Komunikaty PR

Tenda CP7 - obrotowo-uchylna kamera IP 4 MP

2022-09-21  |  01:00
Biuro prasowe
Kontakt

Barbara Trepka
2moro

Mazowiecka 125/1
30-023 Kraków
basia|2moro.pl| |basia|2moro.pl
503 119 029
2moro.pl
Do pobrania png ( 0.11 MB )

Kamera bezpieczeństwa obrotowo-uchylna CP7 to zaawansowana kamera do monitoringu domowego, która integruje 360-stopniowy obraz z rozdzielczością 4 MP. Jest również wyposażona w dwukierunkowy dźwięk w trybie pełnego dupleksu, inteligentne wykrywanie/śledzenie ruchu oraz funkcje alarmu dźwiękowego i świetlnego. Produkt jest najczęściej używany do monitorowania wnętrz, takich jak domy, sklepy, biura itp. Użytkownicy mogą uzyskać dostęp do wideo za pośrednictwem bezprzewodowego lub przewodowego połączenia z routerem.

 

Filmy z większą liczbą szczegółów

CP7 nagrywa filmy w rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli, redukuje szumy i rejestruje więcej szczegółów.

 

Obserwuj każdy zakątek w domu

Konstrukcja obrotowo-uchylna o dużej prędkości umożliwia elastyczne obracanie we wszystkich kierunkach. CP7 obejmuje 360° w poziomie i 155° w pionie (90° w górę, 65° w dół), co nie pozostawia żadnych martwych stref.

 

Automatyczne wykrywanie intruzów

Użyta w CP7 technologia pozwala SI rozpoznać kształt człowieka i automatycznie rozpocząć jego śledzenie, wysyłając jednocześnie alerty na twój telefon. Kamera również uruchamia alarmy świetlne i dźwiękowe, aby odstraszyć intruza.

 

Rozpocznij patrol pojedynczym kliknięciem

Użytkownik może zaplanować i łatwo uruchomić patrol wizyjny z poziomu aplikacji TDSEE.

 

Dwie możliwości przechowywania danych

Pliki wideo mogą zostać zapisane na wewnętrznej karcie Micro SD, bądź przesłane do chmury dla większego bezpieczeństwa.

 

Montaż na suficie, biurku bądź ścianie

Produkt wyposażony jest w odłączaną bazę - możesz ją przymocować do sufitu, ściany czy mebli, a następnie umieścić w niej kamerę przekręcając ją o około 40 stopni. Funkcja obracania ekranu w aplikacji jest niezbędna, jeżeli zamontujesz CP7 na suficie.

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: 2moro
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Nowe życie Ogrodu Moneta z projektorami Panasonic Biuro prasowe
2024-07-23 | 12:00

Nowe życie Ogrodu Moneta z projektorami Panasonic

Kiedy FKP Scorpio i Temple Live Entertainment wpadli na pomysł przekształcenia impresjonistycznych arcydzieł Claude'a Moneta w wyjątkową, interaktywną wystawę w Szwecji, wiedzieli, że
IT i technologie SOFTSWISS wzmacnia swoją pozycję na polskim rynku i świętuje 15-lecie
2024-07-23 | 10:00

SOFTSWISS wzmacnia swoją pozycję na polskim rynku i świętuje 15-lecie

SOFTSWISS, międzynarodowa firma IT z biurami rozwoju w Warszawie i Poznaniu, obchodzi 21 lipca 15-lecie swojej działalności. Na przestrzeni tych lat firma osiągnęła znaczące sukcesy i nadal
IT i technologie realme 12 w promocyjnej cenie na start sprzedaży
2024-07-23 | 06:00

realme 12 w promocyjnej cenie na start sprzedaży

Główny aparat realme 12 o rozdzielczości 50MP oraz matryca SONY LYT-600 z optyczną stabilizacją obrazu (OIS) zapewnia doskonałą jakość zdjęć, zwłaszcza w warunkach słabego

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Polska wciąż bez strategii transformacji energetyczno-klimatycznej. Zaktualizowanie dokumentów mogłoby przyspieszyć i uporządkować ten proces

Prace nad nowym Krajowym planem w dziedzinie energii i klimatu powinny, zgodnie z unijnymi zobowiązaniami, zakończyć się w czerwcu br., ale do tej pory nie trafił on do konsultacji społecznych. Trzydzieści organizacji branżowych i społecznych zaapelowało do Ministerstwa Klimatu i Środowiska o przyspieszenie prac nad dokumentem i jego rzetelne konsultacje. Jak podkreśliły, nie powinien on być rozpatrywany tylko jako obowiązek do wypełnienia, lecz również jako szansa na przyspieszenie i uporządkowanie procesu transformacji energetyczno-klimatycznej w kraju. Polska pozostaje jedynym państwem w UE, który nie przedstawił długoterminowej strategii określającej nasz wkład w osiągnięcie neutralności klimatycznej UE do 2050 roku.

Bankowość

Firmy mogą się już ubiegać o fundusze z nowej perspektywy. Opcji finansowania jest wiele, ale nie wszystkie przedsiębiorstwa o tym wiedzą

Dla polskich firm środki UE są jedną z najchętniej wykorzystywanych form finansowania inwestycji i projektów rozwojowych. W bieżącej perspektywie finansowej na lata 2021–2027 Polska pozostanie jednym z największych beneficjentów funduszy z polityki spójności – otrzyma łącznie ok. 170 mld euro, z których duża część trafi właśnie do krajowych przedsiębiorstw. Na to nakładają się również środki z KPO i programów ramowych zarządzanych przez Komisję Europejską. Możliwości finansowania jest wiele, ale nie wszystkie firmy wiedzą, gdzie i jak ich szukać. Tutaj eksperci widzą zadanie dla banków.

Ochrona środowiska

Biznes chętnie inwestuje w OZE. Fotowoltaika na własnym gruncie najchętniej wybieranym rozwiązaniem

Możliwości związanych z inwestowaniem w zieloną energię jest bardzo dużo, jednak to fotowoltaika na własnych gruntach jest najchętniej wybieranym przez biznes rozwiązaniem OZE. Specjaliści zwracają uwagę, że wydłużył się okres zwrotu z takiej inwestycji, mimo tego nadal jest atrakcyjny, szczególnie w modelu PV-as-a-service. Dlatego też firm inwestujących w produkcję energii ze słońca może wciąż przybywać.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.