SIGNIUS rozwija portfolio produktowe i oferuje darmowy pakiet podpisów elektroni
Właściciel platformy SIGNIUS Professional, do zdalnego podpisywania dokumentów oraz weryfikacji tożsamości, rozszerzył swoją ofertę wprowadzając na swojej platformie szeroko dostępną usługę podpisu elektronicznego, wydawanego bez weryfikacji tożsamości. Dodatkowo, zarówno nowi jak i wszyscy obecni użytkownicy platformy otrzymają pakiet 10 bezpłatnych podpisów elektronicznych do wykorzystania w ciągu 30 dni od momentu podpisania pierwszego dokumentu.
- Do tej pory na naszej platformie powszechnie dostępny był podpis zaawansowany i kwalifikowany, co w obu przypadkach wiąże się z obowiązkową weryfikacją tożsamości. Podpis elektroniczny bez weryfikacji tożsamości oferowaliśmy klientom biznesowym integrującym się przez API. Zauważyliśmy bardzo duże zainteresowanie użytkowników indywidualnych i biznesowych, tym rodzajem podpisu. Jest to rozwiązanie dla osób i firm, którym zależy na natychmiastowym podpisywaniu umów i dokumentów ze zweryfikowanym już użytkownikiem lub dla dokumentów niewymagających formy pisemnej. Nie bez znaczenia jest również rosnąca świadomość ekologiczna wśród społeczeństwa, które dostrzega korzyści dla środowiska wynikające z ograniczenia użycia papieru. Chcemy, aby każdy użytkownik mógł przekonać się o wygodzie i korzyściach elektronicznego podpisywania dokumentów, dlatego oferujemy bezpłatny pakiet podpisów elektronicznych do wykorzystania na naszej platformie SIGNIUS Professional wszystkim użytkownikom - informuje Jack Piekarski, VP Sales i współzałożyciel SIGNIUS.
Podpis elektroniczny jest rozwiązaniem szybkim, w pełni zdalnym i wyjątkowo prostym. Ten rodzaj e-podpisu idealnie sprawdzi się w sytuacjach, gdy użytkownik zewnętrzny ma szybko podpisać wymagane dokumenty, a ich podpisanie nie wiąże się z prawnym wymogiem podpisu odręcznego. Sam podpis elektroniczny wydawany jest na platformie SIGNIUS Professional natychmiast, bez weryfikacji tożsamości.
W ostatnich miesiącach SIGNIUS S.A. nawiązał współpracę z nowymi partnerami biznesowymi oraz podpisał ważne umowy na wdrożenia swojej usługi w firmach i instytucjach.
- Pierwsze półrocze tego roku było dla SIGNIUS bardzo dynamiczne. Położyliśmy szczególny nacisk na rozwój produktu oraz nawiązanie znaczących współprac, które odpowiednio pomogą skalować nasz biznes. Na podstawie zawartych umów widzimy coraz większe zainteresowanie naszymi usługami w branży prawnej, HR i finansowej, prowadzimy również rozmowy z dużymi spółkami w ramach obsługi większych grup konsumentów - dodaje Jack Piekarski.
Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne?
Newline VEGA Pro – już w Polsce!
Zalman T4 Plus — nowa obudowa z podświetleniem Spectrum RGB
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Handel
UE uszczelnia ochronę konsumentów. Producenci i sprzedawcy będą ponosić większą odpowiedzialność za wadliwe i niebezpieczne produkty
W grudniu weszła w życie unijna dyrektywa, która wprowadza nowe przepisy dotyczące odpowiedzialności za wadliwe produkty. Zastąpi ona regulacje sprzed niemal czterech dekad i ma na celu dostosowanie norm prawnych do współczesnych realiów w handlu, czyli m.in. zakupów transgranicznych i online. Wśród najważniejszych zmian znalazły się nowe zasady dotyczące odpowiedzialności producentów i dystrybutorów, a także obowiązki dla sprzedawców internetowych. Państwa mają czas do 9 grudnia 2026 roku na wdrożenie dyrektywy do swoich porządków prawnych.
Problemy społeczne
Rośnie liczba cyberataków na infrastrukturę krytyczną. Skuteczna ochrona zależy nie tylko od nowych technologii, ale też odporności społecznej
W ciągu ostatnich dwóch lat doszło na świecie do ponad 800 cyberataków o wymiarze politycznym na infrastrukturę krytyczną – wylicza Europejskie Repozytorium Cyberincydentów. Ochrona tego typu infrastruktury staje się więc priorytetem. Rozwiązania, które będą to wspierać, muszą uwzględniać nowe technologie i wiedzę ekspercką, lecz również budowanie społeczeństwa odpornego na cyberzagrożenia.
Zagranica
Kolejne cztery lata kluczowe dla transatlantyckich relacji. Polityka administracji Donalda Trumpa może przynieść napięcia
USA i UE są dla siebie nawzajem kluczowymi partnerami handlowymi i inwestycyjnymi, ale obserwatorzy wskazują, że prezydentura Donalda Trumpa może być dla nich okresem próby. Zapowiadane przez prezydenta elekta wprowadzenie ceł na towary importowane z Europy oraz polityka nastawiona na ochronę amerykańskiego przemysłu mogą ograniczyć zakres tej współpracy i zwiększyć napięcia w relacjach transatlantyckich. Jednak wobec eskalacji napięć i globalnych wyzwań USA i UE są skazane są na dalszą, ścisłą współpracę i koordynację swoich polityk.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.