System do wyszukiwania akt Navigator Akta

Jacek Krywult
PWSK
Toszecka 102
44-117 Gliwice
buro|pwsk.pl| |buro|pwsk.pl
+48 512 890 992
www.pwsk.pl
System do wyszukiwania akt na podstawie technologii RFID to rozwiązanie, które pozwala na szybkie i precyzyjne odnajdywanie dokumentów i akt w archiwach. Wysokiej jakości tagi RFID umieszczone na każdym akcie pozwalają na identyfikację każdego dokumentu z osobna, co z kolei pozwala na zautomatyzowanie procesu wyszukiwania.
System opiera się na oprogramowaniu, które pozwala na zarządzanie danymi w archiwum, w tym na szybkie wyszukiwanie dokumentów na podstawie różnych kryteriów, takich jak numer dokumentu, nazwa kategorii czy nazwisko osoby, która dokument sporządziła. Wszystkie informacje na temat dokumentów są przechowywane w bazie danych, co pozwala na ich łatwe przeszukiwanie i analizę.
Wykorzystanie technologii RFID w systemie do wyszukiwania akt pozwala na zwiększenie efektywności pracy oraz zminimalizowanie ryzyka błędów i pomyłek. Dzięki temu, że każdy dokument jest oznaczony indywidualnym tagiem, możliwe jest szybkie i precyzyjne wyszukiwanie, bez konieczności przeszukiwania całego archiwum.
System do wyszukiwania akt oparty na technologii RFID jest idealnym rozwiązaniem dla firm i instytucji, które dysponują dużym archiwum dokumentów i potrzebują szybkiego i precyzyjnego sposobu na ich odnajdywanie.

Polski biznes nie jest przygotowany na cyberzagrożenia

Cyberbezpieczeństwo dla firm – skuteczne rozwiązania iIT Distribution Polska

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Edukacja

60 proc. młodych Europejczyków jest optymistycznie nastawionych do przyszłości UE. Chcą mieć udział w kształtowaniu jej polityk
Tegoroczny Eurobarometr wskazuje, że sześciu na 10 młodych Europejczyków jest optymistycznie nastawionych do przyszłości UE i uważa, że ich kraje korzystają z obecności w Unii. Doceniają przede wszystkim swobodę podróżowania bez granic i paszportów. Jednocześnie deklarują chęć większego wpływu na kierunek, w którym rozwijana jest wspólnota, i wskazują na nowe wyzwania, przed którymi stoi ich pokolenie i którymi UE powinna się zająć.
Konsument
Branża pomp ciepła w Polsce odczuwa konsekwencje dezinformacji. Krążące mity zniechęcają do tej technologii

Przedstawiciele branży pomp ciepła biją na alarm: mity i dezinformacja krążące w przestrzeni publicznej, brak wystarczającego wsparcia informacyjnego rządu i nieprawidłowości w działalności nieuczciwych firm w poprzedniej edycji programu Czyste Powietrze – to główne przyczyny pogorszenia wizerunku tej technologii. Branża walczy z dezinformacją i stara się wzmacniać świadomość społeczną w zakresie ekologicznych i ekonomicznych korzyści z instalacji pomp ciepła. Jednocześnie podkreśla potrzebę kompleksowych działań ze wsparciem rządu.
Handel
W UE trwa dyskusja o większej kontroli przesyłek e-commerce o wartości poniżej 150 euro. Zwolnienie z cła jest nadużywane

Do Europy w ubiegłym roku trafiło ok. 4,5 mld przesyłek e-commerce o niskiej wartości, czyli poniżej progu 150 euro, który zwalnia z cła. To dwa razy więcej niż w 2023 roku. W 65 proc. przypadków wartość przesyłki jest zaniżana właśnie z uwagi na politykę celną, co zdaniem instytucji unijnych jest naruszeniem uczciwej konkurencji. W dodatku wiele z tych produktów nie spełnia norm bezpieczeństwa czy norm środowiskowych wymaganych w Europie. Dlatego trwa dyskusja nad tym, jak zwiększyć kontrolę nad wpływającymi z zagranicy paczkami.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.