w Wielkopolsce
2025-03-18 | 10:00

Emitel i Miasto Poznań zacieśniają współpracę na rzecz innowacji w Wielkopolsce

Emitel S.A. intensyfikuje swoją działalność w Wielkopolsce. Spółka kontynuuje rozwój projektów na terenie całego kraju. Wśród ogólnopolskich,
IT i technologie Motorola na MWC 2025: kolejna generacja ekosystemu Smart Connect ze wsparciem moto ai
2025-03-03 | 12:05

Motorola na MWC 2025: kolejna generacja ekosystemu Smart Connect ze wsparciem moto ai

W zeszłym roku Motorola i Lenovo utworzyły ekosystem Smart Connect, aby umożliwić płynną współpracę smartfonów, tabletów oraz komputerów

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Szkolenie Online IMM

Prawo

UE lepiej przygotowana na reagowanie na klęski żywiołowe. Od czasu powodzi w Polsce pojawiło się wiele usprawnień

Na tereny dotknięte ubiegłoroczną powodzią od rządu trafiło ponad 4 mld zł. Pierwsze formy wsparcia, w tym zasiłki, pomoc materialna czy wsparcie dla przedsiębiorców, pojawiły się już w pierwszych dniach od wystąpienia kataklizmu. Do Polski ma też trafić 5 mld euro z Funduszu Spójności UE na likwidację skutków powodzi. Doświadczenia ostatnich lat powodują, że UE jest coraz lepiej przygotowana, by elastycznie reagować na występujące klęski żywiołowe.

Prawo

Rzecznik MŚP: Obniżenie składki zdrowotnej to nie jest szczyt marzeń. Ideałem byłby powrót do tego, co było przed Polskim Ładem

Podczas najbliższego posiedzenia, które odbędzie się 23 i 24 kwietnia, Senat ma się zająć ustawą o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych. Zakłada ona korzystne zmiany w składkach zdrowotnych płaconych przez przedsiębiorców. Rzecznik MŚP apeluje do izby wyższej i prezydenta o przyjęcie i podpisanie nowych przepisów. Pojawiają się jednak głosy, że uprzywilejowują one właścicieli firm względem pracowników, a ponadto nie podlegały uzgodnieniom, konsultacjom i opiniowaniu.

Handel

Konsumpcja jaj w Polsce rośnie. Przy zakupie Polacy zwracają uwagę na to, z jakiego chowu pochodzą

Zarówno spożycie, jak i produkcja jaj w Polsce notują wzrosty. Znacząca większość konsumentów przy zakupie jajek zwraca uwagę na to, czy pochodzą one z chowu klatkowego. Polska jest jednym z liderów w produkcji i eksporcie jajek w UE, ale ma też wśród nich największy udział kur w chowie klatkowym. Oczekiwania konsumentów przyczyniają się powoli do zmiany tych statystyk.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.