Komunikaty PR

Premiera Eldest Souls na wszystkich platformach już dziś

2021-07-29  |  11:00
Biuro prasowe

Drugi tytuł z portfolio United Label - Eldest Souls, soulslike w średniowiecznym świecie fantasy,  skupiający się na starciach z bossami, trafił dziś do sprzedaży. Globalny wydawca gier indie w dniu premiery udostępnił grę na wszystkie najważniejsze platformy. Produkcja jest już dostępna w cenie 19.99 USD/EUR na całym świecie, w tym w Polsce za ok. 80 PLN  na PS5, PS4, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch oraz PC. Jest to pierwsza z dwóch, multiplatformowych premier wydawcy w tym roku. 17 września do rąk graczy trafi Tails of Iron.

 

- Dzień premiery gry jest zawsze niezwykłym wydarzeniem. To weryfikacja dowiezionej jakości oraz sprawdzian dla promocji tytułu. Myślę, że w obu kwestiach nie mamy się o co martwić. Fundamentem United Label jest dostarczenie graczom unikalnych tytułów indie o najwyższej jakości rozgrywki oraz wyjątkowej oprawie audiowizualnej. Z kolei, jeśli chodzi o promocję Eldest Souls, uważam, że zrobiliśmy dobrą robotę. Gra przed premierą ukazała się na kilku międzynarodowych eventach brażowych, zebrała pozytywne recenzje oraz zgromadziła wokół siebie rzeszę zainteresowanych osób – komentuje Darren Newnham, prezes United Label.

 

Eldest Souls to wymagająca, pixel-art.’owa gra z popularnego gatunku soulslike, osadzona w średniowiecznym świecie fantasy, której rozgrywka skupia się na szybkiej, brutalnej walce z potężnymi bossami. Gracz wciela się w rolę samotnego wojownika, który musi stawić czoła Starym Bogom, eksplorując wielki labirynt – Cytadelę. Każdy z nich stanowi dla gracza nowe i niepowtarzalne wyzwanie. Zwycięzcy mogą zdobyć niebiańskie moce. Odblokowując szeroką gamę unikalnych talentów i zdolności, gotowych do dostosowania własnego, spersonalizowanego stylu walki wśród wielu kombinacji.

 

- Eldest Souls popycha graczy do ekstremum dzięki intensywnej walce, rozbudowanym możliwościom dostosowania swojego stylu walki oraz wymagającym zadaniom. Gracze muszą poprowadzić swojego wojownika przez rozległą Cytadelę w poszukiwaniu pradawnych istot, jednocześnie spotykając na swojej drodze intrygujące postacie i fascynujące questy – podkreśla prezes United Label.

 

Gra w dniu premiery zgromadziła ponad 127 tys. wishlist, plasując się w TOP 100 najbardziej oczekiwanych gier na platformie Steam.

United Label to wydawnictwo zajmujące się wspieraniem niezależnych deweloperów. W ubiegłym roku premierę miała pierwsza gra z portfolio Spółki, Röki. Już 17 września multiplatfomową premierę będzie miała gra Tails of Iron - narracyjna, przygodowa gra z gatunku RPG-lite, umiejscowiona w charakterystycznej, ręcznie rysowanej średniowiecznej scenerii. Opowiada historię prawowitego dziedzica tronu królestwa szczurów, młodego Redgi the Rat, który musi odzyskać ziemię swoich przodków, opanowaną przez najeźdźców z klanu żab Iron Frog.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Kultura Zdjęcia najwyższej próby - wystawa Grand Press Photo w Sky Tower Biuro prasowe
2021-09-09 | 11:05

Zdjęcia najwyższej próby - wystawa Grand Press Photo w Sky Tower

Do wielkiego finału zakwalifikowano w sumie 272 zdjęcia prasowe. Ich wystawę będzie można oglądać w Sky Tower od 13 września do 4 października. Mówi się, że jedno zdjęcie
Kultura Aukcja najdroższych numizmatów w Warszawie
2021-09-06 | 21:00

Aukcja najdroższych numizmatów w Warszawie

  Złota moneta z motylem, którą król podarował swojej metresie - słynnej hrabinie Cosel - pójdzie pod młotek 25 września w hotelu Raffles
Kultura Stand-up w najlepszym wydaniu już wkrótce we Wrocławiu
2021-08-18 | 11:05

Stand-up w najlepszym wydaniu już wkrótce we Wrocławiu

26 sierpnia we Wrocławiu wystąpią czołowi polscy stand-uperzy: Grzegorz Halama oraz Bartosz Gajda. Aby zdobyć bilety na to wydarzenie, wystarczy zrobić zakupy w Sky Tower. Stand-up to

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Handel

InPost wprowadza nową usługę dla e-handlu. Przesyłki w wybranych miastach będą dostarczane do paczkomatu tego samego dnia

W Łodzi i Warszawie rusza nowa usługa InPost – Same Day Delivery, dzięki której dostawa przesyłek do paczkomatu na terenie miasta jest możliwa tego samego dnia. Jak zapowiada spółka, do końca roku usługa będzie dostępna na 20 największych polskich rynkach. Co ważne, za dostawę w ten sam dzień nie będzie pobierana dodatkowa opłata. – W ten sposób podnosimy poprzeczkę dla wszystkich graczy na rynku, którzy dostarczają przesyłki – zapowiada Rafał Brzoska, prezes zarządu InPost SA.

Prawo

Wchodzą w życie przepisy przerywające procesy reprywatyzacyjne. Właściciele nieruchomości będą dochodzić odszkodowań przed Europejskim Trybunałem Praw Człowieka

16 września wchodzi w życie nowelizacja Kodeksu postępowania administracyjnego, która ma uniemożliwić zwrot nieruchomości odebranych przez władze państwowe po II wojnie światowej. Wprowadza bowiem limit 30 lat na uznawanie roszczeń reprywatyzacyjnych. Przeciwnicy nowej regulacji wskazują, że oznacza ona przerwanie wszystkich procesów reprywatyzacyjnych, co uniemożliwi poszkodowanym odzyskanie bezprawnie zagrabionego mienia. Z drugiej jednak strony oznacza też zakończenie tysięcy spraw, które do tej pory zalegały w urzędach, ponieważ nie można było odnaleźć spadkobierców przedwojennych właścicieli. Dla osób, którym zostanie odebrane prawo do roszczeń, rozwiązaniem będzie skierowanie skargi do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka.

Finanse

Po wprowadzeniu Polskiego Ładu część przedsiębiorców będzie rezygnować z podatku liniowego. To może pociągnąć za sobą szkody dla gospodarki

Około 700 tys. przedsiębiorców rozliczających się podatkiem liniowym zostanie najmocniej dotkniętych planowanymi zmianami w ramach Polskiego Ładu. Zwiększenie im obciążeń, nawet jeśli wyniesie 4,9 proc. zamiast 9 proc., bez możliwości odliczenia kwoty wolnej od podatku, czyli planowanych 30 tys. zł, może spowodować, że część przedsiębiorców zrezygnuje z tej formy opodatkowania. – Tymczasem od 2004 roku, kiedy ją wprowadzono, przyniosła ona wiele korzyści zarówno dla firm, jak i budżetu państwa – mówi Rzecznik MŚP Adam Abramowicz, który zbiera podpisy pod petycją w sprawie zablokowania niekorzystnych zmian. Podpisało ją już ponad 52 tys. osób.

Konsument

Polacy postrzegają podgrzewacze tytoniu jako zamiennik papierosa. Sięgają po nie, bo nie chcą zrywać z nałogiem [DEPESZA]

Podgrzewacze tytoniu są dla palaczy w Polsce najbliższym substytutem tradycyjnych papierosów – wynika z badania Maison & Partners dla Federacji Konsumentów. Wpływa na to podobny wygląd paczki z wkładami, ich zapach i smak tytoniu. Badani konsumenci, którzy sięgają po podgrzewacze, na ogół nie zamierzają definitywnie rozstawać się z nałogiem, ale szukają mniej szkodliwego zastępnika dla klasycznego „dymka”. Częściej to e-papierosy są traktowane jako pierwszy krok do całkowitego rzucenia palenia.