Marka SOLVERX® w drogeriach HEBE i Hebe.pl
Festcom
ul. Admiralska
00-910 Warszawa
agnieszka.nowakowska|festcom.pl| |agnieszka.nowakowska|festcom.pl
660777909
www.festcom.pl
Od grudnia dermokosmetyki marki SOLVERX® są dostępne w stacjonarnych drogeriach HEBE oraz na Hebe.pl. Właściciel marki, Empire Pharma zapowiada, że współpraca z siecią HEBE stanowi kolejny krok w realizacji strategii rozwoju SOLVERX®.
W sklepach stacjonarnych sieci HEBE marka SOLVERX® sprzedawana jest na półkach z dermokosmetykami. Stacjonarnie i online klienci będą mieli możliwość zakupu ponad 30 produktów, w tym kosmetyki do demakijażu, kremy do twarzy, balsamy do skóry bardzo wrażliwej i atopowej. Jak podkreślają przedstawiciele Empire Pharma, na półkach pojawią się także ulubione produkty klientów, m.in. krem do twarzy z SPF50+ Sensitive Skin oraz SOLVERX® krem micelarny do demakijażu Sensitive Skin.
– Współpraca z siecią HEBE jest oczywistą konsekwencją stale wzrastającego zapotrzebowania na produkty SOLVERX®, jakie notujemy. Dotyczy to zarówno linii Atopic Skin, jak Sensitive Skin. Strategia rozwoju marki przewidywała rozszerzenie dystrybucji o sieć drogerii – mówi Marta Walasińska-Nowocin, Marketing Manager SOLVERX®. – Cieszymy się, że teraz kosmetyki SOLVERX będą dostępne w jeszcze większej liczbie punktów i, co istotne, w drogerii internetowej Hebe.pl – wskazuje.
SOLVERX® to kosmetyki przeznaczone do skóry wrażliwej i atopowej. Działają poprzez łączenie kwasów o terapeutycznej skuteczności i olejów o działaniu łagodząco-odżywczym, dzięki czemu odpowiadają potrzebom szczególnie wymagającej skóry. Skład kosmetyków oparty jest na innowacyjnie dobranych komponentach, takich jak kwas laktobionowy, glicyryzynowy, ekstrakt z krwawnika, olej z czarnuszki, olej jojoba, olej z wiesiołka. Za markę odpowiedzialna jest Empire Pharma – polski producent obecny na rynku od ponad dziesięciu lat.

MediaMarkt i bp łączą siły: Za zakupy w MediaMarkt dostajesz bon na paliwo lub kawę

Posnet Evo – Jak przyspieszyć sprzedaż i oszczędzać pieniądze w Twojej firmie

Gadżety erotyczne z dostawą do domu – zamówienia rosną szybciej niż inflacja
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Transport

Polska przeciwna przedłużeniu umowy UE–Ukraina o transporcie drogowym. Uderza ona w krajową branżę transportową
Parlament Europejski większością głosów poparł przedłużenie umowy o transporcie drogowym między Unią Europejską a Ukrainą do końca 2025 roku. Zdaniem polskich europosłów, którzy głosowali przeciw, podtrzymanie liberalizacji przewozów drogowych przyczyni się do dalszego obniżenia konkurencyjności polskich firm transportowych. W przeciwieństwie do ukraińskich przewoźników muszą one spełniać szereg unijnych wymogów. Polska delegacja planuje przedstawić swoje stanowisko europejskiemu komisarzowi ds. zrównoważonego transportu i turystyki.
Transport
M.Kobosko: Wszyscy zapłacimy za eskalację między Izraelem a Iranem. Kraje UE powinny robić więcej dla budowy swojego własnego bezpieczeństwa

– Mrzonki o armii europejskiej są mrzonkami, to trzeba sobie jasno powiedzieć. Każdy z krajów członkowskich Unii Europejskiej musi, i to się na szczęście już dzieje, nie tylko myśleć i mówić, ale też robić coraz więcej dla budowy swojego własnego bezpieczeństwa w koordynacji wspólnej – uważa Michał Kobosko, poseł do Parlamentu Europejskiego z Polska 2050. W kontekście światowych konfliktów, w tym na linii Izrael–Iran, jego zdaniem Polska powinna się skupić na współpracy zarówno ze Wspólnotą, jak i Stanami Zjednoczonymi.
Muzyka
Trwający Festiwal Mozartowski przyciąga tłumy melomanów. To jedno z najważniejszych wydarzeń w stolicy

Artystka zaznacza, że za sprawą Warszawskiej Opery Kameralnej jeszcze przez dwa tygodnie Warszawa będzie rozbrzmiewać Mozartem. Kolejna edycja festiwalu poświęconego temu wybitnemu kompozytorowi zajmuje ważne miejsce w kulturalnym kalendarzu stolicy i przyciąga tłumy melomanów. A przed nimi jeszcze sporo atrakcji. Alicja Węgorzewska szczególnie zaprasza na dwie premiery, jedną skierowaną do młodych odbiorców, drugą – dedykowaną koneserom. Niezwykle ciekawie zapowiada się także nowy sezon artystyczny w WOK-u. Twórcy już pracują nad kolejnymi spektaklami i nagrywają nowe płyty.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.