Komunikaty PR

Marelvi zostaje na dłużej w MLP Bucharest West

2024-04-10  |  11:00

Największy dystrybutor sprzętu elektronicznego i domowego w Rumunii przedłużył umowę najmu ponad 8,1 tys. m kw. powierzchni w parku logistycznym MLP Bucharest West.

Marelvi podpisał z MLP Group umowę dotyczącą przedłużenia najmu ponad 8,1 tys. m kw. nowoczesnej powierzchni w parku logistycznym MLP Bucharest West. Dystrybutor jest jednym z pierwszych najemców tego kompleksu zlokalizowanego w bezpośrednim otoczeniu stolicy Rumunii, a jednocześnie kluczowego regionu magazynowego tego kraju. Z przestrzeni logistycznych i biurowych korzysta już od blisko pięciu lat.

Firma powstała w 1995 roku z wyłącznym kapitałem rumuńskim. W 2000 r. rozpoczęła działalność dystrybucyjną, a w 2007 r. została liderem rynku, stając się największym dystrybutorem sprzętu elektronicznego i AGD w Rumunii. Marelvi współpracuje z najważniejszymi markami na rynku rumuńskim w branży dystrybucyjnej. Portfolio obejmuje ponad 200 klientów, w tym, m.in. takie marki jak: Arctic, Samsung, Daewoo i Toshiba.

„Naszym celem jest dostarczenie najemcom atrakcyjnej przestrzeni magazynowej i biurowej, dobrze dopasowanej pod względem funkcjonalności do ich indywidualnych potrzeb. Przedłużenie współpracy z każdym klientem jest zawsze ważnym momentem potwierdzającym, że skutecznie realizujemy stawiane sobie zadania. Inwestujemy w nowoczesne rozwiązania, stawiamy na funkcjonalność i to właśnie przynosi efekty. Bardzo cieszymy się, że firma Marelvi będzie nadal korzystać z oferowanych przez nas przestrzeni.” - podkreśliła Olga Melihov, Country Head Romania w MLP Group S.A.

„Cieszymy się, że możemy przedłużyć umowę najmu w parku logistycznym MLP Bucharest West. Bardzo doceniamy wysoki standard powierzchni, ale także udaną dotychczasową współpracę i partnerskie relacje. Dlatego korzystając z możliwości zdecydowaliśmy się zostać na dłużej w tej lokalizacji. Szczególne znaczenie ma dla nas optymalna położenie, w bezpośrednim sąsiedztwie obwodnicy Bukaresztu. Zapewnia nam sprawne prowadzenie biznesu nie tylko na terenie stołecznej aglomeracji, ale również na terenie całego kraju" – powiedziała Daniela Bizgan, General Manager of Marelvi.

MLP Bucharest West położony jest w najbardziej popularnym regionie magazynowym Rumunii. Lokalizacja przy obwodnicy w północno-zachodniej części Bukaresztu, w dzielnicy Chitila, zapewnia optymalne warunki dla prowadzenia operacji dystrybucyjnych i logistycznych. MLP Bucharest West to projekt przemysłowo-logistyczny klasy A. Powstaje na działce o powierzchni 18,3 ha i docelowo dostarczy 99 tys. m kw. powierzchni magazynowej, z licznymi udogodnieniami i doskonałą okoliczną infrastrukturą drogową. Obiekty w ramach parku MLP Bucharest West spełniają najwyższe standardy ekologiczne i są poddawane certyfikacji BREEAM.

MLP Group rozwija działalność na rynku polskim, niemieckim, austriackim i rumuńskim oraz planuje ekspansję w kolejnych krajach.  Zgodnie ze strategią „build & hold” MLP Group po zakończeniu budowy parków logistycznych utrzymuje je w swoim portfelu i samodzielnie nimi zarządza. Wszystkie projekty realizowane przez Grupę wyróżnia również bardzo atrakcyjna lokalizacja parków logistycznych, stosowanie rozwiązania typu built-to-suit oraz wsparcie najemcy w trakcie trwania umowy najmu.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Lark Promotion
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele? Biuro prasowe
2025-05-13 | 06:00

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Rynek nieruchomości w Polsce rządzi się swoimi prawami. Klient nierzadko poznaje ceny lokali dopiero wtedy, gdy zapyta o nie sprzedawcę. Najlepiej osobiście, podczas spotkania
Nieruchomości Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?
2025-04-29 | 18:00

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Rynek nieruchomości przeszedł w ostatnich latach dużą metamorfozę. Coraz więcej osób, zamiast mieszkania w centrum dużego miasta, wybiera życie na przedmieściach.
Nieruchomości Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
2025-04-25 | 06:00

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór

Zakup mieszkania to decyzja, której skutki odczuwamy przez lata. Metraż i liczba pokoi są ważne, ale to układ pomieszczeń decyduje o tym, czy nowe mieszkanie będzie

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Kongres Profesjonalistów Public Relations

Transport

Bezpieczeństwo stało się w UE tematem numer jeden. Miała w tym udział polska prezydencja

Ostatnie dni czerwca to dobra okazja do podsumowania pół roku prezydencji Polski w Radzie UE. Z tej okazji w Łodzi odbył się Wielki Piknik Europejski w Łodzi, w trakcie którego również wiceprzewodnicząca Parlamentu Europejskiego podsumowała ten okres: w ciągu ostatnich sześciu miesięcy Polska była silnym i odważnym przywódcą i również nam dała siłę i odwagę, aby kroczyć naprzód w tych bardzo trudnych czasach. Zdaniem europosła Dariusza Jońskiego Polsce udało się odbudować swoją pozycję na arenie międzynarodowej.

Polityka

Nie brakuje przeciwników zwiększenia wydatków na obronność do 5 proc. Obawiają się, że paradoksalnie zagrozi to bezpieczeństwu Europy

W Hadze rusza szczyt NATO. Jednym z ważniejszych punktów ma być podwyższenie wydatków państw sojuszniczych na zbrojenia i obronność do 5 proc. PKB. Jeśli wniosek zostanie zatwierdzony, państwa członkowskie przeznaczą łącznie na ten cel ponad 500 mld euro więcej rocznie. – Zwiększając wydatki na broń, nie tworzy się warunków do pokoju. Dlatego jesteśmy temu zdecydowanie przeciwni – podkreśla włoski europoseł Pasquale Tridico z Ruchu Pięciu Gwiazd (M5S).

Ochrona środowiska

Gospodarowanie odpadami nieodłącznym elementem strategii firm. Brak jasnych przepisów utrudnia ich działania

Odpowiedzialne gospodarowanie odpadami stanowi integralną część biznesu, a działania w tym obszarze coraz częściej wchodzą w skład strategii ESG. Opóźniające się wdrożenie systemu rozszerzonej odpowiedzialności producenta (ROP) zgodnego z wymogami Unii Europejskiej stawia jednak przed polskimi przedsiębiorstwami wiele wyzwań.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.