Dassault Systèmes został partnerem French Touch 2021
East Side Consulting GmbH
Paderewskiego 1E
05-120 Legionowo
nazarewicz|east-side-consulting.pl| |nazarewicz|east-side-consulting.pl
+48 660 469 706
www.east-side-consulting.com/
Dassault Systèmes poinformował, że firma została partnerem French Touch, dorocznego święta promującego francuską kulturę i tradycję w Polsce. French Touch to akcja handlowa, ale także wydarzenia kulturalne i uroczysta Gala transmitowana w telewizji.
Akcja handlowa French Touch jest obecna w wyjątkowy sposób w tysiącach punktów sprzedaży, począwszy od wielkiej dystrybucji, po niezależne marki. W czasie trwania kampanii klienci będą mogli nabyć wyselekcjonowane produkty powszechnie kojarzone z Francją: od serów, po ubrania i perfumy.
Konsumenci szukają unikalnych doświadczeń zakupowych
Zachowania i preferencje konsumentów zmieniają się dziś szybciej niż kiedykolwiek wcześniej, a firmy muszą szybko reagować, aby utrzymać zainteresowanie i lojalność klientów. W rezultacie cykl życia produktów staje się coraz krótszy, a wiodące firmy w branży coraz częściej sięgają po rozwiązania cyfrowe, zapewniające współpracę pozwalającą na dostarczanie innowacyjnych produktów na rynek w krótkim czasie. Utrzymując konsumentów w centrum innowacji i szybko reagując na trendy marketingowe, producenci z branży towarów konsumpcyjnych i handlu detalicznego (CPG&R) mogą tworzyć spersonalizowane doświadczenia, produkty, usługi i sposoby komunikacji, których oczekują konsumenci.
French Touch doskonale wpisuje się w trend poszukiwania unikalnych i personalizowanych doświadczeń. Jak pokazuje badanie CITE Research[1], przeprowadzone na zlecenie Dassault Systèmes, 85% konsumentów na świecie jest zainteresowanych personalizowanym handlem detalicznym. Oczekiwania dotyczące personalizacji produktów obecne są we wszystkich grupach wiekowych, ale są szczególnie silne wśród młodszych nabywców - jak pokolenie X, millenialsi i pokolenie Z - i dotyczą wielu kategorii rynkowych, takich jak handel detaliczny, ale także mobilność, opieka zdrowotna, środowisko domowe i miejskie.
Więcej informacji o French Touch 2021 znajduje się na stronie: https://www.frenchtouchlabellevie.pl/
[1] Firma analityczna CITE Research, w imieniu Dassault Systèmes, przeprowadziła ankietę online wśród 3000 osób dorosłych w Stanach Zjednoczonych, Chinach i Francji. Badanie trwało od 23 listopada do 4 grudnia 2019 r.

Światowe wydarzenie znów w Polsce – Międzynarodowy (Ty)Dzień Archiwów w 37 miastach

Moda w natarciu… ma szansę zmienić nasz świat na lepsze – ciekawe spojrzenie na trendy na konferencji w Osace

Co 7. Polak na pewno kupi książkę pod choinkę
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Polityka

W tym tygodniu Komisja Europejska przedstawi projekt budżetu na lata 2028–2034. To będzie pierwsza długoletnia perspektywa czasu wojny
16 lipca Komisja Europejska przedstawi swój pomysł na budżet w kolejnej siedmioletniej perspektywie. Projekt ma przewidywać mniej programów, większy udział kwot niezaplanowanych, a także mechanizmy i rezerwy, które umożliwią szybszą i bardziej elastyczną reakcję na zmieniające się potrzeby. Więcej w nim będzie również środków przewidzianych na wzmocnienie bezpieczeństwa. W maju Parlament Europejski odrzucił w głosowaniu propozycję KE, by budżety przewidziane na okres po roku 2027 konstruować tak jak KPO.
Polityka
P. Müller: Wnioski z ludobójstwa w Srebrenicy szczególnie aktualne w kontekście ukraińskim. Społeczność międzynarodowa nie może przymykać oczu

W ubiegłym tygodniu obchodzono 30. rocznicę ludobójstwa w Srebrenicy, gdzie z rąk Serbów w lipcu 1995 roku zginęło ponad 8 tys. bośniackich mężczyzn i chłopców. To jeden z najciemniejszych rozdziałów najnowszej historii Europy – podkreślali szefowie instytucji UE. – To także lekcja dla społeczności międzynarodowej, która nabiera szczególnego znaczenia w kontekście agresji Rosji na Ukrainę – mówi Piotr Müller, europoseł z PiS.
Media i PR
Parlament Europejski wzywa do większej ochrony wolności dziennikarzy. Wiceprzewodnicząca: media mają pełnić funkcję kontrolną, a niektórym rządom to się nie podoba

8 sierpnia br. w państwach członkowskich UE zacznie obowiązywać europejski akt o wolności mediów. Przepisy rozporządzenia mają chronić pluralizm i niezależność mediów. Jak wynika z nowego raportu KE dotyczącego praworządności, wciąż jest to obszar, w którym jest dużo zagrożeń. Również Parlament Europejski wzywa kraje członkowskie do intensywnych wysiłków na rzecz wolności mediów i ochrony dziennikarzy.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.