Komunikaty PR

Uroczysta gala i finał plebiscytu „Jestem KOBIETĄ i sięgam po więcej 2023”

2023-02-09  |  13:30
Biuro prasowe
Kontakt

Justyna Zalewska
Czerwona Szpilka

Na Polance 16A/9
51-109 Wrocław
j.zalewska|czerwonaszpilka.pl| |j.zalewska|czerwonaszpilka.pl
665929699
www.czerwonaszpilka.pl

Celebrowanie kobiecości i finał plebiscytu podczas uroczystej gali 

Wyjątkowe miejsce, muzyka na żywo, pyszny poczęstunek, wartościowa prelekcja, kobiety w wieczorowych sukniach i finał plebiscytu, do którego już teraz zapraszamy kobiety biznesu. Opisz swoją historię, stań się inspiracją dla innych kobiet i zostań jedną z czterech kobiet, które sięgają po więcej!
 

Bezpłatny plebiscyt dla przedsiębiorczych kobiet 
 

Plebiscyt „Jestem Kobietą i sięgam po więcej 2023” skierowany jest do przedsiębiorczych Polek z całego kraju, które prowadzą swoją firmę m.in. 2 lata, a także dla Klubowiczek Klubu Biznesowego Czerwonej Szpilki. Dla Kobiet, które pomimo przeciwności losu dotarły na wymarzony szczyt, spełniły marzenie i nie boją się sięgać po więcej, a ich historia może być inspiracją, impulsem i siłą napędową dla innych. 

Ze wszystkich zebranych historii kapituła plebiscytu wyróżni 20 kobiet, które zapewnią sobie miejsce w e-booku promującym ich biznes przez kolejny rok, a 4 z nich otrzymają statuetki i wartościowe nagrody.

- Chcemy docenić wyjątkowe kobiety i pokazać je światu. Każda ma swoją historię i zapewne ogromny bagaż doświadczeń. To wiele decyzji, wyrzeczeń i pracy, które stoją za ich sukcesem. Każda z nas jest wyjątkowa, a historie mogą poruszać i stać się impulsem twórczym dla kogoś równie niesamowitego. Chcemy, by w naszym kraju było więcej Kobiet, które w biznesie i życiu prywatnym sięgają po więcej - mówi Magdalena Szewczuk, prezes Czerwonej Szpilki.-

Aby wziąć udział w bezpłatnym plebiscycie, wystarczy wypełnić formularz na stronie akcji: https://czerwonaszpilka.pl/siegam-po-wiecej/ Na zgłoszenia czekamy do 20 lutego. Można też zgłosić kobietę, która jest dla Ciebie inspiracją.


Celebrowanie kobiecości i finał plebiscytu podczas uroczystej gali we Wrocławiu.

Podsumowanie plebiscytu odbędzie się 9 marca podczas wyjątkowej gali w Hotelu Radisson Blu we Wrocławiu. Na gości czeka:

  • spotkanie z gościem specjalnym Janiną Bąk z @janina.daily i jej inspirujący wykład,
  • koncert z muzyką na żywo, 
  • profesjonalne zdjęcia od uznanej Ewy Gracz z @ewkagracz
  • udział w finale plebiscytu „Jestem kobietą – sięgam po więcej 2023”
  • promocję biznesu kobiet w e-booku
  • możliwość zdobycia statuetki lub wyróżnienia
  • rozwój swojej sieci kontaktów i networking z kobietami biznesu
  • pyszny poczęstunek i francuskie wino w prestiżowym hotelu,
  • kobiecą energię i wiele więcej!

Wydarzenie będzie miało charakter wieczorowy, więc zapraszamy kobiety w sukniach wieczorowych i… czerwonych szpilkach! To będzie celebracja kobiecości i przedsiębiorczości!

Szczegóły wydarzenia:

https://czerwonaszpilka.pl/uroczysta-gala/

**

Czerwona Szpilka to niepowtarzalna społeczność, w której przedsiębiorcze i ambitne kobiety mogą wspierać się w rozwoju zawodowym i osobistym.

Pomagamy właścicielkom firm, menadżerkom oraz niezależnym freelancerkom w budowaniu trwałych relacji biznesowych, promowaniu swojej działalności i podnoszeniu kompetencji.Od 2017 roku zrzeszamy w Klubie Czerwonej szpilki kobiety biznesu z całej Polski. Wspieramy budowanie silnych relacji biznesowych, a także kreujemy przestrzeń, w której Klubowiczki czerpią od siebie pozytywną energię i mogą skupić się na budowaniu równowagi między poszczególnymi sferami swojego życia.

 

kontakt dla mediów:

Justyna Zalewska

Czerwona Szpilka

mob. 665-929-699

marketing@czerwonaszpilka.pl

 

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Czerwona Szpilka
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Kultura Światowe wydarzenie znów w Polsce – Międzynarodowy (Ty)Dzień Archiwów w 37 miastach Biuro prasowe
2025-06-05 | 06:00

Światowe wydarzenie znów w Polsce – Międzynarodowy (Ty)Dzień Archiwów w 37 miastach

9 czerwca na całym świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Archiwów. Archiwa Państwowe w Polsce już po raz osiemnasty aktywnie włączą się w wydarzenie,
Kultura Moda w natarciu… ma szansę zmienić nasz świat na lepsze – ciekawe spojrzenie na trendy na konferencji w Osace
2025-05-14 | 06:00

Moda w natarciu… ma szansę zmienić nasz świat na lepsze – ciekawe spojrzenie na trendy na konferencji w Osace

Marki modowe mają wpływ na postawy społeczne. Są też istotne z punktu widzenia ochrony środowiska naturalnego. O wyzwaniach na przyszłość dla branży modowej i nie tylko
Kultura Co 7. Polak na pewno kupi książkę pod choinkę
2024-12-19 | 08:00

Co 7. Polak na pewno kupi książkę pod choinkę

Książka to prezent świąteczny, na który decyduje się ponad połowa Polaków. Jak pokazują wyniki „Badania o książkach” przeprowadzonego przez IMAS International na

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Kongres Profesjonalistów Public Relations

Konsument

Polacy nie korzystają z hossy trwającej na warszawskiej giełdzie. Na wzrostach zarabiają głównie inwestorzy zagraniczni

Od października 2022 roku na rynkach akcji trwa hossa, nie omija ona także warszawskiej giełdy. Mimo to inwestorzy indywidualni odpowiadają zaledwie za kilkanaście procent inwestycji, a o wzrostach decyduje i na nich zarabia głównie kapitał z zagranicy. Widać to również po napływach i odpływach do i z funduszy inwestycyjnych. Zdaniem Tomasza Koraba, prezesa EQUES Investment TFI, do przekonania Polaków do inwestowania na rodzimej giełdzie potrzeba zysków z akcji, informacji o tych zyskach docierającej do konsumentów oraz czasu.

Polityka

Obowiązek zapełniania magazynów gazu w UE przed sezonem zimowym ma zapewnić bezpieczeństwo dostaw. Wpłynie też na stabilizację cen

Unia Europejska przedłuży przepisy z 2022 roku dotyczące magazynowania gazu. Będą one obowiązywać do końca 2027 roku. Zobowiązują one państwa członkowskie do osiągnięcia określonego poziomu zapełnienia magazynów gazu przed sezonem zimowym. Magazyny gazu pokrywają 30 proc. zapotrzebowania Unii Europejskiej na niego w miesiącach zimowych. Nowe unijne przepisy mają zapewnić stabilne i przystępne cenowo dostawy.

Infrastruktura

Gminy zwlekają z uchwaleniem planów ogólnych zagospodarowania przestrzennego. Może to spowodować przesunięcie terminu ich wejścia w życie

Reforma systemu planowania i zagospodarowania przestrzennego rozpoczęła się we wrześniu 2023 roku wraz z wejściem w życie większości przepisów nowelizacji ustawy z 27 marca 2003 roku. Uwzględniono w niej plany ogólne gminy (POG) – nowe dokumenty planistyczne, za których przygotowanie mają odpowiadać samorządy. Rada Ministrów w kwietniu br. uchwaliła jednak ustawę o zmianie ustawy z 7 lipca 2023 roku, a jej celem jest zmiana terminu obowiązywania studiów uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gmin na 30 czerwca 2026 roku. Wskazana data może nie być ostateczna z uwagi na to, że żadna z gmin nie uchwaliła jeszcze POG.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.