Sparta Loyalty partnerem warsztatów Loyalty Academy CLMP
Symetria PR
Kozia 26a
30-733 Kraków
kontakt|symetriapr.com| |kontakt|symetriapr.com
506 436 176
www.facebook.com/symetriapr
Już 21-23 marca 2023 w Amsterdamie odbędą warsztaty certyfikacyjne Loyalty Academy CLMP przeznaczone dla branży lojalnościowej. Uczestniczyć w nich będą menedżerowie, dyrektorzy marketingu, specjaliści od planowania strategicznego, rozwoju biznesu, a także klienci i agencje, które na co dzień zajmują się marketingiem lojalnościowym. Każdy, kto ukończy szkolenie, otrzyma prestiżowy, branżowy certyfikat Loyalty Academy CLMP. Partnerem warsztatów została firma Sparta Loyalty.
Warsztat certyfikacyjny Loyalty Academy CLMP to trzydniowy, intensywny program szkoleniowy, którego celem jest przekazanie aktualnej i szczegółowej wiedzy oraz zaprezentowanie najlepszych praktyk, które rządzą marketingiem lojalnościowym. Kończy się egzaminem, którego pozytywny wynik uprawnia do posługiwania się certyfikatem zawodowym CLMP (Certified Loyalty Marketing Professional).
– Warsztaty w Amsterdamie to wydarzenie ważne tak naprawdę dla każdej osoby prowadzącej biznes. Bez lojalności trudno dziś nie tylko o sprzedaż, ale również o istnienie na rynku, które opiera się przecież na budowaniu i utrzymaniu relacji z klientami – mówi Tomasz Wawrzynów, dyrektor generalny Sparta Loyalty.
Warsztaty w Amsterdamie będą prowadzone w formie interaktywnych wykładów, dyskusji oraz studiów przypadków. Podczas zajęć omówione zostaną i najpopularniejsze, i mniej oczywiste narzędzia lojalnościowe. Prowadzący opowiedzą o sposobach oceny i mierzenia efektów podjętych działań i metod. Pokażą też nowości i możliwości najnowocześniejszych programów lojalnościowych, które wdrażane są przez firmy na całym świecie.
– Nasza obecność podczaas tego wydarzenia nie jest przypadkowa. Od dawna angażujemy się w budowanie świadomości roli nowoczesnej lojalności – mówi Tomasz Wawrzynów. – W branży loyalty pracujemy ponad 20 lat. Mamy więc nie tylko szeroką wiedzę, ale przede wszystkim doświadczenie we wdrażaniu najbardziej skutecznych programów lojalnościowych prawie w każdym segmencie rynku – poczynając od branży oil&gas, poprzez farmację czy FMCG, po Horeca.
Warsztaty Loyalty Academy CLMP Certification Workshop odbędą się po raz pierwszy w Europie. Ich głównym zadaniem jest usystematyzowanie zawodowej specjalizacji w marketingu, jaką jest lojalność. Oprócz Spartavity sponsorami tego wydarzenia są też firmy Antavo i Snipp. Organizatorem jest The Wise Marketer Group (WMG), wydawca jednego z najpopularniejszych portali na temat marketingu i lojalności na świecie, oraz The Loyalty Academy™, branżowy program certyfikacji zawodowej, oferujący osobom kończącym program nauczania tytuł Certified Loyalty Marketing Professional™ (CLMP).
Certyfikat CLMP zostanie przyznany wszystkim uczestnikom warsztatów, którzy aktywnie zaangażują się w zajęcia, wezmą udział w dyskusjach oraz wykażą się zrozumieniem zasad, praktyk, technologii i elementów finansowych związanych z prezentowanymi strategiami lojalnościowymi.
Wśród prelegentów warsztatów znajdą się Tom Peace – Customer Loyalty Expert, Deon Olivier, CLMP™ oraz Margaret Meraw, MBA, CLMP.
Więcej szczegółów na temat tego wydarzenia można znaleźć pod linkiem: https://loyaltyacademy.org/clmp-europe/

Polski biznes nie jest przygotowany na cyberzagrożenia

Cyberbezpieczeństwo dla firm – skuteczne rozwiązania iIT Distribution Polska

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

KE proponuje nowy Fundusz Konkurencyjności. Ma pobudzić inwestycje w strategiczne dla Europy technologie
W środę 16 lipca Komisja Europejska przedstawiła projekt budżetu na lata 2028–2034. Jedna z propozycji zakłada utworzenie Europejskiego Funduszu Konkurencyjności o wartości ponad 400 mld euro, który ma pobudzić inwestycje w technologie strategiczne dla jednolitego rynku. Wśród wspieranych obszarów znalazła się obronność i przestrzeń kosmiczna. Na ten cel ma trafić ponad 130 mld euro, pięciokrotnie więcej niż do tej pory.
Firma
Były prezes PGE: OZE potrzebuje wsparcia magazynów energii. To temat traktowany po macoszemu

Choć udział odnawialnych źródeł energii w miksie energetycznym Polski jest stosunkowo wysoki i rośnie, to ten przyrost jest chaotyczny i nierównomiernie rozłożony miedzy technologiami – wskazuje Forum Energii. Dodatkowo OZE potrzebują wsparcia magazynów energii, a zdaniem Wojciecha Dąbrowskiego, prezesa Fundacji SET, ten temat jest traktowany po macoszemu. Brak magazynów powoduje, że produkcja energii z OZE jest tymczasowo wyłączana, co oznacza marnowanie potencjału tych źródeł.
Infrastruktura
Wzrost wynagrodzeń ekip budowlanych najmocniej wpływa na koszty budowy domu. Zainteresowanie inwestorów mimo to nieznacznie wzrasta

Budowa metra kwadratowego domu w Polsce kosztuje od 5,55 do 6 tys. zł w zależności od województwa – wynika z najnowszych analiz firmy Sekocenbud. Najdrożej jest w Warszawie, gdzie cena za metr kwadratowy domu przekroczyła już 6,2 tys. zł. Na przyrosty kosztów budowy domu wpływają zarówno drożejące materiały budowlane, jak i wyższe wynagrodzenia pracowników. Inwestorzy nie rezygnują jednak z budowy domów jednorodzinnych, co ma związek m.in. z wciąż wysokimi cenami mieszkań czy też obniżką stóp procentowych.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.