TEOS LIte dla małych i średnich firm - ruszył program try&buy!
Wielkie organizacje mają swoje zaawansowane systemy do zarządzania. Małe i średnie firmy rzadko korzystają z takich rozwiązań. Z wielu powodów. Bo zatrudniają niewiele osób, bo nad wszystkim panują, bo nie wiedzą w czym by to pomogło. Wszystko działa. Ale przecież zdarzają się kłopotliwe sytuacje, dezinformacja i problemy. W dobie powszechnej cyfryzacji może już czas pożegnać korkowe tablice i zeszyt do rezerwacji sal?
System TEOS Lite to nowość. Został zaprojektowany dla małych i średnich firm, które potrzebują sprawnego zarządzania informacją i przestrzenią. Jest łatwy w obsłudze. Można nim zarządzać z poziomu smartfona i nie jest dużym obciążeniem dla budżetu.
Warto mu się przyjrzeć bliżej, zwłaszcza że właśnie ruszył program Try&Buy. Można wypożyczyć monitor Sony Bravia B2B, albo tablet z licencją TEOS Lite – i sprawdzić jak to działa. Bezpłatnie.
Zakład kosmetyczny, który optymalizuje wykorzystanie powierzchni pozwalając swoim pracownicom elastycznie korzystać z pomieszczeń boryka się z zeszytem przy zapisach na kolejne wizyty. Nie wszystkie pracownice pamiętają też o informowaniu klientek o nowościach i promocjach. TEOS Lite dla takiej firmy okazuje się rozwiązaniem wymarzonym. Rezerwacja pomieszczeń przy planowaniu wizyt odbywa się sprawnie i wygodnie. Nie ma wątpliwości, która sala jest dostępna i kto w niej pracuje. Łatwo też anulować rezerwacje i sprawdzić - czy wizyta może się przedłużyć.
Monitory Sony Bravia B2B w częściach wspólnych wyświetlają zawsze atrakcyjne i aktualne komunikaty, do których tworzenia nie trzeba angażować grafika. Wszystko można zrobić z poziomu smartfona. To bardzo usprawnia pracę i podnosi efektywność.
Przedszkole, które na rzecz TEOS Lite zrezygnowało z korkowych tablic – każdego dnia dostarcza rodzicom wszystkich niezbędnych informacji. Monitor umieszczony przed każdą salą znakomicie zastępuje stały kontakt z wychowawcą. Można poznać menu, dowiedzieć się jaka była frekwencja poprzedniego dnia i jaki jest plan zajęć.
W ten sposób dostarczane są też informacje o planach na najbliższe tygodnie czy lista niezbędnych rzeczy, które dzieci mają przynieść, Wszystko jest kolorowe i opatrzone dużą ilością zdjęć i innych materiałów graficznych. Aktualizacja wymaga kilku minut, a gotowe szablony pomagają w tworzeniu atrakcyjnych treści. Poprawia to komunikacje i oszczędza czas, a rodzice nie przeszkadzają w zajęciach.
Klub fitness wykorzystuje swoją witrynę i za pośrednictwem monitora Sony Bravia B2B prezentuje przykładowe plany treningowe, ogłasza promocje i zachęca do zapoznania się z ofertą. Monitory umieszczone na ścianach przed urządzeniami umilają czas ćwiczącym, a trenerzy dzięki TEOS Lite mogą rezerwować sale na indywidualne zajęcia. Wszystko odbywa się bez konieczności angażowania recepcji i dopytywania konkretnego pracownika.
Po co małej firmie Digital Signage?
Nie ulega wątpliwości, że cyfrowe treści bardziej angażują odbiorców niż papierowe plakaty. Ich walorem jest też nieograniczona możliwość szybkiej zmiany kontentu i koszt, który jest znacznie niższy od druku. Daje to możliwość nie tylko dotarcia z informacją o własnej ofercie, ale także zaprezentowania propozycji partnerów. Dzięki Digital Signage można łatwo i szybko dotrzeć do wybranej grupy docelowej z precyzyjnie dostosowanym komunikatem np. do rodziców dzieci w określonym wieku, do kobiet korzystających z określonych usług czy mężczyzn dbających o formę.
TEOS Lite – jak to działa?
TEOS Lite – jest prostym w obsłudze rozwiązaniem chmurowym plug&play. Do dyspozycji są dwie funkcjonalności – rezerwacja sal oraz Digital Signage.
Przygotowano gotowe szablony, które wystarczy wypełnić treścią. Pliki można wgrywać z pamięci urządzenia lub z folderów z Dropbox i Google Drive. Jest to rozwiązanie kompatybilne z MS Office 365 i z MS Exchange. Jest zgodne z systemem Android i iOS
TEOS Lite zaprojektowano dla firm, które nie potrzebują więcej niż 15 punktów – czyli monitorów i/lub tabletów zintegrowanych w ramach systemu.
Narzędziem instalacyjnym jest tu smartfon, choć oczywiście można skorzystać z komputera. Do działania systemu konieczne jest posiadanie urządzeń końcowych – czyli monitorów Sony Bravia i/lub tabletów z systemem Android. Musi być na nich zainstalowania aplikacja dzięki której można zintegrować je w ramach rozwiązania. Wystarczy za pośrednictwem smartfona zalogować się do panelu klienta i odczytując QR Kody – automatycznie dodać urządzenia do systemu, a one automatycznie pobiorą sobie konfiguracje.
TEOS Lite TRY&BUY
Wypożyczenie tabletu lub monitora B2B Bravia z licencją TEOS Lite jest bezpłatne. Wystarczy wysłać e-mail do organizatora z podaniem preferowanego terminu wypożyczenia na okres dwóch tygodni. Organizator termin potwierdzi, albo poda najbliższy, dostępny i przekaże druk Oświadczenia do wypełnienia. Dopiero dostarczenie podpisanego Oświadczenia uruchamia procedurę. Koszty dostarczenia zestawu i jego zwrotu obciążają organizatora.
W przypadku zakupu można wybrać jeden z planów płatności za licencje – raz w miesiącu, raz w roku, raz na 3 lub 5 lat. Wysokość opłaty zależy od liczby wykorzystywanych urządzeń końcowych czyli liczby licencji TEOS Lite.
Zasady programu i kontakt do organizatora w linku poniżej.

Polski biznes nie jest przygotowany na cyberzagrożenia

Cyberbezpieczeństwo dla firm – skuteczne rozwiązania iIT Distribution Polska

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Kraje dotknięte powodzią z 2024 roku z dodatkowym wsparciem finansowym. Europosłowie wzywają do budowy w UE lepszego systemu reagowania na kryzysy
W lipcu Parlament Europejski przyjął wniosek o uruchomienie 280,7 mln euro z Funduszu Solidarności UE na wsparcie sześciu krajów dotkniętych niszczycielskimi powodziami w 2024 roku. Polska otrzyma z tego 76 mln euro, a środki mają zostać przeznaczone na naprawę infrastruktury czy miejsc dziedzictwa kulturowego. Nastroje polskich europosłów związane z funduszem są podzielone m.in. w kwestii tempa unijnej interwencji oraz związanej z nią biurokracji. Ich zdaniem w UE potrzebny jest lepszy system reagowania na sytuacje kryzysowe.
Handel
Nestlé w Polsce podsumowuje wpływ na krajową gospodarkę. Firma wygenerowała 0,6 proc. polskiego PKB [DEPESZA]

Działalność Nestlé w Polsce wsparła utrzymanie 45,2 tys. miejsc pracy i wygenerowała 20,1 mld zł wartości dodanej dla krajowej gospodarki. Firma przyczyniła się do zasilenia budżetu państwa kwotą 1,7 mld zł – wynika z „Raportu Wpływu Nestlé” w Polsce przygotowanego przez PwC na podstawie danych za 2023 rok.
Polityka
M. Kobosko: Surowce dziś rządzą światem i zdecydują o tym, kto wygra w XXI wieku. Zasoby Grenlandii w centrum zainteresowania

Duńska prezydencja w Radzie Unii Europejskiej rozpoczęła się 1 lipca pod hasłem „Silna Europa w zmieniającym się świecie”. Według zapowiedzi ma się ona skupiać m.in. na bezpieczeństwie militarnym i zielonej transformacji. Dla obu tych aspektów istotna jest kwestia niezależności w dostępie do surowców krytycznych. W tym kontekście coraz więcej mówi się o Grenlandii, autonomicznym terytorium zależnym Danii, bogatym w surowce naturalne i pierwiastki ziem rzadkich. Z tego właśnie powodu wyspa znalazła się w polu zainteresowania Donalda Trumpa.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.