KRISHOME nagrodzone tytułem FRIENDLY WORKPLACE 2024
KRISHOME
Budowlana 1, Psary Małe
62-300 Września
k.kozlowska|krishome.eu| |k.kozlowska|krishome.eu
509 200 481
www.krishome.pl
Z radością informujemy, że firma KRISHOME została wyróżniona zaszczytnym tytułem FRIENDLY WORKPLACE 2024, potwierdzając tym samym swoje zaangażowanie w tworzenie przyjaznego środowiska pracy. Ta nagroda przyznawana jest przedsiębiorstwom, które stawiają pracowników na pierwszym miejscu i konsekwentnie budują kulturę organizacyjną opartą na zaufaniu, szacunku oraz wsparciu.
- „Zdobycie tego tytułu to dla nas duże wyróżnienie i dowód na to, że nasze codzienne starania o satysfakcję naszych pracowników są zauważane i doceniane. Wierzymy, że ludziom należy się komfort, i staramy się przekładać tę ideę na wszystkie aspekty naszej działalności. Nagroda FRIENDLY WORKPLACE 2024 to potwierdzenie obranej ścieżki rozwoju naszego przedsiębiorstwa”. – mówi Anna Michalak-Siezieniewska, HR Manager KRISHOME.
Podstawą sukcesu KRISHOME jest nieustanne budowanie relacji opartych na wspólnych wartościach: szczerości, szacunku, współpracy i profesjonalizmie. Firma realizuje szereg inicjatyw integracyjnych i prospołecznych, które sprzyjają tworzeniu zgranego i zmotywowanego zespołu. Regularne badania satysfakcji pracowników, transparentna komunikacja na wszystkich poziomach organizacji oraz wsparcie rozwoju zawodowego to kluczowe filary działalności KRISHOME.
- „Nasza kultura organizacyjna opiera się na szacunku i szczerości. Dzięki regularnym spotkaniom z zespołem i otwartości na opinie pracowników stale podnosimy standardy. Wierzymy, że ludzie są najważniejszym kapitałem naszej firmy i to właśnie dla nich rozwijamy nasze działania” – dodaje Anna Michalak-Siezieniewska.
KRISHOME zwraca również szczególną uwagę na równowagę pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym. Promuje zdrowy styl życia, aktywność fizyczną wspierając wydarzenia związane ze wspólnym uprawieniem rekreacji i sportu. Jest także sponsorem lokalnej drużyny w piłce siatkowej. Komisja Akredytacyjna doceniała ponadto inicjatywy ekologiczne, takie jak program „Zielone Serce KRISHOME” oraz szereg projektów społecznych, m.in. Projekt PAKA przy współpracy z Fundacją Ks. Jana Kaczkowskiego, Projekt edukacyjny CANSAT wspierający młodzież z wrzesińskiego Liceum Ogólnokształcącego. Firma wspiera także różnorodne działania na rzecz lokalnych społeczności, pokazując tym samym, że nowoczesne miejsce pracy może mieć realny wpływ na otaczający świat.
Tytuł FRIENDLY WORKPLACE 2024 to nie tylko wyróżnienie, ale także zobowiązanie do dalszego rozwijania praktyk, które wspierają pracowników na każdym etapie ich kariery.
- „Nagroda motywuje nas do jeszcze większych starań. Zespół KRISHOME to nasza siła i powód do dumy” – podsumowuje Anna Michalak-Siezieniewska.
Rok 2024 jest rekordowym pod względem niewypłacalności na świecie
SHEIN wygenerował w 2023 roku 119 mln euro do polskiego PKB
Pierwszy Kreuzberg Kraft Kebap poza stolicą – Chajzer postawił na Manufakturę
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Infrastruktura
Prąd z największej prywatnej inwestycji energetycznej w Polsce popłynie w 2027 roku. Polenergia dostała właśnie potężny zastrzyk finansowania
Polenergia S.A. i Bank Gospodarstwa Krajowego podpisały umowę pożyczki ze środków Krajowego Planu Odbudowy (KPO) na budowę morskich farm wiatrowych. Finansowanie wyniesie 750 mln zł i zostanie wykorzystane do budowy dwóch farm o łącznej mocy 1440 MW. Największa prywatna grupa energetyczna w Polsce realizuje ten projekt z norweskim Equinorem. Prace związane z budową fundamentów turbin na Bałtyku mają się rozpocząć w 2026 roku. Projekty offshorowe będą jednym z filarów nowej strategii Polenergii, nad którą spółka właśnie pracuje.
Przemysł
Polskie firmy przemysłowe bardziej otwarte na technologie. Sztuczną inteligencję wdrażają z ostrożnością [DEPESZA]
Innowacje cyfrowe w przemyśle, choć wiążą się z kosztami i wyzwaniami, są jednak postrzegane przez firmy jako szansa. To podejście przekłada się na większą otwartość do ich wdrażania i chęć inwestowania. Ponad 90 proc. firm przemysłowych w Polsce, które wprowadziły co najmniej jedno rozwiązanie Przemysłu 4.0, dostrzega wyraźną poprawę efektywności procesów produkcyjnych – wynika z nowego raportu Autodesk. Choć duża jest wśród nich świadomość narzędzi opartych na sztucznej inteligencji, na razie tylko 14 proc. wykorzystuje je w swojej działalności.
Prawo
Przez „wrzutkę legislacyjną” saszetki nikotynowe mogły zniknąć z rynku. Przedsiębiorcy domagają się konsultowania nowych przepisów
Coraz popularniejsze na rynku saszetki z nikotyną do tej pory funkcjonują poza systemem fiskalnym i zdrowotnym. Nie są objęte akcyzą ani zakazem sprzedaży osobom niepełnoletnim. Dlatego też sami producenci od dawna apelują do rządu o objęcie ich regulacjami, w tym podatkiem akcyzowym, żeby uporządkować rosnący rynek i zabezpieczyć wpływy budżetowe państwa. Ministerstwo Zdrowia do projektu ustawy porządkującej rynek e-papierosów bez zapowiedzi dodało regulację dotyczącą saszetek nikotynowych, która jednak w praktyce mogła zlikwidować tę kategorię wyrobów na rynku. Przedsiębiorcy nie kryją rozczarowania sposobem, w jaki wprowadzane są zmiany w przepisach regulujących rynek.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.