Komunikaty PR

Koncerty i festiwal lokalnych marek w Arkadach Wrocławskich

2023-02-22  |  10:00
Biuro prasowe
Kontakt
Anna Siwek
Tauber Promotion

Gombrowicza 15
01-682 Warszawa
asiwek|tauber.com.pl| |asiwek|tauber.com.pl
+48 22 833 35 02
www.tauber.com.pl
Do pobrania 02 ( 0.5 MB )

W ostatni weekend lutego w Arkadach Wrocławskich odbędzie się kolejna odsłona targów rękodzieła Artishop, tym razem w muzycznej oprawie. Kiermasz lokalnych marek z Polski i Ukrainy oraz strefę w duchu zero waste uzupełnią wyjątkowe koncerty. Festiwal będzie okazją nie tylko do kupienia unikatowych rzeczy, ale też do zapoznania się z twórczością artystów.

 

Trzecia odsłona popularnego festiwalu Artishop odbędzie się 24 i 25 lutego. Wydarzenie z ponad 10-letnią tradycją w Ukrainie przeniosło się do Polski i z powodzeniem odbywa się w przestrzeniach obiektów komercyjnych Develii. Współpraca dwóch krajów sprawiła, że podczas targów można podziwiać unikatowe wyroby prezentujące zarówno kulturę polską, jak i ukraińską.

Na kiermaszu nie zabraknie biżuterii, ceramiki, akcesoriów do domu, torebek czy odzieży, wykonanych w małych nakładach i z wysokiej jakości materiałów. Wydzielona zostanie także strefa w duchu zero waste. Uczestnicy będą mogli wymieniać się ubraniami, dodatkami oraz książkami. Na każdej edycji festiwalu obecne jest stoisko charytatywne, z którego 100% sprzedaży zostaje przeznaczone na wsparcie wolontariuszy pomagającym mieszkańcom Charkowa. Ponadto najnowsza odsłona Artishop zostanie urozmaicona o wyjątkowe koncerty ukraińskich muzyków - Artura Lenivenko, Eugenii Violin oraz Divo, które odbędą się w sobotę, 25 lutego, w godzinach 13:00-17:00.

- Festiwal Artishop to idealne połączenie zakupów i wymiany doświadczeń, wszystko to w miłej, twórczej atmosferze, tym razem także z muzyką na żywo w tle. Serdecznie zapraszamy do Arkad Wrocławskich w najbliższy piątek oraz sobotę w godzinach 11-19. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny – podkreśla Jagoda Najwer, koordynator ds. projektów marketingowych w Develia S.A.

Lista wystawców dostępna jest na stronie: http://www.arkadywroclawskie.pl/

 

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Kultura BRAK ZDJĘCIA
2024-04-24 | 01:00

Jak dbać o prawa autorskie?

Od 1995 roku dzięki inicjatywie UNESCO obchodzimy 23 kwietnia Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich. Z tej okazji powinniśmy przyjrzeć się dobrym praktykom dbania o prawa autorskie, np. dorobkowi Tove Jansson, autorki Muminków.
Kultura Obchody Międzynarodowego Dnia Języka Chińskiego 2024
2024-04-16 | 20:00

Obchody Międzynarodowego Dnia Języka Chińskiego 2024

Ośrodek „Instytut Konfucjusza w Krakowie” serdecznie zaprasza wszystkich na obchody Międzynarodowego Dnia Języka Chińskiego ONZ. Wydarzenie odbędzie się w sobotę 20 kwietnia
Kultura Przyszłość historycznych holenderskich wiatraków jest bezpieczna
2024-03-28 | 15:00

Przyszłość historycznych holenderskich wiatraków jest bezpieczna

Partnerstwo – z Fundacją Światowego Dziedzictwa Kinderdijk – będzie polegało na wykorzystaniu wiedzy technicznej AkzoNobel oraz innowacyjnych powłok firmy w celu konserwacji

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Newseria na XVI Europejskim Kongresie Gospodarczym

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Finanse

Postępowania sądowe w Polsce trwają coraz dłużej. Wydłuża się zwłaszcza czas w sprawach gospodarczych

Czas trwania postępowań sądowych, zamiast maleć, w ostatnich latach wzrósł. W przypadku spraw gospodarczych przewlekłość procesów może oznaczać paraliż działalności firmy, a w konsekwencji nawet jej upadłość. Zdaniem prezesa Naczelnej Rady Adwokackiej receptą na ten stan rzeczy powinna być informatyzacja systemu sądowego, zwiększenie jego finansowania oraz ograniczenia zakresu przypadających do rozstrzygnięcia spraw, w których orzeczenia nie wymagają kompetencji sądów. Niepotrzebna jest też procedura gospodarcza.

Transport

Mazowieckie lotniska będą mogły wkrótce obsłużyć 40 mln pasażerów rocznie. Trwają przygotowania do modernizacji na Okęciu i w Modlinie

Lotnisko Chopina, które właśnie obchodziło 90. urodziny, może w tym roku obsłużyć nawet 20 mln pasażerów. To o 10 proc. więcej niż rok  temu. Aby sprostać rosnącemu ruchowi turystycznemu w kolejnych latach, potrzebne jest jednak zwiększenie przepustowości. Planowana rozbudowa do 2028 roku pozwoli obsługiwać rocznie nawet 30 mln pasażerów. Łącznie z możliwościami lotnisk w Modlinie i Radomiu ma to być ok. 10 mln pasażerów więcej.

Ochrona środowiska

Stworzenie cyfrowego bliźniaka Ziemi coraz bliżej. Pomoże precyzyjniej przewidywać klęski żywiołowe

Na początku czerwca mają zostać uruchomione dwa pierwsze komponenty cyfrowej repliki Ziemi. To inicjatywa Komisji Europejskiej, w ramach której powstaje superzaawansowana symulacja zjawisk, m.in. atmosferycznych i klimatycznych, do jakich dochodzi na Ziemi. Oparte na bogatych zbiorach danych, m.in. ze zdjęć satelitarnych, i ich zaawansowanej analizie narzędzia pozwolą z dwutygodniowym wyprzedzeniem przewidywać zdarzenia pogodowe, precyzując prognozę do obszarów podzielonych na kwadraty o boku zaledwie kilku kilometrów. Będą mogły być wykorzystywane także w planowaniu miast, farm wiatrowych czy w rolnictwie. W tworzeniu rozwiązania bierze udział polski dostawca rozwiązań chmurowych.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.