KRISHOME nagrodzone tytułem FRIENDLY WORKPLACE 2024
KRISHOME
Budowlana 1, Psary Małe
62-300 Września
k.kozlowska|krishome.eu| |k.kozlowska|krishome.eu
509 200 481
www.krishome.pl
Z radością informujemy, że firma KRISHOME została wyróżniona zaszczytnym tytułem FRIENDLY WORKPLACE 2024, potwierdzając tym samym swoje zaangażowanie w tworzenie przyjaznego środowiska pracy. Ta nagroda przyznawana jest przedsiębiorstwom, które stawiają pracowników na pierwszym miejscu i konsekwentnie budują kulturę organizacyjną opartą na zaufaniu, szacunku oraz wsparciu.
- „Zdobycie tego tytułu to dla nas duże wyróżnienie i dowód na to, że nasze codzienne starania o satysfakcję naszych pracowników są zauważane i doceniane. Wierzymy, że ludziom należy się komfort, i staramy się przekładać tę ideę na wszystkie aspekty naszej działalności. Nagroda FRIENDLY WORKPLACE 2024 to potwierdzenie obranej ścieżki rozwoju naszego przedsiębiorstwa”. – mówi Anna Michalak-Siezieniewska, HR Manager KRISHOME.
Podstawą sukcesu KRISHOME jest nieustanne budowanie relacji opartych na wspólnych wartościach: szczerości, szacunku, współpracy i profesjonalizmie. Firma realizuje szereg inicjatyw integracyjnych i prospołecznych, które sprzyjają tworzeniu zgranego i zmotywowanego zespołu. Regularne badania satysfakcji pracowników, transparentna komunikacja na wszystkich poziomach organizacji oraz wsparcie rozwoju zawodowego to kluczowe filary działalności KRISHOME.
- „Nasza kultura organizacyjna opiera się na szacunku i szczerości. Dzięki regularnym spotkaniom z zespołem i otwartości na opinie pracowników stale podnosimy standardy. Wierzymy, że ludzie są najważniejszym kapitałem naszej firmy i to właśnie dla nich rozwijamy nasze działania” – dodaje Anna Michalak-Siezieniewska.
KRISHOME zwraca również szczególną uwagę na równowagę pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym. Promuje zdrowy styl życia, aktywność fizyczną wspierając wydarzenia związane ze wspólnym uprawieniem rekreacji i sportu. Jest także sponsorem lokalnej drużyny w piłce siatkowej. Komisja Akredytacyjna doceniała ponadto inicjatywy ekologiczne, takie jak program „Zielone Serce KRISHOME” oraz szereg projektów społecznych, m.in. Projekt PAKA przy współpracy z Fundacją Ks. Jana Kaczkowskiego, Projekt edukacyjny CANSAT wspierający młodzież z wrzesińskiego Liceum Ogólnokształcącego. Firma wspiera także różnorodne działania na rzecz lokalnych społeczności, pokazując tym samym, że nowoczesne miejsce pracy może mieć realny wpływ na otaczający świat.
Tytuł FRIENDLY WORKPLACE 2024 to nie tylko wyróżnienie, ale także zobowiązanie do dalszego rozwijania praktyk, które wspierają pracowników na każdym etapie ich kariery.
- „Nagroda motywuje nas do jeszcze większych starań. Zespół KRISHOME to nasza siła i powód do dumy” – podsumowuje Anna Michalak-Siezieniewska.

Sukces z przeszkodami: Blisko 1/3 polskich przedsiębiorczyń zmaga się z koniecznością udowadniania swojej wartości w biznesie

Czarna Lista Barier: postulaty deregulacyjne Konfederacji Lewiatan

BCC: budżet, inwestycje, podatki
Transmisje online
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Firmy z branży drzewnej i meblarskiej muszą się przygotować na rygorystyczne wymogi. Konieczne będzie dokumentowanie pochodzenia drewna
Unijne rozporządzenie przeciw wylesianiu (EUDR) obejmie ok. 120 tys. polskich firm działających w branży drzewnej, meblarskiej i sektorach pokrewnych. Chociaż wdrożenie nowych przepisów zostało odroczone o rok, eksperci podkreślają, że przedsiębiorcy powinni się przygotowywać do nich już teraz, żeby uniknąć problemów za kilka–kilkanaście miesięcy, ponieważ rozbudowane wymogi EUDR oznaczają m.in. konieczność ścisłego monitorowania łańcucha dostaw, dokumentowania pochodzenia surowców i zapewnienia zgodności z przepisami krajów ich pochodzenia.
Bankowość
Cyfrowa transformacja wymaga od liderów biznesu nowych kompetencji. Wśród nich kluczowe są otwartość na zmianę i empatia

Empatia, elastyczność i gotowość do eksperymentowania to dziś kluczowe cechy skutecznego przywództwa – szczególnie w świecie zdominowanym przez technologię i sztuczną inteligencję. Transformacja cyfrowa stawia przed liderami wiele nowych wyzwań i wymusza nowy model zarządzania – oparty na zaufaniu, adaptacyjności i rozumieniu potrzeb zespołu. Od 15 lat kobiety na kierowniczych stanowiskach w rozwijaniu kompetencji liderskich wspiera Program Santander W50. Uczestniczki z kilkunastu krajów zdobywają wiedzę i narzędzia do zarządzania zmianą, które pozwalają im skuteczniej funkcjonować w dynamicznym otoczeniu rynkowym.
Media i PR
Temat deregulacji dominuje media tradycyjne i społecznościowe. Więcej pozytywnej narracji niż negatywnych uwag

Od 10 lutego do 10 marca 2025 roku liczba publikacji medialnych na ten temat była o niemal 20 proc. większa niż w całym 2024 roku – wynika z danych IMM. Temat interesuje nie tylko biznes, ale i przeciętnych Polaków – 15 tys. wpisów w mediach społecznościowych miało prawie milion interakcji. Większość materiałów ma wydźwięk neutralny, ale te pozytywne dominują nad negatywnymi. To jeden z głównych tematów w trwającej kampanii wyborczej.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.