Komunikaty PR

MOOVIN Interiors - Wyjątkowe Wykończenia Wnętrz w Modelu Concierge

2024-02-19  |  15:00
Biuro prasowe

 

W dzisiejszym świecie, gdzie personalizacja przestrzeni życiowej staje się kluczowym elementem komfortu i luksusu, firma MOOVIN Interiors wprowadza innowacyjne podejście do wykończania wnętrz, wyróżniające się na tle konkurencji. Firma prezentuje unikalny model Concierge, który nie tylko zdejmuje z klienta obowiązek wyszukania różnych specjalistów, ale także integruje wszystkie niezbędne elementy w ramach jednego kompleksowego rozwiązania.

 

Model Concierge firmy MOOVIN Interiors to nie tylko usługa, to interdyscyplinarna sztuka łącząca umiejętności takie jak kreacja, estetyka, techniczne projektowanie, project management oraz sprawdzone umiejętności ekipy wykonawczej. Ważną zaletą firmy jest prezentacja mieszkań pokazowych, dająca klientowi pełen wgląd w potencjał swojej przestrzeni.

 

Jednym z kluczowych punktów oferty MOOVIN Interiors jest 6-osobowy Zespół Specjalistów, który sprawia, że model Concierge jest niepowtarzalny na rynku. Dlaczego taka liczba osób? To zespołowa interdyscyplinarna sztuka, obejmująca umiejętności w zakresie kreacji, estetyki, technicznego projektowania, project managementu, a także sprawdzenia umiejętności ekipy wykonawczej. Każdy członek zespołu odpowiada za inną sferę współpracy, co zapewnia kompleksową obsługę od pomysłu do realizacji.

Model Concierge rozpoczyna się od starannego wysłuchania oczekiwań klienta. Każdy projekt traktowany jest indywidualnie, a zespół 6 specjalistów, składający się z architektów specjalizujących się w różnych stylach, gwarantuje unikalność efektu końcowego projektu.

 

Kluczowe funkcje modelu Concierge obejmują:

 

  • 6-osobowy Zespół Specjalistów: Każdy członek zespołu odpowiada za inną sferę współpracy, zapewniając kompleksową obsługę.
  • Zespół Architektów: Specjaliści w różnych stylach, gwarantujący unikalność efektu końcowego projektu.
  • Fotorealistyczne wizualizacje: Precyzyjne wizualizacje pozwalają zobaczyć przewidywane rezultaty jeszcze przed rozpoczęciem prac.
  • Dostosowanie materiałów do budżetu: MOOVIN Interiors oferuje dostosowanie materiałów do oczekiwań klienta na poziomie planowanego budżetu realizacji.

 

Dla kogo jest model Concierge? 

 

To rozwiązanie dedykowane osobom, które chcą powierzyć cały proces wykończenia w ręce doświadczonych profesjonalistów, poszukujących pełnego wsparcia i poczucia bezpieczeństwa w procesie aranżacji wnętrz.

Proces modelu Concierge obejmuje kilka kluczowych etapów, a klient może śledzić postępy od inicjacji projektu aż do ostatecznej realizacji. Ceny usług zaczynają się od 2970 PLN za metr kwadratowy, uzależnione są od wyboru materiałów, co pozwala klientowi kontrolować koszty zgodnie z własnymi preferencjami.

 

Projektant wnętrz jest dostępny dla klienta przez cały czas trwania procesu projektowania, a po akceptacji projektu, procesem zajmuje się dział realizacji, pod okiem dedykowanego kierownika projektu.

Model Concierge oferuje również integrację z różnymi markami wnętrzarskimi poprzez Kartę Partnerską, umożliwiając klientom zakup mebli i akcesoriów u partnerów MOOVIN Interiors w atrakcyjnych cenach.

 

Najbardziej atrakcyjną cechą modelu Concierge jest 100% odpowiedzialności spoczywającej po stronie MOOVIN Interiors. Klient ma pewność, że firma bierze na siebie całą odpowiedzialność za proces projektowo-wykończeniowy, budżet i harmonogram. Dodatkowo, usługa łączy w sobie projektowanie wnętrz z kompleksowymi usługami wykończeniowymi, czyniąc MOOVIN Interiors synonimem najwyższej jakości i profesjonalizmu dla osób ceniących komfort, wygodę i indywidualne podejście do aranżacji.

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Podatek od nieruchomości i wynajem - jakie są wątpliwości? Biuro prasowe
2024-04-15 | 11:00

Podatek od nieruchomości i wynajem - jakie są wątpliwości?

Niektóre osoby posiadające mieszkania na wynajem mogą być zaniepokojone czytając o tym, że ich lokale zostaną obłożone podatkiem katastralnym. Na razie prawdopodobieństwo takich
Nieruchomości Biuro Bayer zainspirowane Oliwą spod kreski Design Anatomy
2024-04-15 | 10:00

Biuro Bayer zainspirowane Oliwą spod kreski Design Anatomy

  Biuro Bayer zainspirowane Oliwą spod kreski Design
Nieruchomości Jak duże wzięcie mają w tym roku nowe mieszkania
2024-04-15 | 01:00

Jak duże wzięcie mają w tym roku nowe mieszkania

Czy popyt na mieszkania nadal się utrzymuje? Jakimi wynikami sprzedaży deweloperzy zamknęli pierwszy kwartał br.? Czy sprzedało się więcej mieszkań niż rok temu? Jakie założenia

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Zmiany klimatu coraz mocniej uderzają w polskie rolnictwo. W adaptacji wspierają rolników nowe technologie

60 proc. polskich rolników ocenia, że zmiany klimatu mają już duży wpływ na kondycję sektora. 75 proc. z nich obawia się skutków suszy i innych ekstremalnych zjawisk pogodowych, takich jak huraganowe wiatry, grad czy nawalne deszcze. Co trzeci ocenia, że zmiany klimatu są obecnie dużym zagrożeniem dla bezpieczeństwa żywnościowego – wynika z raportu opublikowanego w ubiegłym roku przez Instytut Spraw Publicznych. Eksperci wskazują, że adaptacja do zmian klimatycznych jest niezbędna, żeby utrzymać zarówno rentowność gospodarstw rolnych, jak i ciągłość produkcji żywności. Rolników w coraz większym stopniu wspierają w tym nowe technologie.

Transport

Mocny wzrost sprzedaży paliw płynnych w 2023 roku. W tym roku popyt napędzą nowe inwestycje

W ubiegłym roku sumaryczny popyt na paliwa płynne w Polsce zwiększył się o 6 proc., przy czym popyt na główne paliwa transportowe – benzyny, olej napędowy i gaz LPG – wzrósł o 7 proc. Przełożyło się to na rekordowe wpływy, które branża wpłaciła do budżetu państwa. Daniny od sprzedaży paliw wyniosły w ub.r. łącznie ponad 93 mld zł – wynika z podsumowania POPiHN. Krajową konsumpcję paliw wspomagała w ubiegłym roku m.in. turystyka paliwowa i znaczna liczba samochodów na ukraińskich tablicach rejestracyjnych poruszających się po polskich drogach. Ten rok, w opinii ekspertów, może się okazać jeszcze lepszy. Zapotrzebowanie na paliwa będą napędzać nowe inwestycje rozpoczynane dzięki środkom z UE.

Handel

Rynek dań gotowych z silnym potencjałem wzrostu. Producent makaronów przyspiesza rozwój w tym obszarze

Notowany na GPW producent makaronów i dań gotowych ma za sobą bardzo udany rok i szykuje się na kolejne inwestycje. Grupa zamierza intensywnie się rozwijać w segmencie dań gotowych, w którym dostrzega duży potencjał, i ma ambicję, żeby pozostać liderem tego rynku. Pod koniec tego roku planuje poszerzyć swoje portfolio w tym obszarze. Nie wyklucza także przejęcia firmy z segmentu dań gotowych, bo organiczny rozwój spółki, zgodnie ze strategią, ma być wspierany przez akwizycje na rynku spożywczym.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.