Komunikaty PR

Wiosenne porządki z drukarką etykiet

2020-05-12  |  01:00
Biuro prasowe
Do pobrania docx ( 0.02 MB )

Porządek to istotny element naszego życia, który sprawia, że otoczenie jest przyjemniejsze, a my – mniej nerwowi. Chyba każdy marzy o tym, żeby mieć wokół siebie idealny ład. Bałagan wokół nas generuje poczucie chaosu i nerwowość. Jak wskazuje Harvard Business Review Polska, przeciętny pracownik biurowy traci aż do dwóch godzin tygodniowo na szukaniu dokumentów elektronicznych[1] podczas pracy. Dodajmy do tego jeszcze poranne poszukiwanie kluczy do samochodu lub innych drobiazgów. To wszystko negatywnie odbija się na naszym samopoczuciu, powodując niepotrzebne napięcie. Jak temu zapobiec?

Poniżej przedstawiamy kilka praktycznych porad, dzięki którym możliwe jest zapanowanie nad bałaganem.

Opanuj chaos w swoim domowym biurze

Wszyscy znają widok biurka „uginającego się” pod natłokiem dokumentów, akcesoriów biurowych, sprzętu elektronicznego i sterty innych zbędnych przedmiotów. Trzeba przyznać, że nie wszystko jest nam potrzebne. Przynajmniej połowa wyląduje w koszu, a pozostałe dokumenty należy umieścić w odpowiednich segregatorach. Żeby jednak łatwo w nich znaleźć konkretne dokumenty, przyda się skuteczny system oznaczania. Drukarka etykiet P-touch pomoże nam odpowiednio podpisać każdy z nich. Ogromnym atutem tego urządzenia jest fakt, iż to od nas zależy jakiej czcionki i taśmy użyjemy. Sami zadecydujemy o designie z pozycji naszego smartfonu, z którym połączymy urządzenie. Dzięki tym zabiegom sprawimy, że na naszym biurku w końcu zapanuje ład.

Podpisz pojemniki w kuchni

W ferworze porządków należy pamiętać również o kuchni, w której niektórzy spędzają bardzo dużo czasu. Niewątpliwie trudno jest nam się odnaleźć wśród stosów produktów na półkach, szczególnie gdy nie są one odpowiednio ułożone i podpisane. W efekcie zalegające sterty żywności nie są spożyte w terminie, a mole spożywcze zyskują dodatkową ucztę. Jak się ich pozbyć? Przede wszystkim używajmy szczelnych opakowań i pamiętajmy, że każda żywność ma swój termin do spożycia. Dzięki wykorzystaniu potencjału drukarki etykiet możemy z łatwością naklejać nazwy artykułów spożywczych na pojemnikach wraz z datą przydatności do spożycia. Wykorzystując opakowania wielokrotnego użytku, oszczędzamy tym samym środowisko i choć w małym stopniu przyczyniamy się do poprawy jego stanu.

Ułatw dziecku sprzątanie jego pokoju

Kolejnym potencjalnym miejscem zastosowania drukarki etykiet P-touch jest pokój dziecięcy. To miejsce, w którym o porządek bardzo trudno. Jeśli przyzwyczaimy nasze dzieci do dbania o porządek, z czasem będzie im łatwiej przenieść to na własne życie. Dla najmłodszych najlepszym rozwiązaniem będzie przygotowanie pudełek na zabawki z etykietami obrazkowymi. Dzięki temu rozwiązaniu dzieci będą mogły same odkładać zabawki na swoje miejsce, zachowując przy tym porządek w pokoju.

Rodzice dzieci, które uczęszczają do przedszkoli bądź pierwszych klas szkoły podstawowej z pewnością są zaznajomieni z przypadkami zagubionych rzeczy ich pociech. Wśród nich znajdziemy zarówno zabawki, przyrządy szkolne, jak i ubrania. Rozwiązaniem tej sytuacji jest wydrukowanie etykiet imiennych na taśmach z funkcją naprasowania. Sam proces przygotowania naklejek nie zajmie nam dużo czasu, a efekt może pomóc zaoszczędzić sporo pieniędzy.

„Drukarka etykiet P-touch Cube to innowacyjny sposób na wprowadzenie ładu w naszym otoczeniu. Dzięki niej zadbamy o to, aby przestrzeń wokół nas była przejrzysta i estetyczna. To minimalistyczne urządzenie przyda się każdemu, niewielkie rozmiary, poręczny kształt oraz wytrzymała bateria sprawiają, że drukarkę P-touch możemy wykorzystać zarówno w firmie, jak i domowej spiżarni, garażu, garderobie czy pokoju dziecka” – komentuje Viktor Arsenovych, Bussines Developement Manager ES & Solution Products, Brother .

Opanuj bałagan w schowku gospodarczym

W każdym domu lub mieszkaniu znajduje się pomieszczenie, które jest skarbnicą zapomnianych przedmiotów lub też tych wykorzystywanych sezonowo. W jednym będzie to garaż, w innym piwnica - tam odkładamy rzeczy, z którymi ciężko nam się rozstać ze względu na sentyment lub też te, na które najzwyczajniej brak nam pomysłu. Oznaczenie etykietami półek oraz kartonów i pojemników zdecydowanie ułatwi organizację tej przestrzeni.

„Drukarka etykiet P-touch to rozwiązanie na chaos. Jej zastosowanie możemy znaleźć wszędzie tam, gdzie zajdzie taka potrzeba. Jest na tyle lekka i poręczna, że jeśli chcemy, możemy mieć ją przy sobie. Bez problemu zmieści się do plecaka lub torebki” – komentuje Viktor Arsenovych, Bussines Developement Manager ES & Solution Products, Brother. „Dzięki temu nowoczesnemu urządzeniu możemy mieć porządek przez cały rok, a nie tylko na wiosnę. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby projekty swoich etykiet zapisywać i powracać do nich, gdy będzie taka potrzeba. Model P-Touch Cube PT-P710BT to rozwiązanie również dla tych, którzy cenią sobie szybkość i prostotę obsługi urządzenia. Dzięki możliwości drukowania etykiet za pomocą aplikacji na telefon, możemy skorzystać z niej w dowolnym momencie. Drukarka etykiet to idealny sposób na zapanowanie nad chaosem w naszym domu, czy też miejscu pracy” – dodaje ekspert firmy Brother.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne? Biuro prasowe
2025-01-02 | 09:50

Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne?

Jak zminimalizować ryzyko niepowodzenia przy tworzeniu strony internetowej? Odpowiedzią na to pytanie może być prototyping – przygotowanie wstępnej wersji pozwoli zidentyfikować
IT i technologie Newline VEGA Pro – już w Polsce!
2024-12-31 | 15:00

Newline VEGA Pro – już w Polsce!

VEGA Pro to wysokoefektywny monitor interaktywny przygotowany na każde korporacyjne wyzwanie – luksusowy i elegancki. Urządzenie jest już dostępne w warszawskim showroomie Newline
IT i technologie Zalman T4 Plus — nowa obudowa z podświetleniem Spectrum RGB
2024-12-31 | 12:20

Zalman T4 Plus — nowa obudowa z podświetleniem Spectrum RGB

Do oferty firmy Zalman trafiła właśnie nowa obudowa T4 Plus. To model dla oszczędnych konsumentów, którzy jednak cenią sobie porządne wykonanie oraz elegancki design. W

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Konsumenci w sieci narażeni na długą listę manipulacyjnych praktyk sprzedażowych. Zagraniczne platformy wymykają się unijnym regulacjom

Wraz z pojawieniem się na polskim i europejskim rynku platform sprzedażowych spoza UE rośnie też liczba przypadków stosowania tzw. dark patterns, czyli manipulacyjnych technik sprzedażowych. Nowe regulacje UE – w tym rozporządzenie w sprawie jednolitego rynku usług cyfrowych oraz akt o usługach cyfrowych – mają lepiej chronić przed nimi konsumentów, a podmiotom stosującym takie praktyki będą grozić wysokie kary finansowe. Problemem wciąż pozostaje jednak egzekwowanie tych przepisów od zagranicznych platform, które wymykają się europejskim regulacjom. – To jest w tej chwili bardzo duże wyzwanie dla całego rynku cyfrowego, że w praktyce regulacje nie dotyczą w takim samym stopniu wszystkich graczy – mówi Teresa Wierzbowska, prezeska Związku Pracodawców Prywatnych Mediów.

Fundusze unijne

Europejscy młodzi twórcy w centrum polskiej prezydencji w Radzie UE. Potrzebne nowe podejście do wsparcia ich karier

Wsparcie startu kariery młodych artystów i debata nad regulacjami dla sektora audiowizualnego, które będą odpowiadać zmieniającej się rzeczywistości technologicznej – to dwa priorytety polskiej prezydencji w Radzie UE z zakresu kultury. Najbliższe półrocze będzie także okazją do promocji polskich twórców w państwach członkowskich i kandydujących, a współpraca z artystami z innych krajów ma pokazać, że kultura może łączyć i być platformą dialogu międzynarodowego.

Ochrona środowiska

Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić

Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.