KRD „Najlepszym partnerem w biznesie 2022”
Elastyczność i otwartość na klienta w zmieniających się warunkach gospodarczych – to cechy, które doceniła redakcja magazynu ekonomicznego Home&Market, przyznając KRD tytuł „Najlepszy partner w biznesie 2022” w kategorii „Dane gospodarcze”.
Uznanie redakcji zyskała objętość, aktualność i wiarygodność naszej bazy danych. Zestawienie „Najlepszy partner w biznesie” powstaje co roku, a jego celem jest wyłonienie stabilnych, innowacyjnych firm, cieszących się zaufaniem partnerów. Umiejętność szybkiego dostosowania się do zmieniającej się sytuacji rynkowej i ekonomicznej oraz podążania za nowymi potrzebami klientów jest dziś szczególnie potrzebna. Firmy, które to potrafią, zyskują zaufanie kontrahentów i same idą mocno do przodu. Dzięki ich usługom i tworzonym rozwiązaniom działalność przedsiębiorstw w czasie zawirowań rynkowych staje się łatwiejsza.
- W niełatwych warunkach rynkowych, jakie nam dziś towarzyszą, informacja gospodarcza bardzo pomaga ograniczyć ryzyko biznesowe. Dzięki niej przedsiębiorcy mogą podjąć decyzję, czy nawiązać bądź kontynuować współpracę z kontrahentem i na jakich warunkach. Cieszę się, że nasza flagowa usługa, czyli dostęp do informacji gospodarczej, została doceniona i znalazła się wśród nagrodzonych, a my zyskaliśmy tytuł „Najlepszego partnera w biznesie”. To niezależne potwierdzenie naszych kompetencji, profesjonalizmu i umiejętności elastycznego odpowiadania na potrzeby klientów –ocenia Adam Łącki, prezes KRD.

CIMA i Templar Executives podpisały memorandum o współpracy w celu wzmocnienia odporności cybernetycznej w Europie

Z ziemniaka zrobili biznes

Jak wykorzystać kryptowaluty w biznesie?
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Kraje dotknięte powodzią z 2024 roku z dodatkowym wsparciem finansowym. Europosłowie wzywają do budowy w UE lepszego systemu reagowania na kryzysy
W lipcu Parlament Europejski przyjął wniosek o uruchomienie 280,7 mln euro z Funduszu Solidarności UE na wsparcie sześciu krajów dotkniętych niszczycielskimi powodziami w 2024 roku. Polska otrzyma z tego 76 mln euro, a środki mają zostać przeznaczone na naprawę infrastruktury czy miejsc dziedzictwa kulturowego. Nastroje polskich europosłów związane z funduszem są podzielone m.in. w kwestii tempa unijnej interwencji oraz związanej z nią biurokracji. Ich zdaniem w UE potrzebny jest lepszy system reagowania na sytuacje kryzysowe.
Handel
Nestlé w Polsce podsumowuje wpływ na krajową gospodarkę. Firma wygenerowała 0,6 proc. polskiego PKB [DEPESZA]

Działalność Nestlé w Polsce wsparła utrzymanie 45,2 tys. miejsc pracy i wygenerowała 20,1 mld zł wartości dodanej dla krajowej gospodarki. Firma przyczyniła się do zasilenia budżetu państwa kwotą 1,7 mld zł – wynika z „Raportu Wpływu Nestlé” w Polsce przygotowanego przez PwC na podstawie danych za 2023 rok.
Polityka
M. Kobosko: Surowce dziś rządzą światem i zdecydują o tym, kto wygra w XXI wieku. Zasoby Grenlandii w centrum zainteresowania

Duńska prezydencja w Radzie Unii Europejskiej rozpoczęła się 1 lipca pod hasłem „Silna Europa w zmieniającym się świecie”. Według zapowiedzi ma się ona skupiać m.in. na bezpieczeństwie militarnym i zielonej transformacji. Dla obu tych aspektów istotna jest kwestia niezależności w dostępie do surowców krytycznych. W tym kontekście coraz więcej mówi się o Grenlandii, autonomicznym terytorium zależnym Danii, bogatym w surowce naturalne i pierwiastki ziem rzadkich. Z tego właśnie powodu wyspa znalazła się w polu zainteresowania Donalda Trumpa.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.