Kampania mPay z Jakubem Błaszczykowskim weszła w decydującą fazę
Rozpoczął się kolejny etap kampanii wizerunkowej polskiej superaplikacji finansowej mPay pn. „Płatności Fair-Play” z Jakubem Błaszczykowskim w roli głównej. Od początku czerwca w największych polskich miastach zobaczyć można plakaty OOH z wizerunkiem byłego kapitana reprezentacji Polski, a obecnie ambasadora mPay.
Kreacja OOH z wizerunkiem Jakuba Błaszczykowskiego widoczna będzie przez najbliższe tygodnie na przystankach komunikacji miejskiej w Krakowie, Katowicach, Warszawie oraz Trójmieście. Dodatkowo w połowie czerwca reklamy wideo zostaną wyemitowane w postaci 6-cio sekundowych spotów na platformach Youtube, Facebook, a także na Tik Toku. Łącznie, kampania wizerunkowa ma dotrzeć do około 10 mln odbiorców. Za kreację artystyczną odpowiedzialna jest agencja reklamowa LVOV, zaś za zakup mediów dom mediowy One-house.
- Celem tego etapu kampanii jest zbudowanie świadomości marki mPay wśród wszystkich użytkowników. Chcemy dotrzeć do potencjalnych odbiorców, osób, które mogą skorzystać z licznych funkcji mPay na co dzień, także do tych, którzy jeszcze nie znają naszej aplikacji. mPay jest wielowymiarowy i dopasowany do potrzeb każdego z nas. Już teraz z możliwości jakie daje apka korzysta ponad 1.5 mln Polek i Polaków – mówi Jarosław Grzesica, odpowiedzialny za strategię marki mPay.
Wiodącą przewagą konkurencyjną mPay jest fakt, iż aplikacja łączy w sobie wiele różnych przydatnych funkcjonalności, takich jak, chociażby możliwość dokonywania wewnętrznych bezpłatnych przelewów między portmonetkami, możliwość zakupu biletów komunikacyjnych czy planowania podróży. Elementem dopełniającym ekosystem płatniczy aplikacji jest karta debetowa Visa mPay, dzięki której użytkownicy mogą szybko i wygodnie dokonywać płatności w każdej codziennej sytuacji. Karta Visa mPay może być zamawiana wprost z poziomu aplikacji, w formie wirtualnej oraz fizycznej.
Kampania wizerunkowa pn. „Płatności Fair-Play” z Jakubem Błaszczykowskim jest ważną częścią długofalowej strategii wizerunkowej marki mPay, której nowym podpisem zostało hasło "Zawsze z Tobą". mPay wprowadził także zmienioną identyfikację wizualną. Zaktualizowana i odświeżona szata graficzna oraz logotyp mają być pierwszym etapem przemian aplikacji. Spółka podjęła bowiem strategiczną decyzję o optymalizacji interfejsu pod kątem wymagań współczesnych użytkowników.
Efektem tych wszystkich działań mają być zwiększona aktywność obecnych użytkowników aplikacji oraz zwiększone zainteresowanie nowych użytkowników.

Jak performance marketing pomaga rosnąć firmom?

25. Kongres Public Relations – ćwierć wieku refleksji, wiedzy i inspiracji

VOICE IMPACT AWARD – ogólnopolski konkurs grantowy dla dziennikarzy i studentów
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

KE proponuje nowy Fundusz Konkurencyjności. Ma pobudzić inwestycje w strategiczne dla Europy technologie
W środę 16 lipca Komisja Europejska przedstawiła projekt budżetu na lata 2028–2034. Jedna z propozycji zakłada utworzenie Europejskiego Funduszu Konkurencyjności o wartości ponad 400 mld euro, który ma pobudzić inwestycje w technologie strategiczne dla jednolitego rynku. Wśród wspieranych obszarów znalazła się obronność i przestrzeń kosmiczna. Na ten cel ma trafić ponad 130 mld euro, pięciokrotnie więcej niż do tej pory.
Firma
Były prezes PGE: OZE potrzebuje wsparcia magazynów energii. To temat traktowany po macoszemu

Choć udział odnawialnych źródeł energii w miksie energetycznym Polski jest stosunkowo wysoki i rośnie, to ten przyrost jest chaotyczny i nierównomiernie rozłożony miedzy technologiami – wskazuje Forum Energii. Dodatkowo OZE potrzebują wsparcia magazynów energii, a zdaniem Wojciecha Dąbrowskiego, prezesa Fundacji SET, ten temat jest traktowany po macoszemu. Brak magazynów powoduje, że produkcja energii z OZE jest tymczasowo wyłączana, co oznacza marnowanie potencjału tych źródeł.
Infrastruktura
Wzrost wynagrodzeń ekip budowlanych najmocniej wpływa na koszty budowy domu. Zainteresowanie inwestorów mimo to nieznacznie wzrasta

Budowa metra kwadratowego domu w Polsce kosztuje od 5,55 do 6 tys. zł w zależności od województwa – wynika z najnowszych analiz firmy Sekocenbud. Najdrożej jest w Warszawie, gdzie cena za metr kwadratowy domu przekroczyła już 6,2 tys. zł. Na przyrosty kosztów budowy domu wpływają zarówno drożejące materiały budowlane, jak i wyższe wynagrodzenia pracowników. Inwestorzy nie rezygnują jednak z budowy domów jednorodzinnych, co ma związek m.in. z wciąż wysokimi cenami mieszkań czy też obniżką stóp procentowych.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.