Tenda U10 - hotspot WiFi gdziekolwiek jesteś
Projekt Zero2
Kunickiego 5/214
30-134 Kraków
dominika|projektzero2.pl| |dominika|projektzero2.pl
739033040
www.projektzero2.pl
Tenda U10 to dwuzakresowa karta sieciowa w standardzie AC650. Zapewnia odbiór sieci bezprzewodowej w dowolnym miejscu, gdzie dostępna jest sieć WiFi.
Zewnętrzna antena 6dBi
Zewnętrzna antena o wysokim zysku 6dBi pozwala znacznie poprawić siłę sygnału bezprzewodowego i odległość transmisji.
Dwa pasma AC650 w celu zapewnienia szybkiej sieci
U10 pracuje w dwuzakresowym standardzie 11AC i obsługuje MU-MIMO. Szybkość połączenia bezprzewodowego wynosi do 433 Mb/s (5 GHz) + 200 Mb/s (2,4 GHz).
Automatyczna instalacja - Plug and Play
U10 kończy instalację automatycznie po podłączeniu do komputera. Nie potrzebujesz instalować dodatkowych sterowników z sieci lub płyty CD.
Łatwo uzyskaj przenośny hotspot WiFi
U10 obsługuje tryb soft AP i może pełnić rolę hotspotu Wi-Fi po podłączeniu do komputera w sieci.
Kompatybilny z różnymi systemami operacyjnymi
Karta sieciowa Tenda U10 jest kompatybilna z Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7, Windows XP. Dzięki temu spełnia wymagania różnego rodzaju użytkowników laptopów lub komputerów PC.

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25

Polki najbardziej przedsiębiorczymi kobietami w Unii Europejskiej. Jak w biznesie może pomóc im AI?

Nowa motorola edge 60 fusion już w Polsce
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Infrastruktura

Blackout w Hiszpanii i Portugalii ujawnił braki europejskiego systemu elektroenergetycznego. Niezbędna modernizacja sieci i połączeń między krajami
Komisja Europejska musi wyciągnąć wnioski z problemów z dostawami energii w Hiszpanii i Portugalii. Zapowiada też podjęcie działań, aby uniknąć takich poważnych blackoutów w przyszłości. Eksperci apelują przede wszystkim o inwestycje w modernizację sieci, by była ona gotowa na większą liczbę źródeł odnawialnych, a także w rozbudowę połączeń między państwami członkowskimi, dzięki czemu łatwiej będzie reagować na kryzysy.
Problemy społeczne
37 proc. Ukraińców nie wie, jak zaszczepić dziecko w Polsce. Potrzebna większa edukacja w tym zakresie

Choć trzech na czterech uchodźców z Ukrainy darzy polski system ochrony zdrowia dużym zaufaniem, to 21 proc. z nich ma problem z zaufaniem do samych szczepień. To dlatego wiele ukraińskich mam podejmuje decyzję o nieszczepieniu dziecka. Dużym wyzwaniem jest więc zwiększanie ich świadomości na temat korzyści płynących ze szczepień dla zdrowia jednostek i całej populacji, a także wyjaśnianie wątpliwości związanych z ewentualnymi skutkami ubocznymi. Tę rolę edukacyjną musi wziąć na siebie polski personel systemu ochrony zdrowia.
Telekomunikacja
Dyrektywa unijna zmienia podejście do cyberbezpieczeństwa. W Polsce trwają prace nad jej wdrożeniem

Według zapewnień rządu w tym kwartale zakończą się rządowe prace nad nowelizacją ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, która wdroży do polskiego prawa zapisy dyrektywy NIS2. Będzie to mieć istotne znaczenie dla kształtowania polityk cyberbezpieczeństwa przez duże i średnie podmioty zaliczane do kategorii kluczowych i ważnych. Choć pojawiają się głosy krytyczne, sugerujące, że regulacje są zbyt daleko idące, to eksperci od cyberbezpieczeństwa są przekonani, że akurat w tym obszarze mogą one przynieść szereg korzyści, zwłaszcza we współczesnych warunkach geopolitycznych.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.