STATUETKA KLINIKA VIP-A DLA DRZAZGA CLINIC
Już po raz 8. w Warszawie odbyła się Gala VIP organizowana przez magazyn VIP, podczas której wręczane były statuetki za działalność biznesową w bieżącym roku. Laureatką nagrody Klinika VIP-a została Beata Drzazga za centrum medycyny estetycznej Drzazga Clinic, którego jest właścicielką.
Gala VIP to coroczne wydarzenie, podczas którego na nagrodę mogą liczyć najlepsi w różnych dziedzinach: od przemysłu, przez usługi, medycynę i ochronę zdrowia, aż po osiągnięcia w sferze kultury. W tym roku nagrodę w kategorii Klinik Medycyny Estetycznej otrzymała Drzazga Clinic, której twórcą jest Beata Drzazga.
- Jest mi niezmiernie miło, że moje najmłodsze biznesowe dziecko, czyli Drzazga Clinic, otrzymało statuetkę Klinika VIP-a. Nasze główne motto, którym się kierujemy jest takie, że „Piękno jest ponadczasowe, a my pomagamy je zauważyć”. Czuję dumę, że dzięki mojemu zespołowi, gdyż na co dzień to oni stają na wysokości zadania, by odpowiednio zadbać o każdego pacjenta, udało nam się stworzyć takie miejsce jak Drzazga Clinic i pomagać klientom zniwelować niektóre mankamenty w wyglądzie, które często są powodem wielu ich kompleksów oraz uzewnętrznić skrywane dotychczas piękno – mówi Beata Drzazga, twórca Drzazga Clinic.
Kobiety i mężczyźni coraz odważniej dążą do osiągnięcia sukcesu zawodowego, zakładają i rozwijają firmy na skalę międzynarodową, obejmują coraz wyższe stanowiska czy angażują się w prospołeczne inicjatywy. Dlatego docenienie firmy czy działań poprzez otrzymanie nagrody jest niezwykle budujące i wartościujące. Beata Drzazga jest wielokrotną laureatką nagród branżowych otrzymywanych za działalność swoich firm oraz za aktywność społeczną. Tylko w 2020 roku otrzymała statuetki: „Serce za serce w walce z koronawirusem”, „Lider z powołania – Why Story”, „Solidna Firma” za 2019 rok, „Firma z sercem UNICEF”, a w piątek do grona statuetek dołączyła „Klinika VIP-a”. Łącznie statuetek ma już ponad 170.
- Każda nagroda, czy certyfikat, które otrzymuję za działalność moich firm, ale również i przede wszystkim, za aktywność społeczną ogromnie mnie cieszą i pokazują, że to, co robię ma sens. Swoim pacjentom, którymi opiekujemy się w BetaMed S.A. oddaję całe swoje serce i staram się by czuli się jak u siebie w domu. To samo w Drzazga Clinic. Dlatego cieszę się i dziękuję za wsparcie, które otrzymuję od bliskich, współpracowników i osób, które we mnie uwierzyły - dodaje Drzazga.

Światowe wydarzenie znów w Polsce – Międzynarodowy (Ty)Dzień Archiwów w 37 miastach

Moda w natarciu… ma szansę zmienić nasz świat na lepsze – ciekawe spojrzenie na trendy na konferencji w Osace

Co 7. Polak na pewno kupi książkę pod choinkę
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Polityka

Unijne mechanizmy ułatwiają zwiększenie wydatków na obronność przez europejskie kraje NATO. Ważnym aspektem infrastruktura podwójnego zastosowania
Wydatki na obronność w krajach NATO mają wzrosnąć do 2035 roku do 5 proc. PKB. W dużej mierze będzie to możliwe dzięki Unii Europejskiej, która stworzyła ramy umożliwiające krajom członkowskim realizację celów NATO w zakresie obronności, nie tylko poprzez finansowanie i inwestycje, ale także poprzez elastyczność budżetową. – To pełna synergia, można powiedzieć, że Unia Europejska współfinansuje razem z państwami członkowskimi cele zdolnościowe NATO – ocenia Paweł Zalewski, sekretarz stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej.
Ochrona środowiska
Rusza budowa lądowej infrastruktury dla projektów Bałtyk 2 i Bałtyk 3. Prąd z tych farm wiatrowych popłynie w 2027 roku

Ruszyła budowa lądowej infrastruktury dla morskich farm wiatrowych Bałtyk 2 i Bałtyk 3 rozwijanych przez Equinor i Grupę Polenergia. To przede wszystkim baza serwisowa w Łebie i dwie stacje elektroenergetyczne. Jednocześnie trwają przygotowania do rozpoczęcia prac na morzu. Pierwszy prąd z obu projektów popłynie w 2027 roku, a w kolejce czeka morska farma wiatrowa Bałtyk 1 – największy i najbardziej zaawansowany projekt II fazy rozwoju offshore.
Edukacja
Uczelnie zaczynają wspólnie walczyć ze zjawiskiem mobbingu i dyskryminacji. Ruszają badania nad skalą problemu

Szkoły wyższe chcą aktywniej walczyć ze zjawiskiem mobbingu i dyskryminacji zarówno wobec pracowników, jak i studentów. W ramach projektu Bezpieczna Uczelnia będą się wymieniać dobrymi praktykami w zakresie polityki antymobbingowej. Zostaną przeprowadzone także badania na temat obecnej sytuacji w środowisku akademickim. Dotychczasowe badania prowadzone przez Fundację Science Watch Polska wskazują, że mobbing to dość powszechne zjawisko na uczelniach, które przybiera charakterystyczne dla środowiska formy.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.