Nice To Fit You jedynym cateringiem dietetycznym z certyfikatem Food Hygiene Con
Nice To Fit You
MARSZAŁKOWSKA
00-545 WARSZAWA
weronika.rudecka|ntfy.pl| |weronika.rudecka|ntfy.pl
662945578
https://ntfy.pl/
Food Hygiene Control to globalny program certyfikacyjny dedykowany branży gastronomicznej, opracowany przez firmę Intertek. Nice To Fit You, jeden z liderów na rynku diet pudełkowych w Polsce, jest pierwszą marką w swojej branży, która pozytywnie przeszła audyt i zdobyła odznaczenie.
Jakość na rynku spożywczym odgrywa kluczową rolę. O jej weryfikację i zachowywanie zabiegają zarówno oddolnie firmy, jak i decydenci. Świadczy o tym choćby podpisana umowa w sprawie pilotażu Paszportyzacji Polskiej Żywności, która ma służyć weryfikacji szczegółowych informacji o żywności na różnych etapach całego łańcucha dostaw. Z jednej strony ma służyć konsumentom, ale z drugiej również samym producentom i to na jakości, a nie cenie, budować konkurencyjność rynkową.
Oddolne inicjatywy samych firm w celu potwierdzenia najwyższej jakości i bezpieczeństwa są także coraz mocniej widoczne. – To szczególnie ważne, aby na takim rynku, na którym konkurencja jest bardzo liczna, konsument mógł wybrać sprawdzoną markę, co do jakości której ma pełną gwarancję. Takim rynkiem zdecydowanie jest rynek cateringów dietetycznych, a znak Food Hygiene Control stanowi takie właśnie poświadczenie najwyższych standardów – mówi Paweł Wróbel, CEO Nice To Fit You.
Program Food Hygiene Control jest zintegrowanym podejściem w odniesieniu do higieny i bezpieczeństwa żywności, ze szczególnym uwzględnieniem obszarów obejmujących produkcję żywności z zachowaniem higieny osobistej personelu. Program opiera się na szeregu przyjętych dla branży gastronomicznej norm: Codex Alimentarius, Międzynarodowy Kodeks Postępowania HACCP, Ogólne Zasady Bezpieczeństwa i Higieny Żywności, GMP, FSSC 22000, ISO 9001.
Aby uzyskać odznaczenie Food Hygiene Control, zakład produkcyjny musi pozytywnie przejść wieloetapowy audyt. Wdrożenie programu FHC obejmuje także m.in. szkolenia wszystkich pracowników związanych z obszarami produkcji w zakresie dobrych praktyk produkcyjnych, higienicznych, dotyczących infrastruktury i otoczenia przygotowywania posiłków oraz ogólnie systemu zarządzania bezpieczeństwem żywności. Nice To Fit You uzyskało złoty, wiążący się z najwyższym wynikiem audytu, znak FHC. Certyfikacja wiążę się także z regularnym powtarzaniem audytów procesu produkcyjnego.
– Jesteśmy dumni ze standardów, jakie oferujemy naszym klientom, a także tego, że mają kolejne wiarygodne źródło, na którym mogą się opierać przy wyborze bezpiecznego cateringu dietetycznego. Mam jednocześnie nadzieję, żę branża będzie szła w nasze ślady i dążyła do transparentności względem klientów oraz do konkurencyjności opartej właśnie na jakości – dodaje Paweł Wróbel.

Smak zaczyna się od mięsa

Dlaczego na świątecznych stołach zostaje tyle jedzenia?

„Herbapol. We współpracy z naturą.”
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

KE proponuje nowy Fundusz Konkurencyjności. Ma pobudzić inwestycje w strategiczne dla Europy technologie
W środę 16 lipca Komisja Europejska przedstawiła projekt budżetu na lata 2028–2034. Jedna z propozycji zakłada utworzenie Europejskiego Funduszu Konkurencyjności o wartości ponad 400 mld euro, który ma pobudzić inwestycje w technologie strategiczne dla jednolitego rynku. Wśród wspieranych obszarów znalazła się obronność i przestrzeń kosmiczna. Na ten cel ma trafić ponad 130 mld euro, pięciokrotnie więcej niż do tej pory.
Firma
Były prezes PGE: OZE potrzebuje wsparcia magazynów energii. To temat traktowany po macoszemu

Choć udział odnawialnych źródeł energii w miksie energetycznym Polski jest stosunkowo wysoki i rośnie, to ten przyrost jest chaotyczny i nierównomiernie rozłożony miedzy technologiami – wskazuje Forum Energii. Dodatkowo OZE potrzebują wsparcia magazynów energii, a zdaniem Wojciecha Dąbrowskiego, prezesa Fundacji SET, ten temat jest traktowany po macoszemu. Brak magazynów powoduje, że produkcja energii z OZE jest tymczasowo wyłączana, co oznacza marnowanie potencjału tych źródeł.
Infrastruktura
Wzrost wynagrodzeń ekip budowlanych najmocniej wpływa na koszty budowy domu. Zainteresowanie inwestorów mimo to nieznacznie wzrasta

Budowa metra kwadratowego domu w Polsce kosztuje od 5,55 do 6 tys. zł w zależności od województwa – wynika z najnowszych analiz firmy Sekocenbud. Najdrożej jest w Warszawie, gdzie cena za metr kwadratowy domu przekroczyła już 6,2 tys. zł. Na przyrosty kosztów budowy domu wpływają zarówno drożejące materiały budowlane, jak i wyższe wynagrodzenia pracowników. Inwestorzy nie rezygnują jednak z budowy domów jednorodzinnych, co ma związek m.in. z wciąż wysokimi cenami mieszkań czy też obniżką stóp procentowych.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.