SIGNIUS rozwija portfolio produktowe i oferuje darmowy pakiet podpisów elektroni
Właściciel platformy SIGNIUS Professional, do zdalnego podpisywania dokumentów oraz weryfikacji tożsamości, rozszerzył swoją ofertę wprowadzając na swojej platformie szeroko dostępną usługę podpisu elektronicznego, wydawanego bez weryfikacji tożsamości. Dodatkowo, zarówno nowi jak i wszyscy obecni użytkownicy platformy otrzymają pakiet 10 bezpłatnych podpisów elektronicznych do wykorzystania w ciągu 30 dni od momentu podpisania pierwszego dokumentu.
- Do tej pory na naszej platformie powszechnie dostępny był podpis zaawansowany i kwalifikowany, co w obu przypadkach wiąże się z obowiązkową weryfikacją tożsamości. Podpis elektroniczny bez weryfikacji tożsamości oferowaliśmy klientom biznesowym integrującym się przez API. Zauważyliśmy bardzo duże zainteresowanie użytkowników indywidualnych i biznesowych, tym rodzajem podpisu. Jest to rozwiązanie dla osób i firm, którym zależy na natychmiastowym podpisywaniu umów i dokumentów ze zweryfikowanym już użytkownikiem lub dla dokumentów niewymagających formy pisemnej. Nie bez znaczenia jest również rosnąca świadomość ekologiczna wśród społeczeństwa, które dostrzega korzyści dla środowiska wynikające z ograniczenia użycia papieru. Chcemy, aby każdy użytkownik mógł przekonać się o wygodzie i korzyściach elektronicznego podpisywania dokumentów, dlatego oferujemy bezpłatny pakiet podpisów elektronicznych do wykorzystania na naszej platformie SIGNIUS Professional wszystkim użytkownikom - informuje Jack Piekarski, VP Sales i współzałożyciel SIGNIUS.
Podpis elektroniczny jest rozwiązaniem szybkim, w pełni zdalnym i wyjątkowo prostym. Ten rodzaj e-podpisu idealnie sprawdzi się w sytuacjach, gdy użytkownik zewnętrzny ma szybko podpisać wymagane dokumenty, a ich podpisanie nie wiąże się z prawnym wymogiem podpisu odręcznego. Sam podpis elektroniczny wydawany jest na platformie SIGNIUS Professional natychmiast, bez weryfikacji tożsamości.
W ostatnich miesiącach SIGNIUS S.A. nawiązał współpracę z nowymi partnerami biznesowymi oraz podpisał ważne umowy na wdrożenia swojej usługi w firmach i instytucjach.
- Pierwsze półrocze tego roku było dla SIGNIUS bardzo dynamiczne. Położyliśmy szczególny nacisk na rozwój produktu oraz nawiązanie znaczących współprac, które odpowiednio pomogą skalować nasz biznes. Na podstawie zawartych umów widzimy coraz większe zainteresowanie naszymi usługami w branży prawnej, HR i finansowej, prowadzimy również rozmowy z dużymi spółkami w ramach obsługi większych grup konsumentów - dodaje Jack Piekarski.

Polski biznes nie jest przygotowany na cyberzagrożenia

Cyberbezpieczeństwo dla firm – skuteczne rozwiązania iIT Distribution Polska

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Kraje dotknięte powodzią z 2024 roku z dodatkowym wsparciem finansowym. Europosłowie wzywają do budowy w UE lepszego systemu reagowania na kryzysy
W lipcu Parlament Europejski przyjął wniosek o uruchomienie 280,7 mln euro z Funduszu Solidarności UE na wsparcie sześciu krajów dotkniętych niszczycielskimi powodziami w 2024 roku. Polska otrzyma z tego 76 mln euro, a środki mają zostać przeznaczone na naprawę infrastruktury czy miejsc dziedzictwa kulturowego. Nastroje polskich europosłów związane z funduszem są podzielone m.in. w kwestii tempa unijnej interwencji oraz związanej z nią biurokracji. Ich zdaniem w UE potrzebny jest lepszy system reagowania na sytuacje kryzysowe.
Handel
Nestlé w Polsce podsumowuje wpływ na krajową gospodarkę. Firma wygenerowała 0,6 proc. polskiego PKB [DEPESZA]

Działalność Nestlé w Polsce wsparła utrzymanie 45,2 tys. miejsc pracy i wygenerowała 20,1 mld zł wartości dodanej dla krajowej gospodarki. Firma przyczyniła się do zasilenia budżetu państwa kwotą 1,7 mld zł – wynika z „Raportu Wpływu Nestlé” w Polsce przygotowanego przez PwC na podstawie danych za 2023 rok.
Polityka
M. Kobosko: Surowce dziś rządzą światem i zdecydują o tym, kto wygra w XXI wieku. Zasoby Grenlandii w centrum zainteresowania

Duńska prezydencja w Radzie Unii Europejskiej rozpoczęła się 1 lipca pod hasłem „Silna Europa w zmieniającym się świecie”. Według zapowiedzi ma się ona skupiać m.in. na bezpieczeństwie militarnym i zielonej transformacji. Dla obu tych aspektów istotna jest kwestia niezależności w dostępie do surowców krytycznych. W tym kontekście coraz więcej mówi się o Grenlandii, autonomicznym terytorium zależnym Danii, bogatym w surowce naturalne i pierwiastki ziem rzadkich. Z tego właśnie powodu wyspa znalazła się w polu zainteresowania Donalda Trumpa.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.