PowerWalker: zasilacz UPS, który może być sterowalny z każdego miejsca na świeci
PowerWalker VFI 15000 ICT IoT to profesjonalny zasilacz UPS, który stworzony został stworzony z myślą o ochronie krytycznych elementów infrastruktury. Wyróżnia go nie tylko duża moc i wysoka sprawność, ale także pełna integracja z chmurą Microsoft Azure.
Zasilacz PowerWalker VFI 1500 ICT IoT wykonany jest w topologii Online, zamknięty został w obudowie typu tower. Ma on za zadanie poprawiać jakość napięcia wyjściowego i gwarantować najwyższy poziom bezpieczeństwa, dzięki mechanizmowi podwójnej konwersji napięcia. Urządzenie wyróżnia się sprawnością na poziomie 100% i oferuje moc czynną 15000 W. UPS posiada wbudowany bypass serwisowy i wyróżnia się zerowym czasem przełączania w tryb awaryjny.
Główną zaletą zasilacza jest jego integracja z chmurą. Urządzenie może być sterowalne za pomocą smartfona z każdego miejsca na świecie. Do połączenia służy aplikacja WinPower View, która dostępna jest zarówno na Androida, jak i iOS. Nabywca otrzymuje możliwość zdalnego sprawdzania parametrów pracy zasilacza czy zmieniania poszczególnych ustawień, a także przeprowadzenia analiz prowadzących do rozwiązania ewentualnych problemów. To rozwiązanie może znacząco ograniczyć podróże administratorów dbających o bezpieczeństwo swoich systemów.
Zasilacz PowerWalker VFI 15000 ICT IoT daje możliwość stworzenia systemu, który w razie awarii jednego z UPS-ów przejmie całe obciążenie. Gdy jedna z jednostek ulegnie wyczerpaniu, przekazuje ona kontrolę nad systemem kolejnej. Choć zasilacz dysponuje czterdziestoma wbudowanymi bateriami 12V/7Ah, to jednak istnieje opcja dodatkowego wydłużenia czasu pracy dzięki kolejnym akumulatorom.
PowerWalker VFI 15000 ICT IoT posiada odpowiednie zabezpieczenia przeciwprzepięciowe, przeciwzwarciowe i przeciwprzeciążeniowe. Dysponuje trzema złączami komunikacyjnymi: RJ45, R232 i USB. Jego zakres temperatury pracy wynosi od 0°C do 40°C, a maksymalny generowany hałas podczas pracy to 55 dB.
Zintegrowany z chmurą zasilacz awaryjny PowerWalker VFI 15000 ICT IoT jest już dostępny w sprzedaży, a jego ceny w polskich sklepach zaczynają się od 22 900 złotych.
Dane techniczne zasilacza są dostępne tutaj: https://powerwalker.com/?page=product&item=10122222&lang=en

Polski biznes nie jest przygotowany na cyberzagrożenia

Cyberbezpieczeństwo dla firm – skuteczne rozwiązania iIT Distribution Polska

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

Duże możliwości korzystania z funduszy europejskich przez polskie firmy. Szczególnie w obszarze obronności
W ramach polityki spójności i Krajowego Planu Odbudowy Polska ma do dyspozycji 190 mld zł na wsparcie polskich firm. Środków dla przedsiębiorców nie zabraknie również w nowej perspektywie finansowej po 2027 roku. Dedykowane im programy KPO obejmują nie tylko wsparcie finansowe, ale również inwestycje i reformy deregulujące polską gospodarkę. Ich celem jest zwiększenie jej konkurencyjności, jak również bezpieczeństwa w kontekście położenia geopolitycznego Polski. Na szczególnie szeroką ofertę programów mogą liczyć sektory obronności i transportowy.
Farmacja
Zniesienie zakazu reklamy aptek może zwiększyć świadomość pacjentów o usługach farmaceutycznych. Taki może być skutek wyroku TSUE

W czerwcu Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej uznał, że obowiązujący w Polsce całkowity zakaz reklamy aptek narusza prawo UE. To oznacza, że Polska będzie musiała dostosować regulacje. Dla pacjentów wyrok oznacza szerszy dostęp do informacji o usługach farmaceutycznych, a dla właścicieli aptek – możliwość legalnej komunikacji z rynkiem. Naczelna Rada Aptekarska obawia się chaosu prawnego i wezwała resort zdrowia do uregulowania sytuacji prawnej.
Prawo
Przemysł chemiczny czeka na szczegóły unijnego wsparcia dla sektora. Najważniejsza jest obniżka cen energii

Komisja Europejska przedstawiła plan działania dla modernizacji i wzmocnienia konkurencyjności unijnego przemysłu chemicznego. Plan ma być rozwiązaniem najważniejszych wyzwań stojących przed sektorem chemicznym w Europie, w tym m.in. wysokich cen energii i nieuczciwej konkurencji na rynkach zagranicznych. KE chce również promować inwestycje w innowacje, ESG, a także uprościć unijne przepisy dotyczące chemikaliów.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.