Komunikaty PR

Zalman P30 Air — niewielka obudowa dla wymagających estetów

2024-10-24  |  10:00
Biuro prasowe

Do oferty Zalman zawitała właśnie obudowa dla entuzjastów, którzy wymagają eleganckiej i przewiewnej „skrzynki” o niewielkich gabarytach. Nowy model P30 Air z miejsca staje się jednym z najciekawszych produktów w swojej klasie.

 P30 Air to obudowa z segmentu premium, która na wyróżnia się bardzo prostym, wręcz minimalistycznym designem. Całość została przystosowana do montażu płyt głównych w formacie mATX i Mini-ITX. Produkt cechuje się wymiarami 452 x 235 x 420 mm i wagą 7,6 kg.

Mimo niewielkich gabarytów nabywcy i tak mogą liczyć na niskie temperatury panujące w środku obudowy. Model P30 Air posiada bowiem filtrowane panele u góry, z boku oraz na froncie, a poza tym w środku od razu znajdują się trzy wydajne i efektownie wyglądające wentylatory ARGB o średnicy 140 mm (dwa na froncie i jeden z tyłu).

Z boku umieszczono 4-milimetrowy panel boczny ze szkła hartowanego, który umożliwia szybki wgląd na zainstalowane wewnątrz podzespoły. Co istotne, panel ten też można bardzo łatwo zdemontować bez użycia narzędzi, a dzięki licznym gumowym zaślepkom, specjalnym paskom i dodatkowej przestrzeni za płytą główną można łatwo i wygodnie poprowadzić wszystkie przewody.  

Warto też dodać, że obudowa Zalman P30 Air jest kompatybilna z płytami głównymi BTF (ze złączami z tyłu), umożliwia montaż płyty w obróconej pozycji, a ponadto posiada od razu zainstalowany wspornik dla GPU.

Omawiana obudowa pomieści wewnątrz aż do 9 wentylatorów, do 5 dysków SSD 2,5 cala, chłodzenie CPU o wysokości 181 mm, kartę graficzną o długości 392 mm, a także zasilacz o długości 226 mm.

Całość z pewnością spełni więc wymagania nawet najbardziej wymagających entuzjastów. Wart uwagi jest tutaj również funkcjonalny panel I/O ulokowany na górze obudowy, który obejmuje przycisk zasilania i reset, a także złącze USB 3.0, USB-C i złącze słuchawkowe/mikrofonowe.

Obudowa Zalman P30 Air jest już dostępna w sprzedaży w cenie od ok. 450 zł. W sklepach można znaleźć czarny oraz biały wariant kolorystyczny.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Polski biznes nie jest przygotowany na cyberzagrożenia Biuro prasowe
2025-06-25 | 03:00

Polski biznes nie jest przygotowany na cyberzagrożenia

Wyciek danych, ataki przeciążające stronę (DDoS), złośliwe oprogramowanie, phishing. Dziś wojna w cyberprzestrzeni dotyczy nie tylko infrastruktury krytycznej czy wielkich
IT i technologie Cyberbezpieczeństwo dla firm – skuteczne rozwiązania iIT Distribution Polska
2025-06-04 | 15:30

Cyberbezpieczeństwo dla firm – skuteczne rozwiązania iIT Distribution Polska

Współczesne przedsiębiorstwa nie mogą pozwolić sobie na brak ochrony w świecie cyfrowym. Codziennie pojawiają się nowe zagrożenia: wycieki danych, ataki phishingowe,
IT i technologie Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25
2025-05-13 | 14:45

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25

Emitel ponownie został Partnerem Technologicznym konferencji Impact’25 – jednego z najważniejszych wydarzeń poświęconych nowoczesnym technologiom, gospodarce

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Kongres Profesjonalistów Public Relations

Bankowość

Rośnie liczba i wartość udzielonych konsumentom kredytów gotówkowych. Gorzej mają się kredyty ratalne oraz te udzielane firmom

Rynek kredytowy w Polsce co do zasady rośnie, choć nierównomiernie. Z danych Biura Informacji Kredytowej wynika, że najlepiej rozwija się segment kredytów gotówkowych dla konsumentów. Wartościowo wzrosła też kwota udzielonych limitów w kartach kredytowych. Według prognoz BIK w całym roku wzrośnie wartość zarówno udzielonych kredytów mieszkaniowych, jak i gotówkowych, choć tych pierwszych poniżej inflacji. Wcześniejsze cięcia stóp procentowych przez RPP nie zmieniły tej prognozy.

Transport

37,5 proc. środków z Planu Społeczno-Klimatycznego trafi na walkę z ubóstwem transportowym. Organizacje branżowe apelują o zmianę priorytetowych projektów [DEPESZA]

Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej z końcem czerwca zakończyło konsultacje Planu Społeczno-Klimatycznego, który otwiera drogę do pozyskania 65 mld zł (11,4 mld euro) z unijnego Społecznego Funduszu Klimatycznego. Polska będzie jego największym beneficjentem, a 37,5 proc. budżetu zostanie przeznaczone na bezpośrednie wsparcie osób narażonych na ubóstwo transportowe. Organizacje branżowe oceniają jednak, że walka z tym zjawiskiem może się okazać nieskuteczna. W toku konsultacji zgłosiły swoje zastrzeżenia co do priorytetów w wydatkach i sposobu wsparcia inwestycji w transport rowerowy.

Prawo

Firmy będą mogły przetestować krótszy tydzień pracy z rządowym wsparciem. Nabór wniosków ruszy w sierpniu

Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej uruchamia pilotaż krótszego tygodnia pracy. Zainteresowane wzięciem w nim udziału firmy będą się mogły ubiegać o wsparcie finansowe ze strony rządu. Politycy Nowej Lewicy, którzy są pomysłodawcami testu tego rozwiązania, przekonują, że finalnie zyskają na nim wszyscy, zarówno pracownicy, jak i pracodawcy, a ostrzeżenia o spodziewanych problemach gospodarki są mocno przesadzone.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.