TEOS LIte dla małych i średnich firm - ruszył program try&buy!
Wielkie organizacje mają swoje zaawansowane systemy do zarządzania. Małe i średnie firmy rzadko korzystają z takich rozwiązań. Z wielu powodów. Bo zatrudniają niewiele osób, bo nad wszystkim panują, bo nie wiedzą w czym by to pomogło. Wszystko działa. Ale przecież zdarzają się kłopotliwe sytuacje, dezinformacja i problemy. W dobie powszechnej cyfryzacji może już czas pożegnać korkowe tablice i zeszyt do rezerwacji sal?
System TEOS Lite to nowość. Został zaprojektowany dla małych i średnich firm, które potrzebują sprawnego zarządzania informacją i przestrzenią. Jest łatwy w obsłudze. Można nim zarządzać z poziomu smartfona i nie jest dużym obciążeniem dla budżetu.
Warto mu się przyjrzeć bliżej, zwłaszcza że właśnie ruszył program Try&Buy. Można wypożyczyć monitor Sony Bravia B2B, albo tablet z licencją TEOS Lite – i sprawdzić jak to działa. Bezpłatnie.
Zakład kosmetyczny, który optymalizuje wykorzystanie powierzchni pozwalając swoim pracownicom elastycznie korzystać z pomieszczeń boryka się z zeszytem przy zapisach na kolejne wizyty. Nie wszystkie pracownice pamiętają też o informowaniu klientek o nowościach i promocjach. TEOS Lite dla takiej firmy okazuje się rozwiązaniem wymarzonym. Rezerwacja pomieszczeń przy planowaniu wizyt odbywa się sprawnie i wygodnie. Nie ma wątpliwości, która sala jest dostępna i kto w niej pracuje. Łatwo też anulować rezerwacje i sprawdzić - czy wizyta może się przedłużyć.
Monitory Sony Bravia B2B w częściach wspólnych wyświetlają zawsze atrakcyjne i aktualne komunikaty, do których tworzenia nie trzeba angażować grafika. Wszystko można zrobić z poziomu smartfona. To bardzo usprawnia pracę i podnosi efektywność.
Przedszkole, które na rzecz TEOS Lite zrezygnowało z korkowych tablic – każdego dnia dostarcza rodzicom wszystkich niezbędnych informacji. Monitor umieszczony przed każdą salą znakomicie zastępuje stały kontakt z wychowawcą. Można poznać menu, dowiedzieć się jaka była frekwencja poprzedniego dnia i jaki jest plan zajęć.
W ten sposób dostarczane są też informacje o planach na najbliższe tygodnie czy lista niezbędnych rzeczy, które dzieci mają przynieść, Wszystko jest kolorowe i opatrzone dużą ilością zdjęć i innych materiałów graficznych. Aktualizacja wymaga kilku minut, a gotowe szablony pomagają w tworzeniu atrakcyjnych treści. Poprawia to komunikacje i oszczędza czas, a rodzice nie przeszkadzają w zajęciach.
Klub fitness wykorzystuje swoją witrynę i za pośrednictwem monitora Sony Bravia B2B prezentuje przykładowe plany treningowe, ogłasza promocje i zachęca do zapoznania się z ofertą. Monitory umieszczone na ścianach przed urządzeniami umilają czas ćwiczącym, a trenerzy dzięki TEOS Lite mogą rezerwować sale na indywidualne zajęcia. Wszystko odbywa się bez konieczności angażowania recepcji i dopytywania konkretnego pracownika.
Po co małej firmie Digital Signage?
Nie ulega wątpliwości, że cyfrowe treści bardziej angażują odbiorców niż papierowe plakaty. Ich walorem jest też nieograniczona możliwość szybkiej zmiany kontentu i koszt, który jest znacznie niższy od druku. Daje to możliwość nie tylko dotarcia z informacją o własnej ofercie, ale także zaprezentowania propozycji partnerów. Dzięki Digital Signage można łatwo i szybko dotrzeć do wybranej grupy docelowej z precyzyjnie dostosowanym komunikatem np. do rodziców dzieci w określonym wieku, do kobiet korzystających z określonych usług czy mężczyzn dbających o formę.
TEOS Lite – jak to działa?
TEOS Lite – jest prostym w obsłudze rozwiązaniem chmurowym plug&play. Do dyspozycji są dwie funkcjonalności – rezerwacja sal oraz Digital Signage.
Przygotowano gotowe szablony, które wystarczy wypełnić treścią. Pliki można wgrywać z pamięci urządzenia lub z folderów z Dropbox i Google Drive. Jest to rozwiązanie kompatybilne z MS Office 365 i z MS Exchange. Jest zgodne z systemem Android i iOS
TEOS Lite zaprojektowano dla firm, które nie potrzebują więcej niż 15 punktów – czyli monitorów i/lub tabletów zintegrowanych w ramach systemu.
Narzędziem instalacyjnym jest tu smartfon, choć oczywiście można skorzystać z komputera. Do działania systemu konieczne jest posiadanie urządzeń końcowych – czyli monitorów Sony Bravia i/lub tabletów z systemem Android. Musi być na nich zainstalowania aplikacja dzięki której można zintegrować je w ramach rozwiązania. Wystarczy za pośrednictwem smartfona zalogować się do panelu klienta i odczytując QR Kody – automatycznie dodać urządzenia do systemu, a one automatycznie pobiorą sobie konfiguracje.
TEOS Lite TRY&BUY
Wypożyczenie tabletu lub monitora B2B Bravia z licencją TEOS Lite jest bezpłatne. Wystarczy wysłać e-mail do organizatora z podaniem preferowanego terminu wypożyczenia na okres dwóch tygodni. Organizator termin potwierdzi, albo poda najbliższy, dostępny i przekaże druk Oświadczenia do wypełnienia. Dopiero dostarczenie podpisanego Oświadczenia uruchamia procedurę. Koszty dostarczenia zestawu i jego zwrotu obciążają organizatora.
W przypadku zakupu można wybrać jeden z planów płatności za licencje – raz w miesiącu, raz w roku, raz na 3 lub 5 lat. Wysokość opłaty zależy od liczby wykorzystywanych urządzeń końcowych czyli liczby licencji TEOS Lite.
Zasady programu i kontakt do organizatora w linku poniżej.
Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne?
Newline VEGA Pro – już w Polsce!
Zalman T4 Plus — nowa obudowa z podświetleniem Spectrum RGB
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Handel
UE uszczelnia ochronę konsumentów. Producenci i sprzedawcy będą ponosić większą odpowiedzialność za wadliwe i niebezpieczne produkty
W grudniu weszła w życie unijna dyrektywa, która wprowadza nowe przepisy dotyczące odpowiedzialności za wadliwe produkty. Zastąpi ona regulacje sprzed niemal czterech dekad i ma na celu dostosowanie norm prawnych do współczesnych realiów w handlu, czyli m.in. zakupów transgranicznych i online. Wśród najważniejszych zmian znalazły się nowe zasady dotyczące odpowiedzialności producentów i dystrybutorów, a także obowiązki dla sprzedawców internetowych. Państwa mają czas do 9 grudnia 2026 roku na wdrożenie dyrektywy do swoich porządków prawnych.
Problemy społeczne
Rośnie liczba cyberataków na infrastrukturę krytyczną. Skuteczna ochrona zależy nie tylko od nowych technologii, ale też odporności społecznej
W ciągu ostatnich dwóch lat doszło na świecie do ponad 800 cyberataków o wymiarze politycznym na infrastrukturę krytyczną – wylicza Europejskie Repozytorium Cyberincydentów. Ochrona tego typu infrastruktury staje się więc priorytetem. Rozwiązania, które będą to wspierać, muszą uwzględniać nowe technologie i wiedzę ekspercką, lecz również budowanie społeczeństwa odpornego na cyberzagrożenia.
Zagranica
Kolejne cztery lata kluczowe dla transatlantyckich relacji. Polityka administracji Donalda Trumpa może przynieść napięcia
USA i UE są dla siebie nawzajem kluczowymi partnerami handlowymi i inwestycyjnymi, ale obserwatorzy wskazują, że prezydentura Donalda Trumpa może być dla nich okresem próby. Zapowiadane przez prezydenta elekta wprowadzenie ceł na towary importowane z Europy oraz polityka nastawiona na ochronę amerykańskiego przemysłu mogą ograniczyć zakres tej współpracy i zwiększyć napięcia w relacjach transatlantyckich. Jednak wobec eskalacji napięć i globalnych wyzwań USA i UE są skazane są na dalszą, ścisłą współpracę i koordynację swoich polityk.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.