Komunikaty PR

Zalman i3 NEO - niedroga obudowa z podświetleniem RGB dostępna w sprzedaży

2022-09-21  |  09:30
Biuro prasowe

Zalman i3 NEO to przestronna obudowa oferująca wiele praktycznych i nowoczesnych rozwiązań. Model został zaprezentowany w 2021 roku, jednak dopiero teraz staje się w pełni dostępny dla konsumentów.

Zalman i3 NEO jest konstrukcją zaprojektowaną z myślą o efektywnej wentylacji, co widać już po przednim panelu typu mesh czy bocznych wlotach powietrza. Na pokładzie znalazły się cztery fabryczne wentylatory z podświetleniem LED RGB, do których można dołożyć kolejne cztery. Obudowa posiada duże, bezramkowe okno wykonane ze szkła hartowanego. Model cechuje się też specjalnym systemem aranżacji okablowania i filtry przeciwkurzowe (w tym magnetyczny na górnej ściance), dzięki którym łatwo zadbać o porządek we wnętrzu. 

 

 

W środku zmieszczą się płyty główne o maksymalnym formacie ATX, tradycyjne coolery procesora o wysokości do 160 mm i karty graficzne o długości do 355 mm. Jest też przestrzeń na pięć dysków, w tym dwa 3,5” montowane beznarzędziowo. Obudowa oferuje także siedem slotów na karty PCIe, opcję pionowego montażu GPU oraz trzy sloty na chłodnice cieczy. 

 

 

Zalman i3 NEO wyróżnia się też panelem I/O, który obejmuje trzy porty USB (w tym dwa w wersji 3.0) oraz osobne złącza audio dla mikrofonu i słuchawek. Do zestawu producent dorzuca splitter, który pozwala na podłączenie trzech wentylatorów do pojedynczego gniazda na płycie głównej.

 

 

Obudowa Zalman i3 NEO jest już w ofercie wielu polskich sklepów i kosztuje ok. 300 zł. 

 

Dane techniczne:
 

  • model: i3 NEO
  • format: ATX midi tower
  • materiał: plastik, szkło, metal
  • waga: 5,6 kg
  • wymiary: 422 x 219 x 484 mm
  • obsługiwane formaty płyt głównych: ATX, m-ATX, m-ITX
  • maks. wysokość chłodzenia CPU: 160 mm
  • maks. długość karty graficznej: 355 mm
  • maks. długość zasilacza: 210 mm
  • liczba slotów rozszerzeń PCI-E: 7
  • liczba zatok 2,5”: 3 + 2 typu combo (3,5” lub 2,5”)
  • miejsca na dodatkowe wentylatory:
    1. 3 x 120/140 mm na przednim panelu (fabrycznie zainstalowane 3 x 120 mm z podświetleniem RGB)
    2. 2 x 120/140 mm na górnym panelu
    3. 1 x 120 mm na tylnym panelu (fabrycznie zainstalowany, z podświetleniem RGB)
    4. 2 x 120 mm na dolnym panelu
  • możliwość instalacji chłodzenia wodnego: tak
    1. do 280 mm z przodu
    2. do 240 mm na górze
    3. do 120 mm z tyłu
  • wyprowadzone złącza:
    1. 2 x USB 3.0
    2. 1 x USB 2.0
    3. 1 x wyjście słuchawkowe
    4. 1 x wejście mikrofonowe
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25 Biuro prasowe
2025-05-13 | 14:45

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25

Emitel ponownie został Partnerem Technologicznym konferencji Impact’25 – jednego z najważniejszych wydarzeń poświęconych nowoczesnym technologiom, gospodarce
IT i technologie Polki najbardziej przedsiębiorczymi kobietami w Unii Europejskiej. Jak w biznesie może pomóc im AI?
2025-04-29 | 10:00

Polki najbardziej przedsiębiorczymi kobietami w Unii Europejskiej. Jak w biznesie może pomóc im AI?

Udział kobiet na stanowiskach kierowniczych w Polsce wynosi 43 % i jest to drugi najwyższy wynik w Europie (wyżej jest jedynie Łotwa – 46%).* Polki od lat udowadniają,
IT i technologie Nowa motorola edge 60 fusion już w Polsce
2025-04-02 | 10:40

Nowa motorola edge 60 fusion już w Polsce

W Polsce zadebiutowała motorola edge 60 fusion – pierwszy tegoroczny model z rodziny edge. Łączy cechy smartfona klasy premium z wysoką odpornością, potwierdzoną

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Infrastruktura

Problemy społeczne

37 proc. Ukraińców nie wie, jak zaszczepić dziecko w Polsce. Potrzebna większa edukacja w tym zakresie

Choć trzech na czterech uchodźców z Ukrainy darzy polski system ochrony zdrowia dużym zaufaniem, to 21 proc. z nich ma problem z zaufaniem do samych szczepień. To dlatego wiele ukraińskich mam podejmuje decyzję o nieszczepieniu dziecka. Dużym wyzwaniem jest więc zwiększanie ich świadomości na temat korzyści płynących ze szczepień dla zdrowia jednostek i całej populacji, a także wyjaśnianie wątpliwości związanych z ewentualnymi skutkami ubocznymi. Tę rolę edukacyjną musi wziąć na siebie polski personel systemu ochrony zdrowia.

Telekomunikacja

Dyrektywa unijna zmienia podejście do cyberbezpieczeństwa. W Polsce trwają prace nad jej wdrożeniem

Według zapewnień rządu w tym kwartale zakończą się rządowe prace nad nowelizacją ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, która wdroży do polskiego prawa zapisy dyrektywy NIS2. Będzie to mieć istotne znaczenie dla kształtowania polityk cyberbezpieczeństwa przez duże i średnie podmioty zaliczane do kategorii kluczowych i ważnych. Choć pojawiają się głosy krytyczne, sugerujące, że regulacje są zbyt daleko idące, to eksperci od cyberbezpieczeństwa są przekonani, że akurat w tym obszarze mogą one przynieść szereg korzyści, zwłaszcza we współczesnych warunkach geopolitycznych.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.