Komunikaty PR

SER Group bezpłatnie udostępnia nowe rozwiązanie Doxis4 Universal Workspace SaaS

2020-04-22  |  11:00

SER Group pomaga firmom wdrażać pracę zdalną, tak by była dostępna dla wszystkich ich pracowników w dowolnym miejscu bez utrudnień technicznych. Dzięki rozwiązaniu Doxis4 Universal Workspace SaaS pracownicy w rozproszonych zespołach, wykonujący swoje obowiązki służbowe z domu, mogą w łatwy i przejrzysty sposób organizować zadania oraz edytować dokumenty. Rozwiązanie proponowane przez SER Group ułatwia współdzielenie dokumentów zarówno ze współpracownikami z firmy, jak i z użytkownikami zewnętrznymi (np. klientami czy dostawcami), a także śledzenie wprowadzanych zmian. Możliwość bezpłatnego skorzystania z Doxis4 Universal Workspace SaaS będzie obowiązywać przez cztery tygodnie.

Obecna sytuacja jasno pokazuje, jak ważne dla utrzymania działalności biznesowej są procesy cyfrowe. Pozwalają one pozostać w kontakcie z klientami i dostawcami oraz umożliwiają zdalną pracę zespołową nad projektami.

DMS i procesy cyfrowe niezbędne do pracy z domu

W ciągu kilku ostatnich tygodni home office stało się dla wielu osób konieczną rzeczywistością. Doświadczenie pokazuje jednak, że przejście z pracy w biurze do pracy w domu nie zawsze jest płynne. Proces akceptacji przez e-mail może być czasochłonny, a często też niemożliwy do prześledzenia. Dodatkowo współpraca jest utrudniona, gdy współpracujące ze sobą działy (wewnętrzne lub zewnętrzne) nie są podłączone do tych samych systemów i nie mają dostępu do potrzebnych treści. Tymczasem sytuacja, w której pracownicy przebywają na home office zamiast w biurze nie zwalnia firmy z konieczności przestrzegania przepisów prawnych.

– Firmy, które zainwestowały w digitalizację i mogą zapewnić sprawny dostęp do krytycznych informacji biznesowych oraz kontrolę nad procesem kontynuacji pracy, mają dużą przewagę. Żadna firma nie może sobie pozwolić na to, aby zlecenia utknęły w martwym punkcie, a relacje z klientami i dostawcami ucierpiały z powodu nagłego odcięcia pracowników od informacji –mówi Stefan Zeitzen, CSO SER Group. – Dzięki naszej nowej ofercie pomagamy pokonać tę przeszkodę. Bezpłatnie zapewniamy wirtualną przestrzeń do współpracy, otwieramy silosy informacyjne w przedsiębiorstwach oraz umożliwiamy szybką i prostą realizację procesów międzydziałowych. 

Ciągłość biznesowa – Universal Workspace jako pragmatyczne rozwiązanie

Firmy, które dopiero rozpoczynają proces cyfryzacji, nie mogą inicjować dużych projektów w nietypowych okolicznościach. Potrzebują pragmatycznego podejścia, które pomoże im szybko wznowić działalność.

Universal Workspace to prosta, ale bardzo wydajna aplikacja typu Software as a Service (SaaS). Daje ona firmom możliwość szybkiego kontynuowania pracy w formie zdalnej. Jest od razu gotowa do pracy i nie wiąże się z koniecznością korzystania ze wzmożonych zasobów IT– zauważa Stefan Zeitzen.

Aplikacja Universal Workspace jest intuicyjna w obsłudze. Użytkownicy tworzą indywidualne lub zespołowe przestrzenie do pracy dla klientów, dostawców, a także wspólnych projektów. Mogą przeciągać i upuszczać dokumenty, notatki i zadania do obszaru roboczego, zapraszać innych użytkowników do dołączenia i nadawać im niezbędne uprawnienia. Wszyscy pracownicy dysponują w ten sposób aktualnymi informacjami.

Gotowi do podjęcia każdego wyzwania

Universal Workspace jest prostym sposobem na stworzenie podstaw pracy zdalnej, które umożliwią dalszą, cyfrową współpracę. Universal Workspace można w dowolnym momencie połączyć z istniejącymi aplikacjami Doxis4, synchronizując dane z centralnym rozwiązaniem.

Więcej o Universal Workspace w filmie: https://go.sergroup.com/universalworkspace

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne? Biuro prasowe
2025-01-02 | 09:50

Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne?

Jak zminimalizować ryzyko niepowodzenia przy tworzeniu strony internetowej? Odpowiedzią na to pytanie może być prototyping – przygotowanie wstępnej wersji pozwoli zidentyfikować
IT i technologie Newline VEGA Pro – już w Polsce!
2024-12-31 | 15:00

Newline VEGA Pro – już w Polsce!

VEGA Pro to wysokoefektywny monitor interaktywny przygotowany na każde korporacyjne wyzwanie – luksusowy i elegancki. Urządzenie jest już dostępne w warszawskim showroomie Newline
IT i technologie Zalman T4 Plus — nowa obudowa z podświetleniem Spectrum RGB
2024-12-31 | 12:20

Zalman T4 Plus — nowa obudowa z podświetleniem Spectrum RGB

Do oferty firmy Zalman trafiła właśnie nowa obudowa T4 Plus. To model dla oszczędnych konsumentów, którzy jednak cenią sobie porządne wykonanie oraz elegancki design. W

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Konsumenci w sieci narażeni na długą listę manipulacyjnych praktyk sprzedażowych. Zagraniczne platformy wymykają się unijnym regulacjom

Wraz z pojawieniem się na polskim i europejskim rynku platform sprzedażowych spoza UE rośnie też liczba przypadków stosowania tzw. dark patterns, czyli manipulacyjnych technik sprzedażowych. Nowe regulacje UE – w tym rozporządzenie w sprawie jednolitego rynku usług cyfrowych oraz akt o usługach cyfrowych – mają lepiej chronić przed nimi konsumentów, a podmiotom stosującym takie praktyki będą grozić wysokie kary finansowe. Problemem wciąż pozostaje jednak egzekwowanie tych przepisów od zagranicznych platform, które wymykają się europejskim regulacjom. – To jest w tej chwili bardzo duże wyzwanie dla całego rynku cyfrowego, że w praktyce regulacje nie dotyczą w takim samym stopniu wszystkich graczy – mówi Teresa Wierzbowska, prezeska Związku Pracodawców Prywatnych Mediów.

Fundusze unijne

Europejscy młodzi twórcy w centrum polskiej prezydencji w Radzie UE. Potrzebne nowe podejście do wsparcia ich karier

Wsparcie startu kariery młodych artystów i debata nad regulacjami dla sektora audiowizualnego, które będą odpowiadać zmieniającej się rzeczywistości technologicznej – to dwa priorytety polskiej prezydencji w Radzie UE z zakresu kultury. Najbliższe półrocze będzie także okazją do promocji polskich twórców w państwach członkowskich i kandydujących, a współpraca z artystami z innych krajów ma pokazać, że kultura może łączyć i być platformą dialogu międzynarodowego.

Ochrona środowiska

Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić

Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.