Na Festiwalu Steam Next zaprezentowane będzie wzbogacone demo Builder Simulator
InnerValue
Koszykowa 54
00-675 Warszawa
e.moscicka|innervalue.pl| |e.moscicka|innervalue.pl
535 562 945
https://innervalue.pl/
Builder Simulator – autorski tytuł od notowanej na NewConnect spółki Live Motion Games, w ostatnim czasie przeszedł istotne odświeżenie i otrzymał szereg usprawnień, w tym ponad 50% lepszą wydajność, zupełnie nowy system animacji oraz tryb wspierający najsłabsze komputery. Jednocześnie Studio wzbogaciło wersję demonstracyjną gry, a efekty tych prac zostaną zaprezentowane lada dzień – podczas zimowej edycji Festiwalu Steam Next 2022. Demo projektu otrzymało m.in. postać Bill Derr’a, który przeprowadza graczy przez wirtualny świat budowy i pomaga zapoznać się z poszczególnymi mechanikami. Premiera pełnej wersji gry, na PC, zaplanowana jest na I półrocze tego roku.
Festiwal Steam Next to coroczne, kilkudniowe święto gier. Dzięki festiwalowi, gracze mają możliwość zapoznania się z pierwszymi mechanikami i rozgrywkami do swoich ulubionych tytułów, które wkrótce ukażą się w sklepie Steam. Tegoroczna zimowa edycja tego wydarzenia potrwa od 21 do 28 lutego, a w ramach festiwalu dostępne będą setki dem.
- Chcąc spełnić rosnące oczekiwania naszego community, staramy się systematycznie udoskonalać nasze gry. Dlatego przez ostatni rok intensywnie pracowaliśmy nad rozwojem Builder Simulator’ a. To tytuł, w którym pokładamy duże nadzieje. W lutym, podczas Festiwalu Steam Next, zaprezentujemy mocno zaktualizowane - żeby nie powiedzieć zupełnie nowe - demo gry. Zeszłoroczny Festiwal zaowocował zebraniem bogatego feedbacku od graczy. Dokładnie przyjrzeliśmy się wszystkim uwagom i wdrożyliśmy ogromną liczbę zmian. Wierzymy, że dzięki temu dostarczymy produkt, który jest jeszcze lepiej dopasowany do oczekiwań rynku – mówi Paweł Lipiec Head of PR & Marketing w Live Motion Games S.A. – W nowym demo dodaliśmy szereg nowości, m.in. postać Bill Derr’a, który przeprowadzi nas przez grę i pomoże zapoznać się z poszczególnymi mechanikami. Liczę na to, że gracze będą usatysfakcjonowani, a nowa odsłona stanie się preludium do sukcesu rynkowego tej gry – dodaje Paweł Lipiec.
W Builder Simulator gracz jest ,,prowadzony za rękę’’ od planowania przez budowę, aż wykończenia gotowego budynku. Gra od samego początku cieszy się dużym zainteresowaniem odbiorców, a od 2020 r. zasila TOP Wishlist platformy Steam.
Przy projekcie Live Motion Games pełni rolę zarówno producenta, jak i współwydawcy. Drugim współwydawcą jest notowana na głównym rynku GPW spółka PlayWay.
Premiera gry w wersji na PC odbędzie się w I półroczu 2022 roku.
Docelowo gra zostanie osadzona w świecie wirtualnej rzeczywistości.
Ponadto w tym roku szykuje się duże DLC dla flagowej produkcji Studia – Train Station Renovation.
MATERIAŁY GRAFICZNE: https://livemotiongames.com/press-kit/

Wycena prezesów #TOP 30 polskiej giełdy według SEC Newgate CEE

Big Cheese Studio S.A. ogłasza nowy plan rozwoju na 2025 rok!

Bankier.pl „Najpopularniejszym Serwisem Internetowym” wśród inwestorów
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

KE proponuje nowy Fundusz Konkurencyjności. Ma pobudzić inwestycje w strategiczne dla Europy technologie
W środę 16 lipca Komisja Europejska przedstawiła projekt budżetu na lata 2028–2034. Jedna z propozycji zakłada utworzenie Europejskiego Funduszu Konkurencyjności o wartości ponad 400 mld euro, który ma pobudzić inwestycje w technologie strategiczne dla jednolitego rynku. Wśród wspieranych obszarów znalazła się obronność i przestrzeń kosmiczna. Na ten cel ma trafić ponad 130 mld euro, pięciokrotnie więcej niż do tej pory.
Firma
Były prezes PGE: OZE potrzebuje wsparcia magazynów energii. To temat traktowany po macoszemu

Choć udział odnawialnych źródeł energii w miksie energetycznym Polski jest stosunkowo wysoki i rośnie, to ten przyrost jest chaotyczny i nierównomiernie rozłożony miedzy technologiami – wskazuje Forum Energii. Dodatkowo OZE potrzebują wsparcia magazynów energii, a zdaniem Wojciecha Dąbrowskiego, prezesa Fundacji SET, ten temat jest traktowany po macoszemu. Brak magazynów powoduje, że produkcja energii z OZE jest tymczasowo wyłączana, co oznacza marnowanie potencjału tych źródeł.
Infrastruktura
Wzrost wynagrodzeń ekip budowlanych najmocniej wpływa na koszty budowy domu. Zainteresowanie inwestorów mimo to nieznacznie wzrasta

Budowa metra kwadratowego domu w Polsce kosztuje od 5,55 do 6 tys. zł w zależności od województwa – wynika z najnowszych analiz firmy Sekocenbud. Najdrożej jest w Warszawie, gdzie cena za metr kwadratowy domu przekroczyła już 6,2 tys. zł. Na przyrosty kosztów budowy domu wpływają zarówno drożejące materiały budowlane, jak i wyższe wynagrodzenia pracowników. Inwestorzy nie rezygnują jednak z budowy domów jednorodzinnych, co ma związek m.in. z wciąż wysokimi cenami mieszkań czy też obniżką stóp procentowych.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.