Polyslash udostępnia pierwszy teaser Tribe: Primitive Builder
Polyslash, notowany na NewConnect producent i wydawca gier, opublikował pierwszy teaser zapowiadający najnowsza produkcję studia – Tribe: Primitive Builder. Zapowiedź przybliża graczom świat prymitywnej wioski, w której budowniczego wcielą się podczas rozgrywki. Jednocześnie Zarząd Spółki informuje o zbliżającym się rozpoczęciu prac nad wersją beta gry.
Tribe: Primitive Builder to wyjątkowy survival pozwalający graczom zostać architektem w czasach pierwotnych. Zadaniem gracza jest eksploracja wyspy w poszukiwaniu wszystkiego, co pomoże plemieniu przetrwać. Będzie trzeba zbierać drewno, kamień, błoto, a nawet liście. Gracz będzie zmuszony wykorzystać środowisko na swoją korzyść lub zginąć jak wiele cywilizacji wcześniej.
- Cieszymy się, że po kilku miesiącach intensywnych prac możemy przekazać graczom materiał prezentujący klimat naszej najnowszej produkcji. W ramach Tribe: Primitive Builder chcemy pozwolić ludziom wcielić się w przedstawiciela prymitywnego plemienia, pokazując jak wyglądało codzienne życie przed powstaniem cywilizacji – komentuje Wojciech Czesak, Wiceprezes Zarządu Polyslash.
Gracz kontroluje jak szybko plemię się rozrasta, ale jednocześnie musi dbać o jego potrzeby. Przykładowo w przypadku zbyt dużego rozrostu jego członkom może zagrozić głód. Warto będzie również podążać za wskazówkami starszyzny, aby zdobyć zaufanie plemienia.
- Po premierze Mech Mechanic Simulator skupiliśmy się w pełni na produkcji kolejnego naszego flagowego tytułu. Zaprezentowany dzisiaj teaser to jeden z efektów naszych intensywnych prac, które realizowaliśmy na przestrzeni ostatnich 3 miesięcy. Jesteśmy już na finiszu wersji alpha, a teraz skupiamy się na dopracowaniu szczegółów, aby uzyskać wersję gry, którą będziemy mogli zaprezentować szerszemu gronu odbiorców – komentuje Dawid Ciślak, Prezes Zarządu Polyslash.
Tribe: Primitive Builder będzie już czwartą autorską produkcją Polyslash na PC. Ostatnią premierą był Mech Mechanic Simulator, który zadebiutował na PC 25 marca br. W tym roku powinna ukazać się konsolowa wersja gry nad którą pracuje studio Console Labs. Ponadto w harmonogramie wydawniczym studia znajdują się jeszcze Drug Dealer Manager realizowany we współpracy z Movie Games oraz mobilna wersja Police Shootout.
Link do strony gry Tribe: Primitive Builder na Steam: https://store.steampowered.com/app/1059900/Tribe_Primitive_Builder/
Link do najnowszego trailera Tribe: Primitive Builder: https://youtu.be/A67rT2I3Slg
Startuje konkurs "Pulsu Biznesu" na Biznesową Książkę Roku
Canon na Międzynarodowy Dzień Druku: tworzenie wartości poprzez obraz
„NÓŻ. ROZWAŻANIA PO PRÓBIE ZABÓJSTWA” – PREMIERA KSIĄŻKI I FILM NA ARTE.TV
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Polityka
Konkurencyjność UE priorytetem nowej Komisji Europejskiej. Wśród barier do eliminacji nadmierna biurokracja
Komisja Europejska w nowym składzie, pod wodzą Ursuli von der Leyen, właśnie rozpoczyna swoją kadencję. Zgodnie z zapowiedziami ma się skupić na ożywieniu stojącej w miejscu gospodarki UE, zwiększeniu konkurencyjności, odblokowaniu inwestycji i zniwelowaniu luki innowacyjnej dzielącej ją od Stanów Zjednoczonych i Chin. Dużym wyzwaniem będzie także zmniejszenie uciążliwej biurokracji, również w dostępie do europejskich funduszy.
Infrastruktura
Stan budynków w Polsce poprawia się zbyt wolno. Ma to negatywny wpływ na klimat i zdrowie mieszkańców
W ciągu ostatnich ośmiu lat kluczowe statystyki dotyczące stanu budownictwa i zdrowia publicznego na poziomie UE się nie poprawiły. Budynki nadal zużywają zbyt dużo energii, emitują coraz więcej gazów cieplarnianych, a liczba inwestycji w poprawę efektywności energetycznej wręcz maleje, co skutkuje coraz niższym rocznym wskaźnikiem renowacji. Tym samym budynki w Europie nadal nie zapewniają ich użytkownikom zdrowych i komfortowych warunków, co przekłada się na gorsze samopoczucie i problemy zdrowotne – pokazuje najnowsza, ósma edycja raportu „Barometr zdrowych budynków”.
Problemy społeczne
40 proc. Polaków nie czuje się zabezpieczonych na wypadek poważnej choroby. Obawiają się problemów z dostępem do leczenia i jego finansowaniem
Większość Polaków obawia się chorób cywilizacyjnych, takich jak nowotwory i choroby sercowo-naczyniowe. Niemal 40 proc. nie czuje się w pełni zabezpieczonych na wypadek poważnej choroby – wynika z badania zleconego przez Nationale-Nederlanden. Badani obawiają się nie tylko braku zabezpieczenia finansowego, lecz także problemów z uzyskaniem pomocy lekarskiej i dostępem do badań. W odpowiedzi na te potrzeby Nationale-Nederlanden i Grupa LUX MED stworzyły we współpracy ofertę ubezpieczeniową łączącą pomoc finansową i usługi medyczne.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.