Komunikaty PR

Stand-up w najlepszym wydaniu już wkrótce we Wrocławiu

2021-08-18  |  11:05

26 sierpnia we Wrocławiu wystąpią czołowi polscy stand-uperzy: Grzegorz Halama oraz Bartosz Gajda. Aby zdobyć bilety na to wydarzenie, wystarczy zrobić zakupy w Sky Tower.

Stand-up to forma występów komediowych, która w ostatnich latach robi w Polsce oszałamiającą furorę. Długo nieobecna w naszym kraju rozruszała scenę kabaretową i wprowadziła na nią całą plejadę nowych, młodych twórców. Wygłaszane przez pojedynczego artystę sceniczne monologi, operujące często ostrym humorem, szybko zdobyły szerokie grono miłośników. Do jednych z najbardziej popularnych stand-uperów należą aktor i parodysta Grzegorz Halama oraz znany m.in. z kabaretu
Łowcy. B Bartosz Gajda – i to właśnie oni będą gwiazdami wieczoru!

Grzegorz Halama to prawdziwy człowiek-orkiestra: komik, aktor komediowy, filmowy i teatralny, reżyser, kabareciarz, parodysta, konferansjer i muzyk w jednym. Przenikliwy obserwator codziennego życia, w swojej karierze wykreował wiele niezapomnianych postaci, jak m.in. Pan Józek -  hodowca kurczaków z Chociul, Śpiewająca Bakteria czy Ochroniarz z Supermarketu. Przez wielu uznawany za Ojca Chrzestnego polskiego stand-upu.

Bartosz Gajda szerokiej publiczności znany jest przede wszystkim jako członek kabaretu Łowcy.B, z którym współpracował w latach 2002-2018. Dziś prowadzi udaną karierę solową, łącząc w swoich scenicznych personifikacjach najlepsze cechy Zbigniewa Buczkowskiego i Gerarda Depardieu. Jego kanał „50 Twarzy Gajdy” na YouTube śledzi ponad 8 tys. widzów. 

Obaj artyści zaprezentują swoje programy 26 sierpnia w sali OH Kina w Arkadach Wrocławskich (ul. Powstańców Śląskich 2-4) dwukrotnie – o godzinie 18:00 oraz 20.00. Organizacja wydarzeń w tym miejscu jest zgodna ze wszystkimi obowiązującymi aktualnie wymogami sanitarnymi i zapewnia bezpieczny udział wszystkim gościom.

Aby otrzymać bilety, wystarczy w dniach 24 i 25 sierpnia zrobić zakupy za co najmniej 50 zł w sklepach znajdujących się w Sky Tower. Paragony (max. 3 sztuki) należy okazać w punkcie akcji zlokalizowanym na poziomie zero (w tzw. łezce eventowej), w godzinach 10.00-18.00. Jedna osoba może odebrać maksymalnie 3 bilety. Ich liczba jest limitowana do 300 sztuk na każdy występ – o przyznaniu wejściówek decyduje kolejność zgłoszeń.

 

O SKY TOWER

Sky Tower Wrocław to najwyższy budynek biurowo-mieszkalny w Polsce. Główna wieża w kompleksie ma wysokość 212 metrów i liczy 51 pięter. Na 49. piętrze znajduje się oszklony punkt widokowy, który jest najwyżej położonym miejscem tego typu w Polsce. Znajdująca się na najniższych kondygnacjach galeria handlowa ma ok. 171 000 m kw. powierzchni i jest miejscem licznych wydarzeń artystycznych i kulturalnych dla mieszkańców Wrocławia i okolic. W części rekreacyjnej znajduje się galeria rozrywki, SPA, centrum sportowe i medyczne. Sky Tower posiada również rozbudowaną, otwartą do późnych godzin nocnych strefę rozrywki - Klienci mogą korzystać z oferty najnowocześniejszej we Wrocławiu kręgielni Sky Bowling. Działa tu także pierwsza w regionie szkoła tańca Agustina Egurroli - Egurrola Dance Studio Wrocław, oferująca zajęcia dla osób w każdym wieku. Kierowcy mają do dyspozycji
1 500 miejsc parkingowych. Właścicielem i zarządcą obiektu jest Develia S.A., jedna z największych firm deweloperskich w Polsce.

 

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Lark Promotion
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Kultura Co 7. Polak na pewno kupi książkę pod choinkę Biuro prasowe
2024-12-19 | 08:00

Co 7. Polak na pewno kupi książkę pod choinkę

Książka to prezent świąteczny, na który decyduje się ponad połowa Polaków. Jak pokazują wyniki „Badania o książkach” przeprowadzonego przez IMAS International na
Kultura Świąteczny eko-prezent dla mieszkańców Szczecina
2024-12-18 | 12:15

Świąteczny eko-prezent dla mieszkańców Szczecina

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia mieszkańcy Szczecina otrzymali od Browaru Bosman i Miasta Szczecin wyjątkowy eko-prezent. Browar opracował koncepcję parku przy ulicy
Kultura Startuje konkurs Pulsu Biznesu na Biznesową Książkę Roku
2024-10-23 | 15:00

Startuje konkurs "Pulsu Biznesu" na Biznesową Książkę Roku

Dziś rusza premierowa edycja konkursu Biznesowa Książka Roku organizowanego przez dziennik „Puls Biznesu”. Jego celem jest wyróżnienie wyjątkowych tytułów,

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Przemysł spożywczy

Rośnie konkurencja ze strony ukraińskich producentów żywności na unijnym rynku. To wyzwanie dla polskiego rolnictwa

Zawieszenie ceł przez UE na towary z Ukrainy od czerwca 2022 roku oznacza de facto proces integracji tego kraju z jednolitym rynkiem europejskim, z wyjątkami dotyczącymi kilku produktów rolnych. Oznacza to poważne wyzwania dla polskiego rolnictwa, zwłaszcza że 73 proc. eksportu naszej żywności trafia na rynek unijny. Zdaniem ekspertów w odpowiedzi na tę konkurencję polskie rolnictwo musi postawić bardziej na jakość i innowacje, a nie na niską cenę produktów.

Ochrona środowiska

Zdjęcia satelitarne dobrym źródłem wiedzy o zmianach klimatycznych. Ich zaletami są ujęcie dużego obszaru i regularność dokumentowania

Szczegółowe raportowanie zachodzących przez ostatnie pół wieku zmian klimatycznych i przewidywanie tego, jak warunki życia na Ziemi będą się zmieniały w najbliższych dekadach, stało się możliwe dzięki zdjęciom dostarczanym przez satelity. Z punktu obserwacyjnego, jakim jest orbita okołoziemska, od 1972 roku uzyskuje się dane dotyczące dużych powierzchni. Dzięki nim naukowcy wiedzą m.in. to, że za około pięć lat średnia temperatura regularnie zacznie przekraczać punkt ocieplenia 1,5 stopnia i potrafią wywnioskować, jak wpłynie to na poziom wód w morzach.

Regionalne – Mazowieckie

Większe bezpieczeństwo przechowywanych w magazynach dzieł sztuki. Muzeum Narodowe w Warszawie przeniesie je do nowego budynku

Kupiony ze wsparciem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego budynek przy ulicy Puławskiej będzie służył Muzeum Narodowemu w Warszawie jako magazyn wielkogabarytowych dzieł sztuki. To tu jeszcze w tym roku mają trafić zbiory z magazynu w Tarczynie, który według opinii NIK nie spełnia niezbędnych norm technicznych. W ciągu dwóch–trzech lat w nowym budynku powstanie także przestrzeń wystawiennicza dla kolekcji mebli i wzornictwa należących do MNW.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.