Komunikaty PR

Koncerty i festiwal lokalnych marek w Arkadach Wrocławskich

2023-02-22  |  10:00
Biuro prasowe
Do pobrania 02 ( 0.5 MB )

W ostatni weekend lutego w Arkadach Wrocławskich odbędzie się kolejna odsłona targów rękodzieła Artishop, tym razem w muzycznej oprawie. Kiermasz lokalnych marek z Polski i Ukrainy oraz strefę w duchu zero waste uzupełnią wyjątkowe koncerty. Festiwal będzie okazją nie tylko do kupienia unikatowych rzeczy, ale też do zapoznania się z twórczością artystów.

 

Trzecia odsłona popularnego festiwalu Artishop odbędzie się 24 i 25 lutego. Wydarzenie z ponad 10-letnią tradycją w Ukrainie przeniosło się do Polski i z powodzeniem odbywa się w przestrzeniach obiektów komercyjnych Develii. Współpraca dwóch krajów sprawiła, że podczas targów można podziwiać unikatowe wyroby prezentujące zarówno kulturę polską, jak i ukraińską.

Na kiermaszu nie zabraknie biżuterii, ceramiki, akcesoriów do domu, torebek czy odzieży, wykonanych w małych nakładach i z wysokiej jakości materiałów. Wydzielona zostanie także strefa w duchu zero waste. Uczestnicy będą mogli wymieniać się ubraniami, dodatkami oraz książkami. Na każdej edycji festiwalu obecne jest stoisko charytatywne, z którego 100% sprzedaży zostaje przeznaczone na wsparcie wolontariuszy pomagającym mieszkańcom Charkowa. Ponadto najnowsza odsłona Artishop zostanie urozmaicona o wyjątkowe koncerty ukraińskich muzyków - Artura Lenivenko, Eugenii Violin oraz Divo, które odbędą się w sobotę, 25 lutego, w godzinach 13:00-17:00.

- Festiwal Artishop to idealne połączenie zakupów i wymiany doświadczeń, wszystko to w miłej, twórczej atmosferze, tym razem także z muzyką na żywo w tle. Serdecznie zapraszamy do Arkad Wrocławskich w najbliższy piątek oraz sobotę w godzinach 11-19. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny – podkreśla Jagoda Najwer, koordynator ds. projektów marketingowych w Develia S.A.

Lista wystawców dostępna jest na stronie: http://www.arkadywroclawskie.pl/

 

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Lark Promotion
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Kultura Światowe wydarzenie znów w Polsce – Międzynarodowy (Ty)Dzień Archiwów w 37 miastach Biuro prasowe
2025-06-05 | 06:00

Światowe wydarzenie znów w Polsce – Międzynarodowy (Ty)Dzień Archiwów w 37 miastach

9 czerwca na całym świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Archiwów. Archiwa Państwowe w Polsce już po raz osiemnasty aktywnie włączą się w wydarzenie,
Kultura Moda w natarciu… ma szansę zmienić nasz świat na lepsze – ciekawe spojrzenie na trendy na konferencji w Osace
2025-05-14 | 06:00

Moda w natarciu… ma szansę zmienić nasz świat na lepsze – ciekawe spojrzenie na trendy na konferencji w Osace

Marki modowe mają wpływ na postawy społeczne. Są też istotne z punktu widzenia ochrony środowiska naturalnego. O wyzwaniach na przyszłość dla branży modowej i nie tylko
Kultura Co 7. Polak na pewno kupi książkę pod choinkę
2024-12-19 | 08:00

Co 7. Polak na pewno kupi książkę pod choinkę

Książka to prezent świąteczny, na który decyduje się ponad połowa Polaków. Jak pokazują wyniki „Badania o książkach” przeprowadzonego przez IMAS International na

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Kongres Profesjonalistów Public Relations

Polityka

Unijne mechanizmy ułatwiają zwiększenie wydatków na obronność przez europejskie kraje NATO. Ważnym aspektem infrastruktura podwójnego zastosowania

Wydatki na obronność w krajach NATO mają wzrosnąć do 2035 roku do 5 proc. PKB. W dużej mierze będzie to możliwe dzięki Unii Europejskiej, która stworzyła ramy umożliwiające krajom członkowskim realizację celów NATO w zakresie obronności, nie tylko poprzez finansowanie i inwestycje, ale także poprzez elastyczność budżetową. – To pełna synergia, można powiedzieć, że Unia Europejska współfinansuje razem z państwami członkowskimi cele zdolnościowe NATO – ocenia Paweł Zalewski, sekretarz stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej.

Ochrona środowiska

Rusza budowa lądowej infrastruktury dla projektów Bałtyk 2 i Bałtyk 3. Prąd z tych farm wiatrowych popłynie w 2027 roku

Ruszyła budowa lądowej infrastruktury dla morskich farm wiatrowych Bałtyk 2 i Bałtyk 3 rozwijanych przez Equinor i Grupę Polenergia. To przede wszystkim baza serwisowa w Łebie i dwie stacje elektroenergetyczne. Jednocześnie trwają przygotowania do rozpoczęcia prac na morzu. Pierwszy prąd z obu projektów popłynie w 2027 roku, a w kolejce czeka morska farma wiatrowa Bałtyk 1 – największy i najbardziej zaawansowany projekt II fazy rozwoju offshore.

Edukacja

Uczelnie zaczynają wspólnie walczyć ze zjawiskiem mobbingu i dyskryminacji. Ruszają badania nad skalą problemu

Szkoły wyższe chcą aktywniej walczyć ze zjawiskiem mobbingu i dyskryminacji zarówno wobec pracowników, jak i studentów. W ramach projektu Bezpieczna Uczelnia będą się wymieniać dobrymi praktykami w zakresie polityki antymobbingowej. Zostaną przeprowadzone także badania na temat obecnej sytuacji w środowisku akademickim. Dotychczasowe badania prowadzone przez Fundację Science Watch Polska wskazują, że mobbing to dość powszechne zjawisko na uczelniach, które przybiera charakterystyczne dla środowiska formy.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.