Komunikaty PR

Zalman MegaMax TXII - wydajne zasilacze 80 Plus dla każdego

2020-03-13  |  01:00
Biuro prasowe

Nowe zasilacze Zalman MegaMax TXII mają przekonać do siebie nieco mniej zamożnych użytkowników. Są one efektywne, dostępne w wielu wariantach mocy i objęte 3-letnim okresem gwarancyjnym.

Projektując zasilacze MegaMax TXII producent skupił się na najbardziej istotnych cechach: efektywności, trwałości i funkcjonalności. Każdy z nich legitymuje się certyfikatem 80 Plus, który świadczy o sprawności powyżej 80%. Dla prezentowanej serii oscyluje ona w okolicach 85-86% podczas typowego użytkowania. W standardzie są tutaj: aktywny układ PFC i pakiet zabezpieczeń - OPP, OVP, UVP i SCP.

Wnętrza zasilaczy z serii MegaMax TXII skrywają solidne kondensatory certyfikowane do pracy w temperaturach do 105 stopni Celsjusza oraz filtr przeciwzakłóceniowy EMI. Producent zainstalował aluminiowe radiatory na komponentach wydzielających znaczne ilości ciepła. Obieg powietrza jest wymuszany przez wentylator o średnicy 12 cm z cichym i trwałym łożyskowaniem HDB.

Zasilacze Zalman MegaMax TXII mają płaskie okablowanie, które nie zaburza obiegu powietrza w obudowie, a dzięki ich profilowi powinno być łatwe do ułożenia. Dostępne są modele o mocach 400 W, 500 W, 600 W i 700 W. Najsłabszy ma dwa złącza PCI-E 6+2 pin, sześć SATA i trzy IDE. Najmocniejszy oferuje dwie dodatkowe wtyczki PCI-E i jedną IDE. Każdy z omawianych wariantów jest zgodny ze standardem ATX v2.31.

Zainteresowani zakupem jednego z zasilaczy Zalman MegaMax TXII raczej nie będą musieli długo czekać ani odkładać środków. Urządzenia już pojawiają się w polskich cennikach, a ich ceny wahają się od ok. 150 zł za wyjściowy model do ok. 200 zł za najmocniejszy, 700-watowy model. 

 


Dane techniczne:

 

  • wymiary: 150 x 140 x 86 mm
  • standard ATX: v2.31
  • wentylator: 120 x 120 mm, łożyskowanie HDB
  • PFC: aktywne
  • sprawność: certyfikat 80 Plus Standard
  • zabezpieczenia: OPP, OVP, UVP i SCP
  • okablowanie:
    • ATX 24-pin x1
    • EPS 4+4 pin x1
    • PCI-E 
      • 400 W, 500 W i 600 W: x1 (sumarycznie 2 x 6+2 pin)
      • 700 W: x2 (sumarycznie 4 x 6+2 pin)
    • SATA x2 (sumarycznie 6 x SATA)
    • IDE i FDD:
      • 400 W i 500 W: 1x (sumarycznie 3 x IDE, 1 x FDD)
      • 600 W i 700 W: 2x (sumarycznie 4 x IDE, 1 x FDD)
    • Typ okablowania: płaskie, niemodularne
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne? Biuro prasowe
2025-01-02 | 09:50

Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne?

Jak zminimalizować ryzyko niepowodzenia przy tworzeniu strony internetowej? Odpowiedzią na to pytanie może być prototyping – przygotowanie wstępnej wersji pozwoli zidentyfikować
IT i technologie Newline VEGA Pro – już w Polsce!
2024-12-31 | 15:00

Newline VEGA Pro – już w Polsce!

VEGA Pro to wysokoefektywny monitor interaktywny przygotowany na każde korporacyjne wyzwanie – luksusowy i elegancki. Urządzenie jest już dostępne w warszawskim showroomie Newline
IT i technologie Zalman T4 Plus — nowa obudowa z podświetleniem Spectrum RGB
2024-12-31 | 12:20

Zalman T4 Plus — nowa obudowa z podświetleniem Spectrum RGB

Do oferty firmy Zalman trafiła właśnie nowa obudowa T4 Plus. To model dla oszczędnych konsumentów, którzy jednak cenią sobie porządne wykonanie oraz elegancki design. W

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Przemysł spożywczy

Rośnie konkurencja ze strony ukraińskich producentów żywności na unijnym rynku. To wyzwanie dla polskiego rolnictwa

Zawieszenie ceł przez UE na towary z Ukrainy od czerwca 2022 roku oznacza de facto proces integracji tego kraju z jednolitym rynkiem europejskim, z wyjątkami dotyczącymi kilku produktów rolnych. Oznacza to poważne wyzwania dla polskiego rolnictwa, zwłaszcza że 73 proc. eksportu naszej żywności trafia na rynek unijny. Zdaniem ekspertów w odpowiedzi na tę konkurencję polskie rolnictwo musi postawić bardziej na jakość i innowacje, a nie na niską cenę produktów.

Ochrona środowiska

Zdjęcia satelitarne dobrym źródłem wiedzy o zmianach klimatycznych. Ich zaletami są ujęcie dużego obszaru i regularność dokumentowania

Szczegółowe raportowanie zachodzących przez ostatnie pół wieku zmian klimatycznych i przewidywanie tego, jak warunki życia na Ziemi będą się zmieniały w najbliższych dekadach, stało się możliwe dzięki zdjęciom dostarczanym przez satelity. Z punktu obserwacyjnego, jakim jest orbita okołoziemska, od 1972 roku uzyskuje się dane dotyczące dużych powierzchni. Dzięki nim naukowcy wiedzą m.in. to, że za około pięć lat średnia temperatura regularnie zacznie przekraczać punkt ocieplenia 1,5 stopnia i potrafią wywnioskować, jak wpłynie to na poziom wód w morzach.

Regionalne – Mazowieckie

Większe bezpieczeństwo przechowywanych w magazynach dzieł sztuki. Muzeum Narodowe w Warszawie przeniesie je do nowego budynku

Kupiony ze wsparciem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego budynek przy ulicy Puławskiej będzie służył Muzeum Narodowemu w Warszawie jako magazyn wielkogabarytowych dzieł sztuki. To tu jeszcze w tym roku mają trafić zbiory z magazynu w Tarczynie, który według opinii NIK nie spełnia niezbędnych norm technicznych. W ciągu dwóch–trzech lat w nowym budynku powstanie także przestrzeń wystawiennicza dla kolekcji mebli i wzornictwa należących do MNW.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.