SIGNIUS rozwija portfolio produktowe i oferuje darmowy pakiet podpisów elektroni
Właściciel platformy SIGNIUS Professional, do zdalnego podpisywania dokumentów oraz weryfikacji tożsamości, rozszerzył swoją ofertę wprowadzając na swojej platformie szeroko dostępną usługę podpisu elektronicznego, wydawanego bez weryfikacji tożsamości. Dodatkowo, zarówno nowi jak i wszyscy obecni użytkownicy platformy otrzymają pakiet 10 bezpłatnych podpisów elektronicznych do wykorzystania w ciągu 30 dni od momentu podpisania pierwszego dokumentu.
- Do tej pory na naszej platformie powszechnie dostępny był podpis zaawansowany i kwalifikowany, co w obu przypadkach wiąże się z obowiązkową weryfikacją tożsamości. Podpis elektroniczny bez weryfikacji tożsamości oferowaliśmy klientom biznesowym integrującym się przez API. Zauważyliśmy bardzo duże zainteresowanie użytkowników indywidualnych i biznesowych, tym rodzajem podpisu. Jest to rozwiązanie dla osób i firm, którym zależy na natychmiastowym podpisywaniu umów i dokumentów ze zweryfikowanym już użytkownikiem lub dla dokumentów niewymagających formy pisemnej. Nie bez znaczenia jest również rosnąca świadomość ekologiczna wśród społeczeństwa, które dostrzega korzyści dla środowiska wynikające z ograniczenia użycia papieru. Chcemy, aby każdy użytkownik mógł przekonać się o wygodzie i korzyściach elektronicznego podpisywania dokumentów, dlatego oferujemy bezpłatny pakiet podpisów elektronicznych do wykorzystania na naszej platformie SIGNIUS Professional wszystkim użytkownikom - informuje Jack Piekarski, VP Sales i współzałożyciel SIGNIUS.
Podpis elektroniczny jest rozwiązaniem szybkim, w pełni zdalnym i wyjątkowo prostym. Ten rodzaj e-podpisu idealnie sprawdzi się w sytuacjach, gdy użytkownik zewnętrzny ma szybko podpisać wymagane dokumenty, a ich podpisanie nie wiąże się z prawnym wymogiem podpisu odręcznego. Sam podpis elektroniczny wydawany jest na platformie SIGNIUS Professional natychmiast, bez weryfikacji tożsamości.
W ostatnich miesiącach SIGNIUS S.A. nawiązał współpracę z nowymi partnerami biznesowymi oraz podpisał ważne umowy na wdrożenia swojej usługi w firmach i instytucjach.
- Pierwsze półrocze tego roku było dla SIGNIUS bardzo dynamiczne. Położyliśmy szczególny nacisk na rozwój produktu oraz nawiązanie znaczących współprac, które odpowiednio pomogą skalować nasz biznes. Na podstawie zawartych umów widzimy coraz większe zainteresowanie naszymi usługami w branży prawnej, HR i finansowej, prowadzimy również rozmowy z dużymi spółkami w ramach obsługi większych grup konsumentów - dodaje Jack Piekarski.

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25

Polki najbardziej przedsiębiorczymi kobietami w Unii Europejskiej. Jak w biznesie może pomóc im AI?

Nowa motorola edge 60 fusion już w Polsce
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Polityka

Norwegia i Islandia mocniej rozważają dołączenie do UE. To byłyby ważne decyzje dla Polski
W Norwegii i na Islandii coraz częściej wspomina się o potencjalnej akcesji do Unii Europejskiej. Możliwe, że w obu tych krajach odbędą się referenda, które zbadają poparcie dla tej idei w społeczeństwach. Zdaniem europosła KO akcesja obu północnych państw byłaby znaczącym wzmocnieniem dla UE, ale także ważną decyzją dla Polski.
Infrastruktura
Senat zajmie się ustawą o jawności cen lokali na sprzedaż. W praktyce ustawa obejmie tylko 12 proc. rynku

Ustawa o jawności cen miała na celu ułatwić klientowi szybkie sprawdzenie aktualnych cen mieszkań i lepsze zrozumienie oferty dewelopera. Przedstawiciele branży mówią wprost: idea ustawy jest słuszna, jednak kształt, jaki przybrała w praktyce, podobnie jak tryb jej uchwalenia, budzi już niepokój. Błyskawiczny tryb procedowania sprawił, że powstała ustawa, która obejmie 12,4 proc. rynku. Zdaniem Polskiego Związku Firm Deweloperskich ostatnią deską ratunku, by poprawić ten akt, jest Senat, który zajmie się nim już podczas wtorkowego posiedzenia komisji infrastruktury.
Handel
Dzięki sztucznej inteligencji przesyłki mogą trafiać do klientów tego samego dnia. Liczba takich dostaw w Amazon znacząco rośnie

Prognozy rynkowe wskazują, że wart ok. 10 mld dol. globalny rynek dostaw realizowanych jednego dnia będzie w kolejnych latach dynamicznie rosnąć. Wpływają na to przede wszystkim oczekiwania konsumentów co do szybkich i terminowych doręczeń. Zarówno firmy kurierskie, jak i sklepy internetowe coraz mocniej inwestują w ten trend. W Amazon opcja Same-Day Delivery jest już możliwa w 135 lokalizacjach w Europie, a w tym roku przybędzie 20 kolejnych. W I kwartale br. Amazon dostarczył w tym trybie o 80 proc. paczek więcej niż przed rokiem. Głównie były to produkty z kategorii niezbędnych przedmiotów codziennego użytku.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.