Komunikaty PR

Wiosenne porządki z drukarką etykiet

2020-05-12  |  01:00
Biuro prasowe
Do pobrania docx ( 0.02 MB )

Porządek to istotny element naszego życia, który sprawia, że otoczenie jest przyjemniejsze, a my – mniej nerwowi. Chyba każdy marzy o tym, żeby mieć wokół siebie idealny ład. Bałagan wokół nas generuje poczucie chaosu i nerwowość. Jak wskazuje Harvard Business Review Polska, przeciętny pracownik biurowy traci aż do dwóch godzin tygodniowo na szukaniu dokumentów elektronicznych[1] podczas pracy. Dodajmy do tego jeszcze poranne poszukiwanie kluczy do samochodu lub innych drobiazgów. To wszystko negatywnie odbija się na naszym samopoczuciu, powodując niepotrzebne napięcie. Jak temu zapobiec?

Poniżej przedstawiamy kilka praktycznych porad, dzięki którym możliwe jest zapanowanie nad bałaganem.

Opanuj chaos w swoim domowym biurze

Wszyscy znają widok biurka „uginającego się” pod natłokiem dokumentów, akcesoriów biurowych, sprzętu elektronicznego i sterty innych zbędnych przedmiotów. Trzeba przyznać, że nie wszystko jest nam potrzebne. Przynajmniej połowa wyląduje w koszu, a pozostałe dokumenty należy umieścić w odpowiednich segregatorach. Żeby jednak łatwo w nich znaleźć konkretne dokumenty, przyda się skuteczny system oznaczania. Drukarka etykiet P-touch pomoże nam odpowiednio podpisać każdy z nich. Ogromnym atutem tego urządzenia jest fakt, iż to od nas zależy jakiej czcionki i taśmy użyjemy. Sami zadecydujemy o designie z pozycji naszego smartfonu, z którym połączymy urządzenie. Dzięki tym zabiegom sprawimy, że na naszym biurku w końcu zapanuje ład.

Podpisz pojemniki w kuchni

W ferworze porządków należy pamiętać również o kuchni, w której niektórzy spędzają bardzo dużo czasu. Niewątpliwie trudno jest nam się odnaleźć wśród stosów produktów na półkach, szczególnie gdy nie są one odpowiednio ułożone i podpisane. W efekcie zalegające sterty żywności nie są spożyte w terminie, a mole spożywcze zyskują dodatkową ucztę. Jak się ich pozbyć? Przede wszystkim używajmy szczelnych opakowań i pamiętajmy, że każda żywność ma swój termin do spożycia. Dzięki wykorzystaniu potencjału drukarki etykiet możemy z łatwością naklejać nazwy artykułów spożywczych na pojemnikach wraz z datą przydatności do spożycia. Wykorzystując opakowania wielokrotnego użytku, oszczędzamy tym samym środowisko i choć w małym stopniu przyczyniamy się do poprawy jego stanu.

Ułatw dziecku sprzątanie jego pokoju

Kolejnym potencjalnym miejscem zastosowania drukarki etykiet P-touch jest pokój dziecięcy. To miejsce, w którym o porządek bardzo trudno. Jeśli przyzwyczaimy nasze dzieci do dbania o porządek, z czasem będzie im łatwiej przenieść to na własne życie. Dla najmłodszych najlepszym rozwiązaniem będzie przygotowanie pudełek na zabawki z etykietami obrazkowymi. Dzięki temu rozwiązaniu dzieci będą mogły same odkładać zabawki na swoje miejsce, zachowując przy tym porządek w pokoju.

Rodzice dzieci, które uczęszczają do przedszkoli bądź pierwszych klas szkoły podstawowej z pewnością są zaznajomieni z przypadkami zagubionych rzeczy ich pociech. Wśród nich znajdziemy zarówno zabawki, przyrządy szkolne, jak i ubrania. Rozwiązaniem tej sytuacji jest wydrukowanie etykiet imiennych na taśmach z funkcją naprasowania. Sam proces przygotowania naklejek nie zajmie nam dużo czasu, a efekt może pomóc zaoszczędzić sporo pieniędzy.

„Drukarka etykiet P-touch Cube to innowacyjny sposób na wprowadzenie ładu w naszym otoczeniu. Dzięki niej zadbamy o to, aby przestrzeń wokół nas była przejrzysta i estetyczna. To minimalistyczne urządzenie przyda się każdemu, niewielkie rozmiary, poręczny kształt oraz wytrzymała bateria sprawiają, że drukarkę P-touch możemy wykorzystać zarówno w firmie, jak i domowej spiżarni, garażu, garderobie czy pokoju dziecka” – komentuje Viktor Arsenovych, Bussines Developement Manager ES & Solution Products, Brother .

Opanuj bałagan w schowku gospodarczym

W każdym domu lub mieszkaniu znajduje się pomieszczenie, które jest skarbnicą zapomnianych przedmiotów lub też tych wykorzystywanych sezonowo. W jednym będzie to garaż, w innym piwnica - tam odkładamy rzeczy, z którymi ciężko nam się rozstać ze względu na sentyment lub też te, na które najzwyczajniej brak nam pomysłu. Oznaczenie etykietami półek oraz kartonów i pojemników zdecydowanie ułatwi organizację tej przestrzeni.

„Drukarka etykiet P-touch to rozwiązanie na chaos. Jej zastosowanie możemy znaleźć wszędzie tam, gdzie zajdzie taka potrzeba. Jest na tyle lekka i poręczna, że jeśli chcemy, możemy mieć ją przy sobie. Bez problemu zmieści się do plecaka lub torebki” – komentuje Viktor Arsenovych, Bussines Developement Manager ES & Solution Products, Brother. „Dzięki temu nowoczesnemu urządzeniu możemy mieć porządek przez cały rok, a nie tylko na wiosnę. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby projekty swoich etykiet zapisywać i powracać do nich, gdy będzie taka potrzeba. Model P-Touch Cube PT-P710BT to rozwiązanie również dla tych, którzy cenią sobie szybkość i prostotę obsługi urządzenia. Dzięki możliwości drukowania etykiet za pomocą aplikacji na telefon, możemy skorzystać z niej w dowolnym momencie. Drukarka etykiet to idealny sposób na zapanowanie nad chaosem w naszym domu, czy też miejscu pracy” – dodaje ekspert firmy Brother.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Generatywna sztuczna inteligencja m.in. w opinii Polaków to zrządzenie losu Biuro prasowe
2024-07-17 | 08:00

Generatywna sztuczna inteligencja m.in. w opinii Polaków to zrządzenie losu

Podczas gdy eksperci przewidują znaczące pozytywne skutki gospodarcze rozwoju sztucznej inteligencji generatywnej, nastroje społeczne nie są tak optymistyczne. Allianz Trade przedstawia wyniki
IT i technologie Lena Lighting partnerem oprogramowania DIALux
2024-07-17 | 01:00

Lena Lighting partnerem oprogramowania DIALux

DIALux jest nowoczesnym narzędziem, pozwalającym na projektowanie oświetlenia. To najchętniej wybierane oprogramowanie, umożliwiające zarówno rozlokowanie pojedynczych opraw, jak i
IT i technologie Długoterminowa umowa TomTom i Microsoft
2024-07-16 | 07:50

Długoterminowa umowa TomTom i Microsoft

TomTom (TOM2), specjalista w dziedzinie technologii geolokalizacji, ogłosił, że umacnia i rozszerza swoją współpracę z firmą Microsoft. Mapy i dane o ruchu drogowym TomTom będą

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Branża tytoniowa alarmuje o drastycznych podwyżkach akcyzy. Są kilkukrotnie wyższe od zaplanowanych do 2027 roku

Ministerstwo Finansów chce wprowadzić drastyczne podwyżki akcyzy na wyroby tytoniowe. Ich skala ma być kilkukrotnie większa, niż zakładała obowiązująca od 2022 roku mapa akcyzowa, czyli porozumienie wypracowane po długich konsultacjach z rynkiem. Już w przyszłym roku akcyza na wyroby tytoniowe, zamiast o pierwotnie zakładane 10 proc. na wszystkie kategorie wyrobów, ma wzrosnąć: o 25 proc. na papierosy, o 38 proc. na tytoń do palenia oraz o 50 proc. na wkłady do podgrzewaczy tytoniu. Nowością jest objęcie podwyżkami również płynów do e-papierosów, na które w 2025 roku akcyza wzrośnie o 75 proc.

Bankowość

Większość małych i średnich firm przez całą swoją działalność nie zmienia banku. Wysoko oceniają dostępność do usług bankowych

Mikro-, małe i średnie firmy są surowymi recenzentami usług bankowych, ale mimo to ich ocena pozostaje dość wysoka – mówi Wojciech Terlikowski z CBM Indicator. Kredyt bankowy jest drugim – po środkach własnych – najpopularniejszym źródłem finansowania działalności MŚP, ale firmy chętnie korzystają również z kredytów inwestycyjnych czy kart kredytowych. Są zainteresowane także dodatkowymi usługami ze strony banków, np. doradztwem przy pozyskiwaniu środków UE. Ekspert wskazuje, że to przekłada się na lojalność klientów – przedsiębiorcy przywiązują się do banków i rzadko je zmieniają.

Przemysł

W Polsce rośnie tempo robotyzacji. Pod względem zaangażowania robotów w przemyśle przegrywa wyścig z innymi krajami regionu

Z niemal 18 tys. robotów zainstalowanych w sektorze przetwórstwa przemysłowego Polska znajduje się na szóstym miejscu w UE. Jednak na 10 tys. pracowników zatrudnionych w tej branży przypada 54,6 robota, znacznie mniej niż nie tylko na Zachodzie, ale i w krajach Grupy Wyszehradzkiej. Jednocześnie 76 proc. przedsiębiorców badanych przez Polski Instytut Ekonomiczny zgadza się, że robotyzacja i automatyzacja będzie coraz bardziej stanowiła o przewadze konkurencyjnej firm na rynku.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.