Komunikaty PR

STATUETKA KLINIKA VIP-A DLA DRZAZGA CLINIC

2020-10-20  |  09:50
Biuro prasowe

Już po raz 8. w Warszawie odbyła się Gala VIP organizowana przez magazyn VIP, podczas której wręczane były statuetki za działalność biznesową w bieżącym roku. Laureatką nagrody Klinika VIP-a została Beata Drzazga za centrum medycyny estetycznej Drzazga Clinic, którego jest właścicielką.

Gala VIP to coroczne wydarzenie, podczas którego na nagrodę mogą liczyć najlepsi w różnych dziedzinach: od przemysłu, przez usługi, medycynę i ochronę zdrowia, aż po osiągnięcia w sferze kultury. W tym roku nagrodę w kategorii Klinik Medycyny Estetycznej otrzymała Drzazga Clinic, której twórcą jest Beata Drzazga.

- Jest mi niezmiernie miło, że moje najmłodsze biznesowe dziecko, czyli Drzazga Clinic, otrzymało statuetkę Klinika VIP-a. Nasze główne motto, którym się kierujemy jest takie, że „Piękno jest ponadczasowe, a my pomagamy je zauważyć”. Czuję dumę, że dzięki mojemu zespołowi, gdyż na co dzień to oni stają na wysokości zadania, by odpowiednio zadbać o każdego pacjenta, udało nam się stworzyć takie miejsce jak Drzazga Clinic i pomagać klientom zniwelować niektóre mankamenty w wyglądzie, które często są powodem wielu ich kompleksów oraz uzewnętrznić skrywane dotychczas piękno – mówi Beata Drzazga, twórca Drzazga Clinic.

Kobiety i mężczyźni coraz odważniej dążą do osiągnięcia sukcesu zawodowego, zakładają i rozwijają firmy na skalę międzynarodową, obejmują coraz wyższe stanowiska czy angażują się w prospołeczne inicjatywy. Dlatego docenienie firmy czy działań poprzez otrzymanie nagrody jest niezwykle budujące i wartościujące. Beata Drzazga jest wielokrotną laureatką nagród branżowych otrzymywanych za działalność swoich firm oraz za aktywność społeczną. Tylko w 2020 roku otrzymała statuetki: „Serce za serce w walce z koronawirusem”, „Lider z powołania – Why Story”, „Solidna Firma” za 2019 rok, „Firma z sercem UNICEF”, a w piątek do grona statuetek dołączyła „Klinika VIP-a”. Łącznie statuetek ma już ponad 170.

- Każda nagroda, czy certyfikat, które otrzymuję za działalność moich firm, ale również i przede wszystkim, za aktywność społeczną ogromnie mnie cieszą i pokazują, że to, co robię ma sens. Swoim pacjentom, którymi opiekujemy się w BetaMed S.A. oddaję całe swoje serce i staram się by czuli się jak u siebie w domu. To samo w Drzazga Clinic. Dlatego cieszę się i dziękuję za wsparcie, które otrzymuję od bliskich, współpracowników i osób, które we mnie uwierzyły - dodaje Drzazga.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Kultura Charytatywna akcja #NOTEBOOK CHALLENGE ogarnęła cały kraj Biuro prasowe
2020-12-03 | 16:10

Charytatywna akcja #NOTEBOOK CHALLENGE ogarnęła cały kraj

Idea jest prosta – wystarczy wziąć udział w zbiórce pieniężnej na rzecz brakującego sprzętu komputerowego w polskich domach dziecka. Płomień pomocy rozpalił Robert
Kultura Charytatywna akcja #NOTEBOOK CHALLENGE ogarnęła cały kraj
2020-12-03 | 16:10

Charytatywna akcja #NOTEBOOK CHALLENGE ogarnęła cały kraj

Idea jest prosta – wystarczy wziąć udział w zbiórce pieniężnej na rzecz brakującego sprzętu komputerowego w polskich domach dziecka. Płomień pomocy rozpalił Robert Motyka,
Kultura Magia Świąt w dobie pandemii. Akademia Elfów Świętego Mikołaja
2020-12-03 | 13:00

Magia Świąt w dobie pandemii. Akademia Elfów Świętego Mikołaja

Choinka pełna bombek i światełek, ciepły ogień w kominku i rodzinna, magiczna atmosfera – właśnie z tym kojarzy się nam Boże Narodzenie w Polsce. W tym roku, ze względu na

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Aktualne oferty pracy

Specjalista ds. sprzedaży

Aktualnie poszukujemy kandydatów i kandydatek na stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży. Ze szczegółami oferty można zapoznać się na tej podstronie.

Bankowość

Banki ograniczają dostęp do kredytów z obawy o wypłacalność klientów. W najgorszej sytuacji są branże objęte lockdownem

Pod wpływem kolejnego lockdownu i wciąż niskich stóp procentowych, które ograniczają możliwość zarabiania na kredytach, część banków zaostrza swoją politykę w zakresie udzielania kredytów hipotecznych. Do uzyskania finansowania trzeba mieć wyższy wkład własny, pewniejszą formę zatrudnienia lub zabezpieczenie kredytu. Zaostrzone kryteria dotyczą też produktów finansowych dla firm. Szczególnie dotknięte obostrzeniami są podmioty z branż, których działalność wciąż jest ograniczona.

Ochrona środowiska

Nowa strategia Komisji Europejskiej oznacza wysyp inwestycji budowlanych w ciągu kolejnych 10 lat. Renowacji wymaga większość domów w Polsce

Nowa strategia Komisji Europejskiej na rzecz fali renowacji zakłada, że do 2030 roku odnowionych zostanie 35 mln budynków w Europie. Ma to zwiększyć ich efektywność energetyczną, czego efektem ma być m.in. poprawa jakości życia mieszkańców oraz zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych w Europie. Nowa strategia wiąże się jednak z bardzo ambitnym celem inwestycyjnym, a więc zwiększonym zapotrzebowaniem na usługi budowlane. Branża w Polsce już dziś zmaga się z niedoborem pracowników, co przy zwiększonym popycie może okazać się poważnym problemem, który w dodatku może doprowadzić do wzrostu kosztów całej inwestycji.

Problemy społeczne

Na nietrzymanie moczu cierpi nawet kilka milionów Polaków, a tylko 1/3 zgłasza się do lekarza. Problemem jest także brak refundacji leków i terapii

W Polsce żyje 2–3 mln osób z zespołem pęcherza nadreaktywnego. W Europie z powodu tej choroby cierpi blisko 50 mln pacjentów. OAB to jedna z odmian nietrzymania moczu (NTM), które wciąż postrzegane jest jako choroba wstydliwa, dlatego diagnozy stawiane są za rzadko i zbyt późno. Nieleczona potrafi zrujnować życie bardziej niż cukrzyca czy nadciśnienie. Chorzy wycofują się z życia zawodowego, towarzyskiego, tracą rodziny, zmagają się z wykluczeniem społecznym czy depresją. Jak przekonuje Stowarzyszenie Osób z NTM UroConti, w Polsce wciąż nie mają wystarczającego wsparcia w systemie ochrony zdrowia.

 

Prawo

Pracodawca może zwolnić pracowników z obowiązku noszenia maseczki w biurze. Jeśli tego nie zrobi, może ukarać podwładnego za jej brak

Zgodnie z nowym rozporządzeniem, które weszło w życie 2 grudnia, pracownicy mają obowiązek noszenia maseczki w zakładach pracy, jeżeli w pomieszczeniu przebywa więcej niż jedna osoba, chyba że pracodawca postanowi inaczej. Jest to złagodzenie poprzedniej regulacji, która weszła w życie w sobotę. – Wątpliwości interpretacyjne budził w niej m.in. zwrot „miejsce ogólnodostępne w zakładzie pracy" – mówi Wojciech Bigaj, radca prawny i partner w Kancelarii Baran Książek Bigaj.