Movie Games zaprezentuje dwie gry na Tokyo Game Show 2021

Tokyo Game Show (TGS) to jedna z największych na świecie cyklicznych imprez branży gier wideo, która każdego roku przyjmuje średnio ponad 200 tys. odwiedzających. TGS 2021 to edycja szczególnie ważna, gdyż związana z nią będzie celebracja 25-lecia targów. Ze względów sanitarnych wydarzenie odbędzie się w przestrzeni wirtualnej w dniach 30 września - 3 października 2021.
Podczas targów pokazane zostaną dwie nadchodzące produkcje studiów z Rodziny Movie Games. Zarówno w przypadku taktycznej gry Fire Commander (Atomic Wolf, Pixel Crow), jak i symulatora eksperymentów MythBusters: The Game (Byte Barrel), gracze będą mogli wypróbować wersje demonstracyjne produkcji w ramach TGS Free Online Demo Play.
- W tym roku byliśmy obecni na wszystkich głównych światowych eventach: Future Games Show, E3, Gamescom, PAX a teraz także Tokyo Game Show. Udział w tak prestiżowych imprezach pozwala nam docierać do nowych grup odbiorców i budować świadomość marki Movie Games - mówi Piotr Gnyp, CMO Movie Games.
Na początku września Fire Commander został zaprezentowany w ramach targów PAX West; ponadto gra została nominowana do nagrody Critics’ Award w ramach IndieCup ‘21, wydarzenia promującego tytuły niezależne z Europy Wschodniej.

Wycena prezesów #TOP 30 polskiej giełdy według SEC Newgate CEE

Big Cheese Studio S.A. ogłasza nowy plan rozwoju na 2025 rok!

Bankier.pl „Najpopularniejszym Serwisem Internetowym” wśród inwestorów
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Infrastruktura

Blackout w Hiszpanii i Portugalii ujawnił braki europejskiego systemu elektroenergetycznego. Niezbędna modernizacja sieci i połączeń między krajami
Komisja Europejska musi wyciągnąć wnioski z problemów z dostawami energii w Hiszpanii i Portugalii. Zapowiada też podjęcie działań, aby uniknąć takich poważnych blackoutów w przyszłości. Eksperci apelują przede wszystkim o inwestycje w modernizację sieci, by była ona gotowa na większą liczbę źródeł odnawialnych, a także w rozbudowę połączeń między państwami członkowskimi, dzięki czemu łatwiej będzie reagować na kryzysy.
Problemy społeczne
37 proc. Ukraińców nie wie, jak zaszczepić dziecko w Polsce. Potrzebna większa edukacja w tym zakresie

Choć trzech na czterech uchodźców z Ukrainy darzy polski system ochrony zdrowia dużym zaufaniem, to 21 proc. z nich ma problem z zaufaniem do samych szczepień. To dlatego wiele ukraińskich mam podejmuje decyzję o nieszczepieniu dziecka. Dużym wyzwaniem jest więc zwiększanie ich świadomości na temat korzyści płynących ze szczepień dla zdrowia jednostek i całej populacji, a także wyjaśnianie wątpliwości związanych z ewentualnymi skutkami ubocznymi. Tę rolę edukacyjną musi wziąć na siebie polski personel systemu ochrony zdrowia.
Telekomunikacja
Dyrektywa unijna zmienia podejście do cyberbezpieczeństwa. W Polsce trwają prace nad jej wdrożeniem

Według zapewnień rządu w tym kwartale zakończą się rządowe prace nad nowelizacją ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, która wdroży do polskiego prawa zapisy dyrektywy NIS2. Będzie to mieć istotne znaczenie dla kształtowania polityk cyberbezpieczeństwa przez duże i średnie podmioty zaliczane do kategorii kluczowych i ważnych. Choć pojawiają się głosy krytyczne, sugerujące, że regulacje są zbyt daleko idące, to eksperci od cyberbezpieczeństwa są przekonani, że akurat w tym obszarze mogą one przynieść szereg korzyści, zwłaszcza we współczesnych warunkach geopolitycznych.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.