Premiera: Genesis Pallad 410 - stylowy plecak gamingowy
Firma Genesis dodała do swojej oferty gamingowy plecak Pallad 410. Model ten powinien przypaść do gustu graczom, którzy nie chcą rozstawać się ze swoim laptopem.
Plecak Genesis Pallad 410 został zaprojektowany do przenoszenia laptopów o maksymalnej przekątnej 15.6”. Ważną jego cechą jest odporność na fizyczne uszkodzenia. Całość została wykonana z poliestru 1680D, a komora przeznaczona na komputer jest wyściełana miękką pianką. Plecak wyróżnia się również wieloma funkcjonalnymi komorami. W środku znaleźć można wewnętrzne kieszenie na peryferia. Co więcej, na froncie umiejscowiono pionową kieszeń z wodoodpornym zamkiem, a po bokach przewidziano siatkowe kieszenie do przenoszenia napojów.
Plecak wyróżnia się ciemną kolorystyką z czerwonymi akcentami, które nadają produktowi gamingowego charakteru. Model cechuje się także ergonomicznym tyłem z pianką pokrytą siatkowym materiałem, profilowanymi paskami na ramiona oraz regulowanym pasem piersiowym, który ma zwiększać komfort noszenia. Co więcej, na wyposażeniu znajduje się wzmocniona rączka do przenoszenia, a plecak dodatkowo daje się skompresować za pomocą regulowanych bocznych pasów.
Genesis Pallad 410 został wyceniony na kwotę 149 zł.
Specyfikacja:
- Dedykowany rozmiar: 15,6"
- Komory: 2
- Ilość kieszeni zewnętrznych: 3
- Materiał: Poliester 1680D
- Kolor: Czarny
- Maksymalne statyczne obciążenie: 10 kg
- Wymiary: 320 x 120 x 440 mm
Zdjęcia hi res do pobrania tutaj: https://www.mediafire.com/file/w1fbcm383rv1pac/Genesis+Pallad+410.zip/file

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25

Polki najbardziej przedsiębiorczymi kobietami w Unii Europejskiej. Jak w biznesie może pomóc im AI?

Nowa motorola edge 60 fusion już w Polsce
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Infrastruktura

Blackout w Hiszpanii i Portugalii ujawnił braki europejskiego systemu elektroenergetycznego. Niezbędna modernizacja sieci i połączeń między krajami
Komisja Europejska musi wyciągnąć wnioski z problemów z dostawami energii w Hiszpanii i Portugalii. Zapowiada też podjęcie działań, aby uniknąć takich poważnych blackoutów w przyszłości. Eksperci apelują przede wszystkim o inwestycje w modernizację sieci, by była ona gotowa na większą liczbę źródeł odnawialnych, a także w rozbudowę połączeń między państwami członkowskimi, dzięki czemu łatwiej będzie reagować na kryzysy.
Problemy społeczne
37 proc. Ukraińców nie wie, jak zaszczepić dziecko w Polsce. Potrzebna większa edukacja w tym zakresie

Choć trzech na czterech uchodźców z Ukrainy darzy polski system ochrony zdrowia dużym zaufaniem, to 21 proc. z nich ma problem z zaufaniem do samych szczepień. To dlatego wiele ukraińskich mam podejmuje decyzję o nieszczepieniu dziecka. Dużym wyzwaniem jest więc zwiększanie ich świadomości na temat korzyści płynących ze szczepień dla zdrowia jednostek i całej populacji, a także wyjaśnianie wątpliwości związanych z ewentualnymi skutkami ubocznymi. Tę rolę edukacyjną musi wziąć na siebie polski personel systemu ochrony zdrowia.
Telekomunikacja
Dyrektywa unijna zmienia podejście do cyberbezpieczeństwa. W Polsce trwają prace nad jej wdrożeniem

Według zapewnień rządu w tym kwartale zakończą się rządowe prace nad nowelizacją ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, która wdroży do polskiego prawa zapisy dyrektywy NIS2. Będzie to mieć istotne znaczenie dla kształtowania polityk cyberbezpieczeństwa przez duże i średnie podmioty zaliczane do kategorii kluczowych i ważnych. Choć pojawiają się głosy krytyczne, sugerujące, że regulacje są zbyt daleko idące, to eksperci od cyberbezpieczeństwa są przekonani, że akurat w tym obszarze mogą one przynieść szereg korzyści, zwłaszcza we współczesnych warunkach geopolitycznych.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.