Zawsze pełne energii - nowe, pojemne powerbanki Natec Trevi Compact i Natec Trev
Rozładowujące się w najmniej odpowiednim momencie baterie to cecha niemal wszystkich nowoczesnych urządzeń. Niestety, nawet jeśli mamy przy sobie ładowarkę, to o gniazdko jest już znacznie trudniej. I tutaj z pomocą przychodzą powerbanki.
Natec Trevi Compact i Trevi Pro to przystępne cenowo banki energii, które można nosić w torbie czy nawet kieszeni kurtki. Każdy z nich pozwala na ładowanie dwóch urządzeń jednocześnie i legitymuje się pojemnością 10 000 mAh. Wystarczy ona na kilka pełnych ładowań nowoczesnego smartfona. Bardziej wymagającym użytkownikom powinien przypaść do gustu model Trevi Pro 10K. Producent wyposażył go w wejście i wyjście USB-C oraz obsługę standardu Power Delivery 18 W.
Wymieniony Powerbank wspiera także technologię FastCharge, która pozwala na szybkie uzupełnienie energii w nowoczesnych smartfonach - często nawet do 50% w pół godziny. To wszystko z kolei zamknięte w stosunkowo płaskiej i eleganckiej obudowie. Natec Trevi Compact to nieco bardziej klasyczna i tańsza konstrukcja. Podobnie jak model Pro jest wyposażona w zestaw diod, dzięki którym użytkownik jest w stanie szybko sprawdzić stan naładowania ogniw.
Powerbanki Natec Trevi Compact i Trevi Pro wyposażono w moduły dostosowujące natężenie prądu do potrzeb ładowanych urządzeń. Mają one również wbudowane zabezpieczenia przeciwprzeciążeniowe i przeciwzwarciowe.
Model Natec Trevi Pro 10K wyceniono na 79,9 zł, podczas gdy Natec Trevi Compact 10000 mAh kosztuje 59,9 zł.
Dane techniczne:
Natec Trevi Pro 10K:
- symbol: NPB-1523
- wymiary: 141 x 73 x 14,5 mm
- pojemność: 10000 mAh / 3,7 V (37 Wh)
- wejścia:
- micro-USB (x1)
- USB typu C (x1)
- wyjścia:
- USB typu A (x2)
- USB #1 DC 5V / 2,1 A
- USB #2 DC 5V / 2,1 A, 9V / 2A, 12V / 1.5A
- USB typu C (x1)
- DC 5V / 2,1 A, 9V / 2A, 12V / 1.5A
- USB typu A (x2)
- obsługiwane technologie:
- USB PD (Power Delivery), do 18 W
- FastCharge
- wbudowane zabezpieczenia:
- przeciwzwarciowe
- przeciwprzeciążeniowe
Natec Trevi Compact 10000 mAh:
- symbol: NPB-1540
- wymiary: 93 x 63 x 24 mm
- pojemność: 10000 mAh / 3,7 V (37 Wh)
- wejścia:
- micro-USB (x1)
- USB typu C (x1)
- wyjścia:
- USB typu A (x2)
- #1 DC 5 V / 1 A
- #2 DC 5 V / 2,4 A
- USB typu A (x2)
- wbudowane zabezpieczenia:
- przeciwzwarciowe
- przeciwprzeciążeniowe
Sony na ISE 2025 – zrównoważony rozwój i najnowsze technologie
Wyższa Szkoła Telewizji i Filmu (HFF) zamówiła Sony Crystal VERONA
Bruce Owen zostaje nowym prezesem regionu EMEA w Equinix
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Prawo
Ulga na badania i rozwój może być lekiem na rosnące koszty zatrudnienia. Korzysta z niej tylko 1/4 uprawnionych firm
Wysokie koszty zatrudnienia to w tej chwili jedno z poważniejszych wyzwań utrudniających działalność i hamujących rozwój polskich przedsiębiorstw. – Skuteczną odpowiedzią może być ulga badawczo-rozwojowa – wskazuje Piotr Frankowski, dyrektor zarządzający Ayming Polska. Ten instrument umożliwia odliczenie nawet 200 proc. kosztów osobowych, czyli m.in. wynagrodzeń, od podstawy opodatkowania. Ulgę B-+R zna 90 proc. rodzimych przedsiębiorstw, ale korzysta z niej mniej niż 1/4 uprawnionych. Firma, wspólnie z Konfederacją Lewiatan, przedstawiła rządowi szereg rekomendacji działań, które mogłyby te statystyki poprawić.
Farmacja
Diagnostyka obrazowa w Polsce nie odbiega jakością od Europy Zachodniej. Rośnie dostępność badań i świadomość pacjentów
Na podstawie wyników diagnostyki obrazowej, czyli m.in. tomografii komputerowej, USG, RTG czy rezonansu magnetycznego, podejmowanych jest nawet 80 proc. decyzji klinicznych. – Diagnostyka obrazowa będzie miała coraz większe znaczenie w medycynie – mówi prof. nadzw. dr hab. n. med. Jakub Swadźba, założyciel i prezes zarządu Diagnostyka SA. Jak ocenia, ten segment w Polsce jest już na światowym poziomie, a ostatnie lata przyniosły znaczący postęp związany z upowszechnieniem nowych technologii i nowoczesnych rozwiązań.
Ochrona środowiska
Europa przegrywa globalny wyścig gospodarczy. Nowa KE będzie musiała podjąć szybkie i zdecydowane działania
Udział Europy w światowej gospodarce się kurczy. Podczas gdy jeszcze w 2010 roku gospodarki UE i USA były mniej więcej tej samej wielkości, tak dekadę później, w 2020 roku Wspólnota znalazła się już znacznie poniżej poziomu amerykańskiego. – Niedługo jedynym, co Europa będzie mogła zaoferować światu, będą konsumenci – mówi europosłanka Ewa Zajączkowska-Hernik. Jak wskazuje, przywrócenie gospodarczej atrakcyjności UE powinno być priorytetem nowej Komisji Europejskiej, ale nie da się tego pogodzić z zaostrzeniem polityki klimatycznej.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.