Komunikaty PR

RedCart wprowadza odroczone płatności „Kupuj Teraz – zapłać później”

2022-02-09  |  10:00
Biuro prasowe
Kontakt
Bartosz Sosnówka
2pr

ul. Długa 29
00-238 Warszawa
bartosz.sosnowka|dwapiar.pl| |bartosz.sosnowka|dwapiar.pl
517476361
dwapiar.pl
Do pobrania Komunikat ( 0.06 MB )

Marka należąca do AIQLabs, „Kupuj Teraz – zapłać później”, zintegrowała się z RedCart, jedną z wiodących platform e-commerce w Polsce. Z innowacyjnej usługi odroczonych płatności mogą już korzystać sklepy internetowe, działające w oparciu o nowoczesne oprogramowanie usprawniające sprzedaż online.

„Kupuj Teraz – zapłać później” to innowacyjna forma płatności za produkty, zakładająca odroczoną realizację należności nawet do 30 dni – za którą nie jest pobierana żadna dodatkowa prowizja – lub po tym terminie umożliwiająca spłatę w ratach. Limit, jaki może otrzymać klient, wynosi nawet do 5 000 zł, przy czym otrzymuje dostęp do indywidualnego panelu, gdzie może na bieżąco śledzić i kontrolować swoje wydatki oraz spłaty. Użytkownik ma do 30 dni na zwrot środków, a w razie potrzeby może odroczyć płatność o kolejne 30 dni za 5% wartości transakcji lub spłacić ją w trzech, sześciu lub dwunastu ratach.

Dzięki współpracy, nasi partnerzy realnie zwiększają wartość swoich koszyków zakupowych, dlatego że to my pokrywamy transakcję, a klient nie angażuje własnych środków. Taki model działania sprzyja pozytywnemu nastawieniu konsumenta do realizacji kolejnych zakupów, a zwiększenie limitu do 5 000 zł sprawia, że jego potencjał zakupowy rośnie. Innym atutem jest zwiększenie konwersji. Klient chętniej i szybciej zdecyduje się na zakup, jeśli nie musi od razu uruchamiać własnych środków finansowych. W ramach realizacji transakcji, minimalizujemy także ryzyko w oczach naszych partnerów. Płatność odbywa się z góry, nawet w imieniu tych konsumentów, którzy zwykle wybierają realizację płatności dopiero przy odbiorze produktu – mówi Michał Benzel, dyrektor ds. rozwoju w AIQLabs, właściciela marki “Kupuj Teraz – zapłać później”.

W przypadku odroczonych płatności, to usługodawca pokrywa koszty zakupów, a środki finansowe zostają w portfelu klienta. Dzięki takiemu rozwiązaniu, nie ominie go żadna okazja, ponieważ korzystając z “Kupuj Teraz – zapłać później”, ma nawet do 30 dni na podjęcie decyzji o zakupie lub zwrocie.

Nasze oprogramowanie zawiera ponad 1500 wbudowanych narzędzi, które można uruchamiać w dowolnym momencie. Tak bogaty wachlarz możliwości pozwala rozbudowywać sklep, nie ograniczając rozwoju e-biznesu. Ponadto, korzystanie z nowoczesnych usług nie wymaga specjalistycznej wiedzy. Stawiamy na prostotę i intuicyjność, które cechują odroczone płatności. Współpraca z „Kupuj Teraz – zapłać później” to kolejny krok w rozwoju naszej oferty, a także odpowiedź na dynamicznie zmieniający się rynek, w którym zakupy z przedłużonym terminem płatności stają się „must have” każdego sklepu internetowego – dodał Tomasz Cincio, dyrektor sprzedaży i marketingu w RedCart.

Odroczone płatności „Kupuj Teraz – zapłać później” są dostępne dla wszystkich sklepów online korzystających z platformy. Ponadto, RedCart między innymi integruje właścicieli e-biznesów z hurtowniami i dostawcami, implementuje nowoczesne kreacje graficzne oraz wspiera sprzedaż wielokanałową za pośrednictwem sklepu internetowego, ale również  Allegro i innych marketplace’ów.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: 2pr
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne? Biuro prasowe
2025-01-02 | 09:50

Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne?

Jak zminimalizować ryzyko niepowodzenia przy tworzeniu strony internetowej? Odpowiedzią na to pytanie może być prototyping – przygotowanie wstępnej wersji pozwoli zidentyfikować
IT i technologie Newline VEGA Pro – już w Polsce!
2024-12-31 | 15:00

Newline VEGA Pro – już w Polsce!

VEGA Pro to wysokoefektywny monitor interaktywny przygotowany na każde korporacyjne wyzwanie – luksusowy i elegancki. Urządzenie jest już dostępne w warszawskim showroomie Newline
IT i technologie Zalman T4 Plus — nowa obudowa z podświetleniem Spectrum RGB
2024-12-31 | 12:20

Zalman T4 Plus — nowa obudowa z podświetleniem Spectrum RGB

Do oferty firmy Zalman trafiła właśnie nowa obudowa T4 Plus. To model dla oszczędnych konsumentów, którzy jednak cenią sobie porządne wykonanie oraz elegancki design. W

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Ministerstwo Finansów chce objąć akcyzą wkłady do e-papierosów. Eksperci prognozują upadek polskich producentów i wzrost szarej strefy

Projekt nowelizacji ustawy o podatku akcyzowym przewiduje objęcie podatkiem akcyzowym nowych kategorii wyrobów, w tym wielorazowych papierosów elektronicznych czy podgrzewaczy tytoniu. W tym pierwszym przypadku ustawodawca chce opodatkować nie tylko samo urządzenie, ale także POD, czyli wkład do niego. Organizacje przedsiębiorców i plantatorów tytoniu ostrzegają, że to prowadziłoby do sytuacji, w której jeden produkt byłby opodatkowany dwu-, a nawet trzykrotnie, z negatywnymi skutkami dla obrotu gospodarczego w Polsce.

Polityka

Przyszłość relacji transatlantyckich wśród głównych tematów posiedzenia PE. Europa jest gotowa do współpracy

Na pierwszej w tym roku sesji Parlamentu Europejskiego europosłowie będą debatować nad przyszłością relacji na linii UE–USA. Przewodnicząca PE Roberta Metsola podczas otwarcia sesji podkreśliła, że obecne realia polityczne będą wymagały odnowionego sojuszu transatlantyckiego, a Europa jest gotowa do współpracy z administracją 47. prezydenta Stanów Zjednoczonych. Donald Trump w swoim przemówieniu po zaprzysiężeniu zapowiedział wysiłki na rzecz kończenia wojen i wprowadzania pokoju na świecie.

Handel

W tym roku import cementu z Ukrainy może przekroczyć milion ton. To oznacza problemy polskich producentów

Polscy producenci cementu obawiają się silnej konkurencji z Ukrainy. W ubiegłym roku import tego surowca zza wschodniej granicy wyniósł ok. 600–700 tys. t, prawie dwa razy więcej niż rok wcześniej. W kolejnych miesiącach dynamika może jeszcze przyspieszyć, dlatego sektor apeluje o kontyngenty ilościowe lub inny rodzaj wsparcia ze strony UE. Bez tego trudno będzie mu rywalizować z producentami z Ukrainy i innych państw, które nie muszą spełniać klimatycznych wymogów UE.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.