Queris z podwójnym certyfikatem ISO
Polski producent systemów i rozwiązań informatycznych dla przemysłu pomyślnie przeszedł audyty ISO potwierdzające spełnienie norm ISO 9001 oraz ISO 27001. Procedura potwierdziła wysokie standardy stosowane przez Queris, które przekładają się na jakość dostarczanych przez firmę produktów i usług.
Queris z ISO 9001 potwierdza wysoki poziom zarządzania jakością
Uzyskany przez producenta systemów CMMS i MES certyfikat ISO 9001 potwierdza, że zarządzanie jakością stoi w centrum uwagi firmy i jest jednym z najważniejszych aspektów prowadzonej działalności.
Pomyślny wynik audytu oznacza, że klienci Queris otrzymują rozwiązania zgodne z najwyższymi rynkowymi standardami. Kontrahenci mogą również liczyć na sprawną komunikację z producentem dzięki konkretnym procedurom postępowania, które są przestrzegane w ramach certyfikowanego systemu zarządzania.
Bezpieczeństwo informacji potwierdzone ISO 27001
Oprócz wysokiej jakości niezwykle ważne jest również bezpieczeństwo informacji, dlatego Queris stosuje zarządzanie bezpieczeństwem zgodnie z normą ISO 27001. Uzyskany certyfikat potwierdza prawidłowe wdrożenie norm, dzięki czemu kontrahenci firmy mają pewność, że wszystkie informacje są chronione we właściwy sposób.
Queris od dawna stawia na jakość i bezpieczeństwo
- Jakość naszych rozwiązań i bezpieczeństwo przetwarzanych informacji są tym, co wyróżnia nas na rynku dostawców systemów MES i CMMS w Polsce, dlatego zdecydowaliśmy się potwierdzić stosowane przez nas standardy oficjalnymi certyfikatami ISO – wyjaśnia Tomasz Zieliński, prezes zarządu Queris. – Dzięki certyfikatom potencjalni kontrahenci, którzy nie mieli jeszcze okazji z nami współpracować i przekonać się o naszych wartościach w praktyce, mogą być pewni, że składane przez nas zapewnienia mają realne pokrycie w rzeczywistości. Dowodem na to są właśnie pomyślne wyniki audytów przeprowadzonych przez obiektywną i renomowaną jednostkę certyfikacyjną TÜV Nord. To już kolejny raz, kiedy wyznaczamy nowy kierunek dla systemów produkcyjnych i usług wdrożeniowych w Polsce, ale cóż, ktoś to robić musi – dodaje z uśmiechem prezes spółki.
Queris to jeden z liderów polskiego rynku systemów MES dla produkcji i CMMS dla utrzymania ruchu. Autorskie rozwiązania firmy cieszą się ogromną popularnością wśród firm produkcyjnych zarówno w kraju jak i za granicą, gdzie polska firma realizuje wdrożenia na dużą skalę w największych światowych korporacjach.
Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne?
Newline VEGA Pro – już w Polsce!
Zalman T4 Plus — nowa obudowa z podświetleniem Spectrum RGB
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Handel
UE uszczelnia ochronę konsumentów. Producenci i sprzedawcy będą ponosić większą odpowiedzialność za wadliwe i niebezpieczne produkty
W grudniu weszła w życie unijna dyrektywa, która wprowadza nowe przepisy dotyczące odpowiedzialności za wadliwe produkty. Zastąpi ona regulacje sprzed niemal czterech dekad i ma na celu dostosowanie norm prawnych do współczesnych realiów w handlu, czyli m.in. zakupów transgranicznych i online. Wśród najważniejszych zmian znalazły się nowe zasady dotyczące odpowiedzialności producentów i dystrybutorów, a także obowiązki dla sprzedawców internetowych. Państwa mają czas do 9 grudnia 2026 roku na wdrożenie dyrektywy do swoich porządków prawnych.
Problemy społeczne
Rośnie liczba cyberataków na infrastrukturę krytyczną. Skuteczna ochrona zależy nie tylko od nowych technologii, ale też odporności społecznej
W ciągu ostatnich dwóch lat doszło na świecie do ponad 800 cyberataków o wymiarze politycznym na infrastrukturę krytyczną – wylicza Europejskie Repozytorium Cyberincydentów. Ochrona tego typu infrastruktury staje się więc priorytetem. Rozwiązania, które będą to wspierać, muszą uwzględniać nowe technologie i wiedzę ekspercką, lecz również budowanie społeczeństwa odpornego na cyberzagrożenia.
Zagranica
Kolejne cztery lata kluczowe dla transatlantyckich relacji. Polityka administracji Donalda Trumpa może przynieść napięcia
USA i UE są dla siebie nawzajem kluczowymi partnerami handlowymi i inwestycyjnymi, ale obserwatorzy wskazują, że prezydentura Donalda Trumpa może być dla nich okresem próby. Zapowiadane przez prezydenta elekta wprowadzenie ceł na towary importowane z Europy oraz polityka nastawiona na ochronę amerykańskiego przemysłu mogą ograniczyć zakres tej współpracy i zwiększyć napięcia w relacjach transatlantyckich. Jednak wobec eskalacji napięć i globalnych wyzwań USA i UE są skazane są na dalszą, ścisłą współpracę i koordynację swoich polityk.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.